Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Remonto darbų apskaita

Remonto darbų apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Remonto darbų apskaita
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite remonto apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Remonto apskaita leidžia gauti tikslią informaciją apie organizacijos pajamas ir išlaidas. Šiuolaikinės programos pagalba šį procesą galima nesunkiai automatizuoti. Apskaitoje visos sistemos turi būti nuolat stebimos, todėl optimizavimas pasitarnaus efektyvumo didinimui. Įmonės darbuotojai gaus tikslius ir patikimus duomenis apie darbo rezultatus, kad galėtų tiksliai įvertinti esamą įmonės būklę.

USU programinė įranga leidžia valdyti remonto procesus. Jame visos paslaugos skirstomos į tipus: kosmetines, planines, kapitalines ir einamąsias. Dėl padalijimo galima apskaičiuoti populiariausias kryptis naudojant išplėstinę analizę. Taigi savininkai matys, kur yra paklausa ir kokio tipo reikia sutelkti savo pastangas ir atsiskaityti. Jei įmonė remontuoja pati, ji ieško ilgalaikio tiekėjo už priimtiną kainą. Verta rinktis didmeniniams pirkiniams. Tai sumažina papildomų išlaidų riziką.

Apskaitoje svarbų vaidmenį atlieka organizacijos kompetencija. Kiekviena veiklos rūšis turi savo ypatybes. Todėl reikalingos specialios ataskaitos ir formos. Ši platforma suteikia vartotojams išplėstinį funkcijų sąrašą. Tai ne tik pateikia dokumentus, bet ir parodo, kaip teisingai užpildyti laukus ir langelius. Nauji samdomieji galės greitai suprasti funkcijas. Tinkamas mygtukų išdėstymas garantuoja greitą informacijos įvedimą iš pirminės dokumentacijos. Naujos technologijos padidina našumą ir efektyvumą kiekvienoje srityje, o remontas – ne išimtis.

Programa gali sekti mašinų, įrangos, namų inventoriaus, transporto priemonių ir įrenginių remontą. Kiekvienam žanrui sudaromas atskiras užsakymas su kūrinių sąrašu. Tai labai svarbu serviso ir remonto įmonėms. Jei klientas kreipiasi į įrangos remontą, pirmiausia reikia įsigyti prekių čekį ir perduoti objektą apžiūrai. Ekspertai atlieka nepriklausomą techninės situacijos įvertinimą ir pateikia rekomendacijas. Jeigu pasitvirtins gamybos brokas, organizacija remontą atliks be papildomų išlaidų klientui. Kitu atveju visas išlaidas padengia klientas.

Įmonėms, kurios remontuoja patalpas, svarbu nurodyti naudojamų medžiagų rūšis ir tikslų pristatymo laiką. Gali būti įtrauktos nuosavos akcijos arba klientas. Visos sąlygos aptariamos prieš pasirašant sutartį. Specifikacija, apimanti visus veiksmus, pateikiama papildomuose puslapiuose. Remonto komanda laikosi techninių sąlygų. Remonto procesą stebi meistras arba pamainos vadovas, kuris prisiima visą finansinę atsakomybę už darbuotojus. Atlikus darbus surašomas įstatymas, kuriame nurodomas pavadinimas ir data. Atlikus visas manipuliacijas, sutarčiai pateikiami apskaitos dokumentai. Taigi objektas pristatomas.

USU programinė įranga yra puiki galimybė atlikti bet kurios įmonės automatizavimą ir optimizavimą. Programa skirta pilnai apskaitai teikti. Ji rengia išlaidų sąmatas, skaičiuoja darbo užmokestį, pildo asmens bylas, nustato prekių ir paslaugų paklausą, rengia metines ataskaitas. Taip pat padeda atlikti remontą, apžiūrą, inventorizaciją ir patikras. Naujos technologijos garantuoja esamų gamybos įrenginių optimizavimą.

Yra daug kitų privalumų, įskaitant greitą plėtrą, didelį našumą, duomenų sinchronizavimą, operacijų vykdymo stebėjimą, pinigų srautų kontrolę, turto ir įsipareigojimų apskaitą, įrangos ir įrenginių remontą, pavėluotų mokėjimų nustatymą, banko išrašų atsisiuntimą iš kliento. bankas, pajamų ir sąnaudų apskaičiavimas, skaičiavimai ir ataskaitos, atsargų įvertinimo metodų parinkimas, transporto priemonių judėjimo kontrolė, integracija su svetaine, Viber komunikacija, pelningumo ir pardavimų lygio analizė, ilgalaikių grafikų kūrimas ir trumpalaikis terminai, pažangi analitika, taikymas didelėse ir mažose įmonėse , apskaitos ir mokesčių atskaitomybės suvienodinimas, prašomų prekių ir paslaugų identifikavimas, važtaraščiai, sąskaita faktūra, išlaidų ataskaitos, šachmatų lapas, sąskaitų planas ir subsąskaitos, vertinimo personalo darbo kokybė , novatorių ir lyderių identifikavimas, objektų gavimas ir ištrynimas, atsargų kontrolė, skolų pervedimo kasos knyga ir finansiniai kvitai, specialūs klasifikatoriai ir žinynai, finansinių operacijų apskaita, teisinių taisyklių ir standartų laikymasis, nuotraukų įkėlimas, paraiškų gavimas internetu , automatinė telefono stočių automatika, SMS ir elektroninio pašto siuntimas, klientų bazė, užduotys vadovui, finansinis aplinkybių ir sąlygų nustatymas, balansų ir finansinių rezultatų ataskaitų rengimas, atsiliepimai, asistentas vietoje, vaizdo stebėjimas pagal pageidavimą, sukūrimas mokėjimų grafikas, didmeninė ir mažmeninė prekyba, atsiskaitymai grynaisiais ir negrynaisiais pinigais, duomenų rūšiavimas ir grupavimas, sugedusių produktų apskaita, rodiklių parinkimas, pagrindinių operacijų skirstymas į nepilnamečius, išteklių poreikio nustatymas, vartotojo vadovas, apskaitos politikos parinkimas, kokybė kontrolė, padalinių ir tarnybų sąveika, objektų techninės būklės stebėjimas .