Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Paslaugų apskaitos žurnalas

Paslaugų apskaitos žurnalas • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Paslaugų apskaitos žurnalas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite paslaugos apskaitos žurnalą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Paslaugų apskaitos žurnalas USU programinėje įrangoje tvarkomas elektronine forma; Taip yra todėl, kad tokiame dienyne ataskaita su ankstesnėse tarnybose užfiksuotų rodiklių pokyčių dinamika visada po ranka, iš karto, nes ji saugoma elektronine forma. žurnale yra laukai, skirti užpildyti įdėtąsias atsakymo parinktis, o tai pagreitina žurnalo reikšmių užpildymą esamomis reikšmėmis. Taip pat galime kalbėti apie žurnalo prieinamumą visoms suinteresuotoms šalims, o tai svarbu, kad jie galėtų priimti bendrus sprendimus, turėti visus reikiamus duomenis ir yra neįmanomas spausdintoje versijoje.

Serviso žurnalo vedimas leidžia tvarkyti įrangos priežiūros apskaitą, tikrinant jos vietą. Tokiuose žurnaluose, kaip taisyklė, yra pilnas darbų, atliktų vadinamajame techninės priežiūros komplekse, sąrašas, jų rezultatai, pridedami reikalingi dokumentai ir patvirtinami paslaugos rezultatai. Remiantis šiais rezultatais, priimami sprendimai dėl tolesnio įrangos eksploatavimo, eksploatavimo sąlygų, planuojamų remonto darbų, kurie skirstomi į kapitalinį ir einamąjį. Dienoraščio formatą patvirtino aukščiausios organizacijos, o jei mes kalbame apie katilinę, tai bus elektros perdavimo arba energijos priėmimo įmonės. Jei įrangą prižiūrintys darbuotojai aptinka kokių nors neatitikimų, jie nurodomi su aptikimo data kitame priežiūros žurnale kartu su sprendimo rekomendacija.

Katilinių paslaugų apskaitos žurnalas programinėje konfigūracijoje yra elektroninės formos ir gali būti naudojamas personalo, kurio darbo vieta yra dirbtuvės, darbui palaikyti, o katilinės darbuotojai taip pat turi savo žurnalus: keičiamus, avarinius, kontrolinius. ir matavimo prietaisai bei kiti. Katilinių remontą atlieka ne jų darbuotojai, o skirtingos kvalifikacijos ir patirties remonto srityje turintys darbuotojai. Katilinių apskaitos paslaugų žurnalas prieinamas ribotai žmonių kategorijai, o ne visada katilinės darbuotojams, nes jų kompetencija akivaizdžiai nesusijusi su remontu. Jame gali dalyvauti remonto specialistai ir inžinerinis personalas, tiesiogiai susijęs su katilinių projektavimu, jei remonto specialistai nesusidoros su darbais.

Prieigos prie katilinių serviso ir remonto apskaitos žurnalo suteikimas yra tiesioginė įmonės kompetencija, kuri savarankiškai atrenka darbuotojus dirbti automatizuoto techninės priežiūros žurnale, priskiria individualius prisijungimus ir saugo jų prisijungimo slaptažodžius. ir gauti informaciją pagal savo pareigas. Pažymėtina, kad kiekvienas įtrauktas į katilinių aptarnavimo ir remonto apskaitos apskaitą dirba atskiruose informacijos laukeliuose ir asmeniniuose elektroniniuose dokumentuose, kur surašo savo darbų, įskaitant techninę priežiūrą ir remontą, rezultatus bei sukonfigūruojama konfigūracija. Žurnalas parenkamas iš tokių skirtingų vartotojų ataskaitų formų, surūšiuojamas, apdorojamas ir katilinių aptarnavimo žurnale pasirodo suminis galutinis rodiklis, apibūdinantis esamą būklę, galutinius rezultatus ir rekomendacijas tolesniam jų darbui.

Tokia darbo forma patogi tuo, kad kiekvienas darbuotojas savo pareigas atlieka nepriklausomai nuo kitų atlikėjų gaunamo pastato rėmuose, atkreipia dėmesį į darbo metu gaunamus rezultatus, o apibendrintas rezultatas atsiranda niekam nedalyvaujant. Automatinis apibendrintų rodmenų apskaičiavimas, prie kurio ne visi gali prieiti vienu metu, tačiau kiekvienas, turintis pareigų, gali dirbti su rodikliais ir priimti sprendimus. Automatizuota apskaitos sistema išlaiko visų asmens duomenų konfidencialumą, tačiau pažymi juos vartotojų prisijungimais, kas leidžia vadovybei, kurios užduotys apima nuolatinį personalo veiklos stebėjimą, nustatyti šių duomenų aktualumą realiai katilinės situacijai.

Tuo pačiu metu komunalinių paslaugų apskaita savarankiškai lygina informaciją, gautą iš darbuotojų, techninės priežiūros ir remonto mechanikų, įtrauktų į jų asmenines ataskaitas. Naudodama specialias formas pirminiams ir dabartiniams duomenims įvesti, programa sukuria ryšį tarp skirtingų kategorijų informacijos reikšmių, leidžiančių nustatyti neatitikimus, taip pašalinant galimybę įterpti klaidingą informaciją. Audito funkcija seka visus atnaujinimus ir pataisymus; naudokite jį tikrindami vartotojų darbo žurnalus, nes administracija pagreitina šią procedūrą sukurdama ataskaitą, kurioje parodyta, kur ir kokie pakeitimai įvyko po paskutinio patikrinimo ir kas atliko šiuos pakeitimus. . Pakeitimus lengva rūšiuoti pagal objektus ir, susidomėjus katiline, gauti pasikeitimų ataskaitą, ypač atitinkamame dienoraštyje.

Nuolat vykdoma statistinė apskaita leidžia racionaliai planuoti veiklą kitam laikotarpiui, kad būtų galima įsigyti medžiagų, atsižvelgiant į jų apyvartą. Kadangi kelių vartotojų sąsaja yra šios problemos sprendimas, bet koks vartotojų skaičius gali veikti programoje vienu metu be duomenų išsaugojimo konfliktų. Automatinė sandėlio apskaita nurašoma iš karto nuo sandėlio atsargų, perduotų į cechą, kai tik pasirodo operacijos patvirtinimas.

Sąsaja turi daugiau nei 50 spalvų grafikos parinkčių, skirtų jos dizainui, ir bet kurią iš jų galima pasirinkti iš slinkties ratuko pagrindiniame ekrane, kad pritaikytumėte darbo sritį. Dėl tokio paslaugų apskaitos formato įmonė turi operatyvinius duomenis apie faktinius atsargų likučius sandėlyje ir ataskaitų pranešimų apie prekių komplektavimą apačioje. Programa taip pat operatyviai praneša apie grynųjų pinigų likučius bet kuriuose seifuose ir banko sąskaitose, pateikia jų apyvartos duomenis ir sukuria operacijų įrašus.

Sistema automatiškai sukuria atlyginimų žiniaraščius pagal atliktų darbų apimtį ir dienyne pažymėtas užduotis. Visi skaičiavimai yra automatiniai – kiekviena verslo operacija turi vertę, kuri nustatoma atsižvelgiant į pramonės normas, reikalavimus ir sandorio vykdymo taisykles. Programa gerina valdymo apskaitos kokybę, pateikdama daugybę analitinių ir statistinių ataskaitų, kuriose įvertinama darbuotojų ir sandorio šalių veikla laikotarpio pabaigoje. Analizės ataskaitos turi patogų formatą – tai lentelės, grafikai, diagramos, kurios visapusiškai vizualizuoja rodiklių svarbą ir paslaugų dinamikos pokyčius laikui bėgant.

Darbuotojų tarpusavio sąveiką palaiko vidinė pranešimų sistema iššokančiųjų langų pavidalu ekrano kampe su aktyviu perėjimu prie ten nurodytos diskusijos temos. Sistema turi daugybę straipsnių, vieną sandorio šalies bazę, pirminių apskaitos dokumentų bazę, užsakymų bazę, ir visi jie turi tą patį formatą: sąrašą ir skirtukų juostą. Kiekviena duomenų bazė turi savo vidinę klasifikaciją. Terminologijoje ir CRM tai yra kategorijos, pagrįstos sąskaita faktūra ir užsakymu, tai yra būsenos, spalvos būsenai vizualizuoti. Integracija su elektronine įranga leidžia valdyti kasos aparatą vaizdo įrašu, peržiūrėti klientų duomenis apie gaunamą skambutį, keisti inventoriaus formatą. Išoriniam ryšiui užtikrinti naudojamas elektroninis ryšys SMS, elektroninio pašto, Viber, balso pranešimais – automatinis kliento informavimas, laiškų organizavimas.