Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Priežiūros ir remonto programa

Priežiūros ir remonto programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Priežiūros ir remonto programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite techninės priežiūros ir remonto programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Techninės priežiūros ir remonto programa padeda kokybiškai organizuoti visų panašioje įmonėje vykstančių procesų apskaitą, naudojant šios veiklos automatizavimo funkciją. Tokia programa suteikia administratoriams nuolatinę veiklos kontrolę, net ir pasiekiant ją nuotoliniu būdu ne darbo vietoje. Be automatinio apskaitos metodo, jo taikymui globos sektoriuje taikomas rankinis metodas, kuris išreiškiamas specialių apskaitos dokumentų naudojimu ir pildymu. Nepaisant to, kad rankinis metodas vis dar yra paklausus daugelyje įmonių, klaidingai informuoti vadovai baiminasi išleisti per daug pinigų mokymams, kaip sukurti programą ir ją naudoti, nesuteikdami reikiamo efektyvumo ir patikimumo. Visoms organizacijoms, siūlančioms techninės priežiūros ir remonto paslaugas, ypač su didelės apimties aplikacijomis, rekomenduojama įdiegti vieną iš specialių automatizuotų priežiūros veiklų programų, nes ji atlieka verslininkų keliamus uždavinius įmonės plėtrai ir sėkmei.

Daugelio vartotojų nuomone, geriausia techninės priežiūros ir taisymo programos versija funkcinių savybių požiūriu yra kompiuterio kūrimas iš USU Software. USU Software sistema jau daugelį metų buvo pristatoma šiuolaikinių automatikos technologijų rinkai. Unikalios šios programos savybės tinka visų kategorijų įmonėms, nes ji kontroliuoja visų tipų gaminius, net jei jų gamyboje naudojami pusgaminiai ar sudedamosios dalys. Neribotas informacinės medžiagos saugojimas ir apdorojimas turi daug pranašumų, palyginti su elektronine erdve, palyginti su popieriniais įrašais. Palankios bendradarbiavimo su USU Software kompanijos specialistais sąlygos aplikacijos pirkimą paverčia pelningiausiu pirkiniu, nes už programą mokama vieną kartą, diegimo proceso metu ir nemokamai naudojantis jos funkcijomis. Be to, programos kaina yra daug mažesnė nei konkurentų. Programuotojai teikia techninę pagalbą tik jūsų prašymu, kai tik programoje iškyla kokių nors problemų. Mokama pagal suteiktas paslaugas. Didelis pliusas yra tai, kad, nepaisant jau gausaus programos įrankių rinkinio, programinės įrangos konfigūraciją palaiko jūsų verslo segmentui pritaikytos parinktys. Išskirtinis USU Software sistemos bruožas yra jos naudojimo paprastumas, nes jos savarankiškas kūrimas be jokio mokymo yra prieinamas kiekvienam darbuotojui, nepriklausomai nuo tarnybos stažo. Labai graži ir glaustai sukurta sąsaja, išsiskirianti ir įrenginio paprastumu, nes net ir pagrindiniame meniu yra tik trys skyriai: Moduliai, Ataskaitos ir Nuorodos, kurių kiekviena atlieka savo funkciją. Įmonės automatizavimas techninei priežiūrai yra susijęs su modernios įrangos panaudojimu veiklos procesuose, kurių veikimas pagrįstas brūkšninio kodo technikos naudojimu. Jos dėka jūsų darbuotojai greitai atgaus sugedusį įrenginį, identifikuos jį duomenų bazėje ir nuskaitydami kodą atsisiųs atidarytą failą. Be to, skaitytuvu galima greitai apskaičiuoti tikrąjį remonto dirbtuvių prekių skaičių.

Kaip dar gali veikti USU programinės įrangos priežiūros programa? Visų pirma, verta atkreipti dėmesį į informacijos apie remonto užsakymus duomenų saugojimo patogumą, nes buvo sukurta unikali paskyra, kurioje kiekvienoje yra programos temos aprašymas, gavimo data, trumpas jos aprašymas. apytikslė remonto paslaugų kaina, klientų duomenys ir kiti patikimam apskaitos organizavimui reikalingi parametrai. Elektroninius įrašus pildo meistrai, jie taip pat gali koreguoti, pasikeitus užsakymo remonto būsenai. Jis padengtas skirtingomis spalvomis, kad būtų lengviau peržiūrėti ir sekti programų būseną. Be tekstinės informacijos ir prietaisų identifikavimo aktyvumo pokalbio metu, prie įrašo pridedama ir įrangos nuotrauka, anksčiau daryta internetine kamera. Išmanioji paieškos sistema leidžia rasti norimą tvarką pagal pirmiausia paieškos laukelyje įvestus simbolius. Elektroninis įrašų tvarkymas reiškia, kad valdymas stebi užsakymų vykdymą realiu laiku ir kontroliuoja, kad jų pristatymai klientams būtų pristatyti laiku, net kai jie nėra darbo vietoje. Jūsų darbuotojams nereikės gaišti laiko priimdami sugedusius įrenginius ar registruodami remonto darbų veiksmus. Priežiūros programa leidžia automatiškai parengti remonto dokumentus pagal pasirinktinius šių formų šablonus, išsaugotus skyriuje Nuorodos. Kiekvienas iš šių dokumentų gali būti išsiųstas jūsų klientui, patvirtinus suteiktą paslaugą. Sistema leidžia nustatyti ne tik pagrindinės įmonės veiklos kontrolę, bet ir finansinius bei personalinius aspektus. Skiltyje Ataskaitos galite peržiūrėti statistiką apie visus mokėjimus iki jums reikalingo laikotarpio. Groomeriams galite nustatyti individualius priežiūros paslaugų apmokėjimo įkainius pagal pavardę, priklausomai nuo jų veiklos. Kaip matote, universalios USU Software programos naudojimas techninės priežiūros ir remonto srityje turi daug privalumų.

Kaip ir perkant bet kurį kitą produktą, svarbu suprasti jo pranašumus ir trūkumus. Norėdami tai padaryti, rekomenduojame atsisiųsti pagrindinę priežiūros programos sąrankos konfigūraciją iš oficialaus USU programinės įrangos puslapio internete ir išbandyti ją asmeniškai tris savaites su nemokamu bandomuoju laikotarpiu. Mūsų konsultantai visada pasiruošę atsakyti į jūsų papildomus klausimus naudodami svetainėje esančias kontaktines formas.

USU Software sistemos priežiūra apmokama suteikus pagalbą iškilus problemai, už likusį laiką nereikia mokėti jokių abonentinių mokesčių. USU programinė įranga optimizuoja kiekvieno meistro darbo vietą ir remonto darbų procesą. Dėl automatinio klientų aptarnavimo dirbtuvėse ir aptarnavimo centruose paslaugų lygis ir kokybė auga.

Įrangos remontas vykdomas pagal anksčiau gautas paraiškas, kaip ir planuota, rodoma administratorės įtaisytoje būsenos planuoklyje.

Įrašų sukurta klientų bazė naudinga siunčiant pranešimus apie užsakymo būsenos pasikeitimus. Modulių skyriaus lentelės redaktoriaus stulpeliuose informacinę medžiagą galima rūšiuoti didėjimo ir mažėjimo tvarka. Administratorius gali pasirinkti ir paskirti vieną iš darbuotojų Administratoriumi, o tai suteikia jam teisę suteikti kitiems vartotojams atskiras teises patekti į duomenų bazę ir kontroliuoti jų prieigą prie informacijos. Ataskaitų skiltyje galima sukurti bet kokią valdymo ataskaitą. Ataskaitų skilties funkcionalumas leidžia prognozuoti ir paskirstyti ateinančių dienų gautas remonto užklausas pagal duomenis apie laiką, per kurį vedliai užpildo užklausą.

Taisymo programos sąsajos dizainas pateikiamas įvairiais stiliais, įskaitant apie 50 tipų. Galite dirbti su užsienio darbuotojais, nes programa vienu metu pasiekiama keliomis kalbomis.

Sujungę savo darbuotojus vietiniu tinklu arba internetu, galite suteikti jiems galimybę vienu metu naudotis programinės įrangos funkcijomis. Programa atlieka visus mokėjimus už savarankiškai suteiktas technines paslaugas, atsižvelgiant į darbuotojų įvestus kriterijus. Skirtingi klientai skaičiuojami pagal skirtingus kainoraščius, nes galima gauti nuolaidą kaip reklaminę politiką. Reguliarus meistrų atlikto darbo kokybės vertinimas užtikrina, kad jūsų darbuotojai bus stebimi.

USU Software programos žinių bazė leidžia saugoti ir peržiūrėti visą bendradarbiavimo su klientais ir tiekėjais istoriją.