Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa remontui

Programa remontui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa remontui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą remontui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

USU programinės įrangos valdymo programa (toliau – USU programinė įranga) yra įdiegta išplečiant specialią programą, skirtą visiems jūsų profesijų modeliams. Šioje apžvalgoje konkrečiai paaiškinama, kaip nemokama kompiuterių programinė įranga, skirta remontui techninės priežiūros centre ar remonto parduotuvėje, gali padėti jūsų įmonei pakilti į viršų. Taigi pradėkime.

Iš pradžių remonto valdymo programa ir gamyklinio remonto darbas nieko nepamiršta, nes remonto gamybos patikrinimo informacija visada įvedama į tinklą. Kalbant apie klientų bazę, jų įrašymo ir tikrinimo programa leidžia juos visada laikyti po ranka ir patobulinta forma.

Antra, USU programinė įranga padeda jums dirbti prie stalo kaip remonto ir remonto apskaitos patobulinimas, nes nuo tada programa pateikiama su pirkimo įrodymu, garantiniu bilietu, pramonės vyriausybės sertifikatu, įsigijimu bankroto atveju, sertifikuota paslauga ir kt. Programa mechaniškai stebi visas aktualias vietas, atlieka pilną remonto auditą, pradeda nuo skirtingų finansinių įrašų ir užbaigia įrangos remonto detalių eksploataciją.

Trečia, remonto apskaitos, stebėjimo ir planavimo veiklos programa gamyboje padeda ne tik visus automatizuotus duomenis laikyti vienoje erdvėje, bet ir tobulinti bei sustiprinti pačią gamybos procedūrą.

Dabar mes apibrėžsime pačią programą slydimo ir remonto kontrolės sistemoje. Taisymo registro sistema paleidžiama kaip įprasta, t. y. nuo piktogramos darbalaukyje, tada atsidaro prisijungimo langas. Kiekvienas vartotojas turi įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį. Be to, kiekvienas darbuotojas turi atskiras teises prieiti prie apskaitos programos tik tam, kad matytų savo teise numatytus duomenis. Mechaninė programa gali dalytis ir vadovo, vadovo ar eilinio darbuotojo duomenimis, o tai labai patogu ir nesukelia painiavos kreipiantis dėl valdymo programos. Visa kol kas padaryta pažanga lieka sistemos archyve, o tai labai patogu dar kartą kreipiantis į savo organizaciją arba grąžinant nelikvidų prekę į gamyklą. USU programinė įranga atlieka automatinę paiešką pagal raktinius žodžius, pasirinktinę formą, kliento vardą arba užsakymo informaciją, todėl sutrumpėja vienos programos paieškai ir suteikiama daugiau laiko kitai veiklai. Paslaugų remonto pagalbininkų valdymas, siekiant platinti naujas įėjimo užklausas pagal griežtumą, talpą ar bet kurį norimą filtrą.

Visos personalo kontrolės funkcijos nublanksta į antrą planą, nes matai teigiamą arba specifinę verslo dinamiką, tada sugalvoji sprendimą, optimizuojantį remonto turtą. Pagal gautą informaciją galite stebėti darbuotojų veiklą, skaičiuoti darbo užmokestį gabalų tarifo sampratą darbo užmokestį arba pelną iš kiekvieno organizacijos pardavimo.

Remonto kontrolės sistema leidžia stebėti visas avarijas ir gamyklos pokyčius, o tai žymiai pagerina tiek darbą, tiek deleguojamų įrenginių stebėjimą. Serviso, remonto dirbtuvių ar remonto įrangos valdymo automatizavimas yra puikybė tiek kvalifikuotose mūsų veiklos įmonėse, kai formuojasi teigiamas klientų ir su jumis bendradarbiaujančių organizacijų požiūris.

Remonto skyriaus stebėjimo ir remonto apskaitos automatika turi paprastą meniu. Organizacijos valdymas ir stebėjimas tampa lengvesnis naudojant programos Ataskaitų funkciją. Programos Importo ir Eksportavimo funkcijos leidžia konvertuoti dokumentus. Dirbant moduliuose, parduotuvės valdymo priežiūra yra greita ir efektyvi. Bendra remonto veikla stebima lengvai, naudojant analizę. Informacijos paieška programoje tampa beveik sprogstama.

Kitų programos skirtukų keitimas apskaitos remonto kontrolei nereikalauja nereikalingų judesių. Kontrolės apskaitos funkcija sukuria tvirtą įmonės įvaizdį. Jums nereikia imtis jokių veiksmų siekiant tobulinti personalo apskaitą, nes plėtros daugiafunkcionalumas leidžia visapusiškai stebėti darbuotojų darbą ir atlyginimų mokėjimą. Naudotojo darbo sritis daro skaičiavimą paprasta ir prieinama procedūra. Planavimas ir valdymas vykdomas lengvabūdiškai, naudojant finansinių ataskaitų analizės informaciją. Automatikos tobulinimas yra mūsų gyvenimo padėtis. Džiaugiamės galėdami rekomenduoti jums aukštos kokybės sistemą. Programa gali būti sukurta įmonės darbuotojų skatinimo programai. Kokybės ir efektyvumo detektoriai visada yra viešai prieinami personalo su kodu.

Aptarnavimas ir apskaita dar niekada nebuvo lengvesni naudojant automatizavimo programą. Visuose valdymo pareiškimuose rodyti įmonės logotipą ir ryšius. Surinktas tinkamas informacijos grupavimas su automatiniu sekimu. Plaukiojantis meniu atveria daugiau programos galimybių. Inventorizavimas ir auditas atliekami dviem patogiais būdais. Klientų bazė niekada nepasiduoda. Remonto stebėjimo žurnale rodomi visi aktyvūs ir įvykdyti užsakymai.

Programa, skirta įrašyti ir valdyti automatinį sekimą remonto dirbtuvėse, veikia sklandžiai ir tiksliai. Ilgalaikio turto svarba remonto gamybos procedūroje lemia specifinius reikalavimus duomenims apie jo atgaminimo ypatumus pereinant prie rinkos ekonomikos, ilgalaikio turto prieinamumą, judėjimą, būklę ir naudojimą. Visas šias procedūras galima šiek tiek optimizuoti naudojant specialią USU programinės įrangos taisymo programą.