Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa buto remontui

Programa buto remontui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa buto remontui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite buto renovacijos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Buto pertvarkymo programa reikalinga statybos įmonėms, daugiausia jos atliks remonto procesus, nes visada patogu turėti aplikaciją, kuri gali peržiūrėti šiuo metu įsigytų statybinių medžiagų likučius arba apskaičiuoti visas išlaidas už butą. pasirinktas laikotarpis ir daug daugiau. Žinoma, kiekvienas, norintis vesti tokią apskaitą, turi alternatyvą pasirinkti vykdymo būdą, nes apskritai norint kontroliuoti buto remontą ir įvairių medžiagų sunaudojimą, pakanka vesti įrašus dienyne arba rankiniu būdu, sąsiuvinyje, kuriame fiksuojami visi vykstantys procesai, susiję su išlaidomis.

Tačiau, kaip žinote, tai toli gražu nėra geriausias apskaitos būdas, nes popierinė dokumento forma nėra apsaugota nuo praradimo ar atsitiktinio sugadinimo, be to, gana sunku rankiniu būdu apskaičiuoti ir pateikti bendrus skaičius. informaciją kartu. Toks valdymas ypač nepatogus rangovams, kurie dažnai ir dideliais kiekiais atlieka daugiabučių renovaciją. Todėl vis daugiau tokias statybos paslaugas teikiančių firmų prieina prie išvados, kad reikia naudoti specialias programas, kurios leidžia automatiškai apskaičiuoti sunaudotas medžiagas, užsakovo lėšas ir kapitonų vienetų įkainius. Ar naujausios šiuolaikinių technologijų pažangos gali visiškai kontroliuoti visus šiuos aspektus?

Vienas geriausių variantų sisteminti pagrindinius renovacijos darbų procesus – daugiabučių renovacijos programa USU Software. Šią unikalią aplikaciją sukūrė mūsų įmonė ir per daugelį metų ji sugebėjo užkariauti rinką ir suteikia daug galimybių valdyti bet kurio verslo finansinius, sandėliavimo, personalo ir mokesčių aspektus. Ši programa gali atsižvelgti ir apdoroti informaciją apie visų tipų produktus ir paslaugas, todėl ji yra visiškai universali. Svarbiausias privalumas renkantis klientams yra naudojimo paprastumas ir sąsajos dizaino patogumas, o tam nereikia turėti jokių įgūdžių ar atitinkamos patirties. Net vaikas gali įsisavinti programos darbo sritį, nes pagrindinį sąsajos ekraną sudaro trys dalys: moduliai, nuorodos ir ataskaitos. Greičiausiai to neprireiks norint atlikti buto pertvarkymą, tačiau apskritai galimybė integruoti šią programinę įrangą su visa įmanoma sandėlio įranga: brūkšninių kodų skaitytuvu, TSD ir etikečių spausdintuvu gali praversti bet kurioje kitoje srityje. Rangovų organizacijai patogi bus galimybė prie sistemos bazės vienu metu prisijungti keliems vartotojams, kad Jūsų klientai, organizacijos vadovas ar komandos vadovas galėtų atlikti koregavimus ar stebėti pavestų užduočių eigą. .

Kokios buto atnaujinimo programos funkcijos gali būti naudingos įgyvendinimo procese? Visų pirma, tai yra galimybė automatiškai fiksuoti visų gaunamų užsakymų duomenis, fiksuojant jų sąlygas ir naudojamas medžiagas. Norėdami tai pasiekti, modulių skiltyje kiekvienos priimtos paraiškos nomenklatūroje galima sukurti unikalius įrašus. Įrašuose nurodykite užsakymo parametrus: darbų rūšis, suteiktų paslaugų kainą, sunaudotas medžiagas, reikalingus užsakovo duomenis, atlikėją ir kitas detales, kurios tikrai pasiteisins tolimesniame apdirbime ir skaičiavimuose. Panašūs įrašai sudaromi kiekvienoje produktų ir žaliavų kategorijoje butų remontui atlikti. Pataisykite norimus aspektus, tokius kaip kaina, sudėtis, pirkimo data, atsargų santykis, galiojimo laikas ir tiekėjas, kad tai užtikrintumėte.

Minimalią atskirų statybinių medžiagų atsargą galima apskaičiuoti automatiškai, remiantis duomenų analize, o jos laikymasis padeda nuolat atlikti stabilius remonto darbus bute. Jūsų remonto paslaugomis besinaudojančių klientų kontaktinių duomenų saugojimas leidžia laikui bėgant sukurti vieną elektroninę duomenų bazę, kurios jums tikrai prireiks bendradarbiaujant ateityje. Ypač patogu jį naudoti pranešimo funkcijai trumposiomis žinutėmis elektroniniu paštu, SMS ar šiuolaikinėmis momentinėmis žinutėmis. Ši universali programa labai naudinga ir praktiška daugiabučių renovacijos organizacijos vadovui ar meistrui, nes dėl įmontuoto planuotojo jis paskirsto einamojo laikotarpio užduotis pavaldiniams, turintiems galimybę nuolat stebėti.

Jei turite mobilųjį įrenginį su interneto ryšiu, visada galite kontroliuoti situaciją, net jei esate toli nuo darbo vietos, atsižvelgiant į tai, kad programa suteikia nuotolinę prieigą prie duomenų bazės. Tas pats pasakytina ir apie vedlius, kurie taiso įrašus ir baigus kitą etapą atskira spalva pažymi užsakymo vykdymo būseną. Tai gera galimybė kontroliuoti atliktų darbų apskaitą ir tuo pačiu jį atlikti automatiškai. USU programinėje įrangoje labai paprasta ir patogu išsaugoti medžiagas, nes skiltyje Ataskaitos matysite pasirinkto laikotarpio naudojimo statistiką, sužinosite ar nėra perpildymo ir sužinosite kodėl. Toje pačioje skiltyje galite sukurti bet kokią ataskaitų formą, kad praneštumėte klientui apie remonto proceso išlaidas. Atspindėti kiekvieno meistro atliktų darbų planą ir bendrą atliktų darbų įvertinimą.

Atsižvelgiant į tai, kad aukščiau pateikta medžiaga dar nepademonstravo visų daugiabučio atnaujinimo programos funkcinių galimybių, bet kuriuo atveju jau galite įsitikinti, kad ją reikia panaudoti siekiant užtikrinti efektyvią ataskaitų teikimą ir kokybišką sąnaudų apskaitą klientams. Turime puikių naujienų: turite trijų savaičių nemokamą pagrindinės buto atnaujinimo programos konfigūracijos bandomąją versiją, kad priimtumėte teisingą sprendimą. Tiesiog atsisiųskite reikiamą failą naudodami saugaus atsisiuntimo nuorodą, pateiktą oficialiame puslapyje.

Paprasčiausios sąsajos dėka kiekvienam meistrui ir vadovui lengva dirbti su unikalia USU Software buto renovacijos programa. Atliktų darbų apskaitą galima atlikti bet kuria programoje pasirinkta kalba, nes tai leidžia atlikti integruotas kalbų paketas. Skyriaus Ataskaitos funkcionalumas leidžia analizuoti pasirinkto laikotarpio įvykdytus užsakymus ir peržiūrėti, kurie klientai dažniau prašo paslaugų ir kokių. Įvairių amatininkų medžiagų sąnaudų ar mokėjimų ataskaitų kūrimas padeda optimizuoti biudžetą. Nuolat atnaujinant, lengva pamiršti apie programos mėnesinius mokėjimus. Todėl mūsų programos mokėjimo sistema yra tokia, kad jūs mokate vieną kartą už diegimą ir tada naudojate programinę įrangą visiškai nemokamai.

Maža daugiabučių renovacijos programos sudarymo proceso kaina tinka net pradedančiajam verslui, teikiančiam remonto paslaugas. Prie kiekvieno užsakymo pridedami ne tik tekstiniai užrašai, bet ir vaizdai, pavyzdžiui, projekte pageidaujamo galutinio rezultato nuotrauka ar nuskenuoti dokumentai bei sąskaitos faktūros. Techninė programos pagalba atliekama ir apmokama reikiamu laiku tik Jūsų pageidavimu. Programos palaikomas kelių vartotojų režimas taip pat leidžia klientams atverti dalinę prieigą prie informacijos, kad galėtų sekti buto renovacijos procesą.

Ekspertai programos sąsajai suteikė ne tik įrenginio prieinamumą ir paprastumą, bet ir glaustą dizainą. Programa gali siųsti joje sukurtus ar nuskenuotus ir archyve saugomus dokumentus paštu tiesiai iš sąsajos. Informacinė medžiaga apie užsakymus, tiekėjus, klientus, darbuotojus ir eksploatacines medžiagas yra suskirstyta į katalogą, kad būtų lengviau tvarkyti įrašus. Darbuotojai automatizuoja jūsų verslą nuotoliniu būdu, nepaisant skirtingų klientų buvimo vietų. Planavimas pagal ataskaitų skyrių apie medžiagų ir žaliavų suvartojimą leidžia efektyviai išleisti organizacijos biudžetą. Pritaikomas programos darbo srities meniu leidžia sukurti sparčiuosius klavišus užduočių juostoje, kad būtų galima greitai pasiekti norimus skyrius.