Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa priežiūrai

Programa priežiūrai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa priežiūrai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą priežiūrai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pastaraisiais metais paslaugų centrai naudojo specialią programą, skirtą techninei priežiūrai atlikti, siekiant optimizuoti tam tikrus valdymo lygius, supaprastinti dokumentų srautą, kompetentingai panaudoti turimą darbo jėgą, gamybos išteklius ir finansinius išteklius. Tikintis kasdienio patogumo sukurta programos sąsaja, kurioje vartotojai turės prieigą prie įvairių techninių plėtinių, norminės dokumentacijos šablonų duomenų bazės, klientų žinynų, remonto paslaugų, asmeninės informacijos apie personalo specialistus.

Oficialioje USU programinės įrangos svetainėje techninės taisymo programos užima ypatingą vietą. Kūrėjams pavyko išvengti įprastų problemų ir klaidų, todėl priežiūros kokybė tapo efektyvi ir tiksli. Ne taip paprasta sugalvoti tinkamą programą, kuri vienu metu perimtų organizacinių reikalų kontrolę, bendrautų su klientais, pateiktų kompleksinį personalo veiklos įvertinimą, kontroliuotų organizacijos biudžeto paskirstymą ir automatiškai parengtų reikiamas ataskaitas.

Ne paslaptis, kad programos architektūra apima skirtingas informacijos palaikymo kategorijas bet kuriai techninei pozicijai. Kiekvienam remonto užsakymui sukuriama speciali kortelė su įrenginio nuotrauka, jo charakteristikomis, gedimo ir žalos tipu. Prie atskiros skaitmeninės kortelės lengva pridėti bet kokį su paslauga susijusį dokumentą. Pažymėtina, kad programa koreguoja operacijas realiu laiku. Naudotojams nereikės rengti ilgų remonto seansų, kad galėtų dalytis svarbia informacija su klientu.

Nepamirškite apie darbo užmokesčio mokėjimo globos centro darbuotojams kontrolę. Šiuo atveju programa taiko ir papildomus automatinio įkrovimo kriterijus – remonto sudėtingumą, sugaištą laiką, teigiamus atsiliepimus apie konkretaus meistro darbą. CRM programinės įrangos moduliui, kuris yra atsakingas už visų rūšių bendravimą su klientais, priežiūros skatinimą, rinkodaros ir reklamos veiksmų seriją, atskiro pristatymo nereikia. Jei reikia skubiai bendrauti su klientais, aktyvinti žinučių siuntimą Viber arba SMS žinutėmis kaip niekada paprasta.

Programoje yra įmontuotas techninių dokumentų projektuotojas, leidžiantis iš anksto parengti priėmimo aktus, sutartis, kitas normines formas ir pranešimus. Jei reikiamo šablono skaitmeninėje duomenų bazėje nėra, galite drąsiai pridėti naują tekstinį failą. Išmani operatyvinė informacija pasirūpina nauju kokybės lygiu, kai kiekvienas valdymo sprendimas grindžiamas statistinėmis suvestinėmis, prognozėmis, naujausiais apskaitos rodikliais, diagramomis ir analitinėmis lentelėmis. Vadovybės ataskaitos sudaromos tuo pačiu pagrindu.

Šiandienos paslaugų centrai puikiai žino skaitmeninės paramos naudą. Programos pagalba daug lengviau valdyti pagrindinius organizacijos lygius, organizuoti darbo eigą, bendrauti su klientais ir racionaliai panaudoti biudžetą bei išteklius. Kai kuriais atvejais sunku valdyti pagrindinę konfigūraciją, todėl techninės priežiūros įmonė verčia apsvarstyti papildomos funkcinės įrangos galimybes. Svetainėje pateiktas sąrašas leidžia lengvai gauti konkrečius valdiklius, papildinius ir parinktis.

Platforma kontroliuoja pagrindinius techninės pagalbos parametrus, stebi remontą, tvarko dokumentaciją, reguliuoja terminus ir resursų paskirstymą užklausoms įvykdyti. Vartotojams reikia minimalaus laiko, kad įsisavintų programos įrankius, teisingai naudotų integruotus plėtinius ir parinktis, išsamius analitinius duomenis, grafikus ir lenteles. Jis gali valdyti beveik visus paslaugos aspektus, įskaitant konfigūraciją, bendravimą su darbuotojais ir klientais. Kiekvienam remonto užsakymui sukuriama speciali kortelė su įrenginio nuotrauka, jo charakteristikomis, gedimo ir pažeidimo tipo aprašymu bei planuojamu darbų kiekiu.

Naudojant CRM modulį, daug lengviau dirbti su lojalumo programomis, vykdyti paslaugų reklamavimo, rinkodaros ir reklamos veiklas, siųsti automatizuotas žinutes per Viber ir SMS. Konfigūracija atidžiai stebi techninius procesus, kad būtų galima greitai atlikti pakeitimus. Globos centro kainoraščio stebėjimas padeda nustatyti konkrečios paslaugos pelningumą, sumažinti išlaidas, įvertinti artimiausias ir ilgalaikes ekonomines perspektyvas. Integruotas dokumentų dizaineris iš anksto parengia visus priėmimo aktus, sutartis, išrašus ir finansines ataskaitas. Apibrėžti naują šabloną ir į duomenų bazę įtraukti organizuotas formas yra lengviau nei bet kada anksčiau.

Konfigūracija taip pat apima mokamą turinį. Tam tikri plėtiniai ir programinės įrangos moduliai galimi tik paprašius. Globos centro darbuotojų atlyginimų mokėjimo kontrolė yra visiškai automatinė. Nedraudžiama naudoti papildomų automatinio kaupimo kriterijų: remonto sudėtingumo, sugaišto laiko ir kt. Jei tam tikrame valdymo lygyje išryškėja problemos, įvyksta techninių gedimų, krenta pelningumas, techninės priežiūros programa nedelsiant apie tai praneš. Asortimento, atsarginių dalių, komponentų ir detalių pardavimas valdomas specialioje programos sąsajoje.

Priežiūros sistema atidžiai stebi klientų aktyvumo rodiklius, leidžia rūšiuoti, grupuoti tapatybės informaciją, identifikuoti kainų segmentus, paklausiausias paslaugas ir operacijas. Papildomos funkcionalumo problemos lengvai išsprendžiamos naudojant individualų dizainą, kuriame galite pasirinkti iš konkrečių elementų, programinės įrangos funkcijų, plėtinių ir parinkčių. Bandomoji versija platinama nemokamai. Baigus bandomąją operaciją, verta oficialiai gauti licenciją.