Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Paslaugų programa

Paslaugų programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Paslaugų programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą paslaugai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Paslaugų verslui skirta programa leidžia visiškai automatizuoti ir optimizuoti vidinius procesus. Dėl naujausių pokyčių galite lengvai ir greitai padidinti skyrių organizavimo laipsnį. Kiekviename gamybos paslaugų programos etape sukuriama speciali grafika, rodanti pritaikymo laipsnį. Taigi įmonių savininkai mato įrangos ir savo darbuotojų darbo krūvį. Saugojimo talpa nustatoma pagal duomenis.

USU programinė įranga paslaugų organizacijoms veikia standartine konfigūracija. Pirmiausia turite įdiegti pagrindinę versiją, o tada papildomus plėtinius. USU programinė įranga turi savo ypatybes, kurias galima nustatyti po pirmųjų naudojimo dienų. Norėdami pasinaudoti visomis techninėmis ypatybėmis, turite sukonfigūruoti papildomas funkcijas, reikalingas konkrečiai veiklai. USU programinės įrangos paslauga atliekama per vienerius metus nuo pirkimo datos. Norint pratęsti šį laikotarpį, apmokama pagal gamintojo pateiktą sąskaitą.

USU Software sistema – tai naujos kartos programa, skirta įvairių ūkinių veiklų plėtrai. Ši konfigūracija, skirtingai nuo kitų sistemų, daro prielaidą, kad ji naudojama privačiose ir valstybinėse institucijose. Jis yra universalus. Integruoti klasifikatoriai ir žinynai yra skirti aptarnauti statybos, gamybos, transportavimo ir kitas įmones. Dėl nemokamo bandomojo laikotarpio galite įvertinti visus programos aspektus. Elektroninis asistentas pateikia šablonus ir pavyzdžius dokumentų pildymui. Nauji vartotojai greitai suranda jiems reikalingas funkcijas, nes yra suskirstyti į konkrečius programinės įrangos gaminio blokus.

Ši programa organizuoja finansinius rodiklius pagal tipą ir terminus. Pažangios analitikos pagalba tendencijų analizė atliekama kelerius metus. Jis parodo veiksnius, turinčius įtakos ekonominio turto veiklos rodikliui. Tuo remdamiesi savininkai priima valdymo sprendimus dėl skatinimo ir plėtros politikos ateityje. Tinkamai prižiūrėdami įrangą, netgi galite pailginti įrangos eksploatavimo laiką ir žymiai sumažinti išlaidas.

USU Software sistema, kaip ir kvalifikacinė programa, sukuria atsarginę kopiją ir sinchronizuoja ją įmonės serveryje. Gautinos ir mokėtinos sumos kontroliuojamos realiu laiku. Kiekvienas mokėjimas įrašomas į specialų žurnalą. Pasibaigus laikotarpiui sukuriamos derinimo ataskaitos ir siunčiamos partneriui tvirtinti. Jei duomenys yra teisingi ir patikimi, dokumentas pasirašomas ir grąžinamas. Tai turi įtakos vidaus audito ir ataskaitų teikimo rezultatams. Jei organizacija yra didelė ir turi kelis filialus, ataskaitos yra konsoliduojamos. Tai neturi įtakos paslaugų užklausų greičiui, nes programa, skirtingai nei bet kuri panaši programa, pasižymi dideliu našumu.

Speciali įmonės aptarnavimo programa garantuoja griežtą normų ir standartų laikymąsi. Ji įsipareigoja nuolat vykdyti verslo veiklą ir stebėti visus sandorius. Tinkamai sukonfigūruodami pagrindines funkcijas galite pavesti paprastiems darbuotojams. Tai darydami jie bus atsakingi už tam tikrą skyriaus ar svetainės skyrių. Automatika prisideda prie įmonės stiprinimo. Garantuojame aukštą programos našumą.

Tiesiog spręskite patys. Komunalinė programa turi daug naudingų galimybių, tokių kaip įvairių ūkio sektorių aptarnavimas, diegimas didelėse ir mažose įmonėse, apskaitos ir mokesčių atskaitomybės suvienodinimas, įstatymų laikymasis, prisijungimo ir slaptažodžio autorizavimas, duomenų sinchronizavimas, tiekėjų ir pirkėjų katalogai, kontrolė. virš jo. materialinių išteklių naudojimas, laiko ir vienetų įkainiai, formų ir sutarčių šablonai, nekokybiškų gaminių pardavimas, automatinės telefonų keitimosi automatizavimas, Viber, gautinos ir mokėtinos sąskaitos, banko išrašas, mokėjimo sąskaitos faktūros, derinimo su partneriais išrašai, inventorizacija ir auditas, finansinė padėtis ir finansinis situacijos apskaičiavimas, pelningumo nustatymas, įmontuotas skaičiuotuvas ir pagalbos iškvietimas.

Gamybos ir statybos įmonėse platformos perkėlimas iš kitos programos, įvykių žurnalas, chronologine tvarka pildymas, personalo dokumentai, darbo eigos parinkimas, darbų kokybės įvertinimas, atsiliepimai, individualus siuntimas, trumpalaikis ir ilgalaikis planavimas, darbo veiksmai ir sąskaitos faktūros, poreikiai- sąskaitos, sąskaitų ir subsąskaitų planas, kokybės kontrolė, išplėstiniai vartotojo nustatymai, paskirstymas pagal medžiagų grupes, asistentas, gamybos grafikas, pertekliaus ir trūkumų pašalinimas, pasiūlos ir paklausos skaičiavimas, nuotraukų įkėlimas, integracija su svetaine , pinigų srautų kontrolė, finansiniai dokumentai, fazavimas, didelių procesų keitimas, įvairių prekių gamyba, remonto ir apžiūrų apskaitos paslauga, užsakymų priėmimas internetu, mokėjimo pavedimai ir pretenzijos, premijos ir nuolaidos, klientų bazės parinkimas ir kainodaros metodai. Stacionarių aikštelių vaidmuo paslaugų teikimo procese, jų atkūrimo ypatumai pereinant prie rinkos ekonomikos, lemia specifinius informacijos reikalavimus apie pastovių vietų prieinamumą, judėjimą, būklę ir naudojimą. Perėjimo prie rinkos ekonomikos kontekste apskaitos uždaviniai yra teisingas ir savalaikis ilgalaikio nekilnojamojo turto įsigijimo, realizavimo ir transportavimo atspindys, jų prieinamumo ir saugumo kontrolė veiklos vietose. Visus šiuos procesus galima lengvai optimizuoti naudojant USU Software paslaugų programą.