Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Paslaugų centro programa

Paslaugų centro programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Paslaugų centro programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą paslaugų centrui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Mūsų siūloma serviso centrų programa buvo sukurta siekiant supaprastinti ir automatizuoti paslaugų centrus teikiančių įmonių veiklą, neatsižvelgiant į produkcijos dydį ir apimtį, todėl ji yra prieinama tiek mažoms dirbtuvėms, tiek dideliam remonto centrų tinklui, garantija ir ne. -garantinis remontas, taip pat bet kokios įrangos priežiūra.

USU Software sistemos sukurta paslaugų centro programa palaiko klientų bazę, taisydama visą reikalingą informaciją, tokią kaip įeinantys ir išeinantys skambučiai, skambučių istorija, užduočių archyvas ir kt. Be to, mūsų užsakymo programa centro priežiūrai suteikia lankytojams atsiliepimus laiškais, pranešimais. USU programinė įranga nėra įprasta paslaugų centro programa, nes ji skirta visiems vartotojams. Dėl individualių nustatymų jis gali prisitaikyti prie bet kokios organizacijos. Be to, USU programinės įrangos sistema turi paprastą sąsają, aiškią ir lengvai naudojamą, todėl ji prieinama paprastam ekspertui.

USU Software, be kita ko, sukuria vieningą ir tinkamą darbuotojų veiksmų planą, kuris supaprastina dokumentaciją ir padeda išvengti mechaninių klaidų, nuo kurių žmogus nėra apsaugotas, rizikos. Taigi, naudodamiesi aptarnavimo centro programa sumažinate žmogiškąjį faktorių ir išsilaisvinate nuo daugumos varginančių įprastinių automatizavimo operacijų, prisidedant prie aukštesnio priežiūros lygio.

„Excel“ programą įmonės dažnai naudoja skaičiavimui skaičiuoklių rengyklėje, tačiau šiuos darbus ne visada patogu valdyti ir laikui bėgant atsiranda būtinybė naudoti pažangesnę priežiūrą. Įdiegę specialiai šiai paslaugų centro veiklai sukurtą programą, suprasite, kaip lengva ir malonu tampa valdyti verslą. Bet kuriame etape turėsite galimybę sekti užsakymo vykdymą, taip pat fiksuoti datas, veiksmus ir už juos atsakingus asmenis. Dėl to visas aptarnavimo centras yra jūsų rankose, o iškilus neatitikimams visada galite grįžti į programą, kad pateiktumėte aptarnavimo centro užsakymus ir nustatytumėte, kuriame etape ir kas padarė klaidą. .

USU programinė įranga taip pat gali pateikti ataskaitas apie visas pajamas ir išlaidas, užduočių atlikimą ir kt. Programos pagalba galite gauti programinę visų verslo procesų rezultatų analizę, kad galėtumėte parengti geresnį veiklos planą ateityje ir perskirstyti lėšas didesnei naudai Jums. Mūsų programoje paslaugų centrui taikoma lankstesnė kainų politika be abonentinių mokesčių, palyginti su įprastomis paslaugų centrų sistemomis, tai yra, jūs turite galimybę užsisakyti patobulinimus ir mokėti tik už juos be įprasto abonentinio mokesčio.

Norėdami sužinoti, kuri iš kiekvienos programos yra geresnė paslaugų centrui, galite išbandyti demonstracinę mūsų programos versiją, nemokamai atsisiųsdami ją iš svetainės. Neprisijungusiems paslaugų centrams mūsų programa turi tam tikrų funkcijų. Kad ir kurią iš jų pažvelgtumėte, galite patys pasakyti, kiek USU programinės įrangos jums reikia.

Dėl automatizuoto tvarkaraščio galite išsaugoti ir rūšiuoti visus klientų duomenis, neatsižvelgiant į tai, kas paskutinį kartą aptarnavo, todėl su jais galite nuveikti daugiau. Mūsų paslaugų centro programa neveikia internete, todėl ji tampa prieinamesnė ir patogesnė. Ji saugo klientų bazę, skambučių istoriją, skambučių istoriją, taip pat paslaugų centro užduočių archyvą. Mūsų paslaugų centro programėlė teikia atsiliepimus klientams el. laiškais ir pranešimais, taip nustatydama svečių vietą ir paskatindama jūsų nuotaiką toliau naudotis gydymo procedūromis. Skirtingai nuo kitų sistemų, USU Software programa gali prisitaikyti prie bet kurio aptarnavimo centro ir turi patogią bei paprastą sąsają, kuriai įvaldyti nereikia specialių įgūdžių. Tai nauja ir patobulinta „Excel“ paslaugų centro alternatyva.

Programinė įranga optimizuoja visų paslaugų centro darbuotojų veiklą, sumažindama galimybę suklysti dėl neatsargumo. Tai užtikrina visų paslaugų centro dokumentų saugumą.

Yra slaptažodžiu apsaugota prieigos kontrolė, todėl galite patys nuspręsti, kokią informaciją atidaryti konkrečiam darbuotojui, atsižvelgdami į pareigas.

Pagrindinis mūsų programinės įrangos produkto tikslas – teikti aukštos kokybės biurus. Ji teikia ataskaitas apie išlaidas, pajamas, užsakymų vykdymo etapus ir kt. Tai leidžia padaryti tam tikras išvadas ir patobulinti visą biurą, analizuojant atliktų veiksmų rezultatus. Ji imasi eilinės dokumentų priežiūros, taupo laiką ir daugiau dėmesio skiria serviso centro tobulinimui.

Išmanioji programa pagerina klientų biurus. Ji turi lanksčią kainų politiką, leidžiančią nepermokėti už nenaudojamas parinktis. Programa nustato datas, veiksmus ir už juos atsakingus žmones. Tai labai supaprastina gamybos ir aptarnavimo centro kontrolę, leidžia sekti visus techninius ir finansinius pokyčius.

Norėdami sužinoti, kuri programa yra geresnė, galite atsisiųsti demonstracinę versiją iš mūsų svetainės, kuri užtikrina jos patogumą ir naudą praktikoje.Mūsų biurai yra paprasti ir lengvai naudojami, nereikalaujantys įgūdžių. Paslaugų centro programa prisideda prie priežiūros kokybės gerinimo.