Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Gėlių parduotuvės valdymo programa

Gėlių parduotuvės valdymo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Gėlių parduotuvės valdymo programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite gėlių parduotuvės valdymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Gėlių parduotuvė – tai verslo erdvė, kurioje kiekvieną dieną savo klientams suteikiate gerą nuotaiką ir šventės jausmą. Tačiau nepaisant visos gėlėms būdingos atmosferos, tai išlieka gana sudėtingai organizuotas renginys. Nuo to, kaip bus nustatyta gėlių parduotuvės kontrolė, priklausys, ar ji taps pelningu verslu. Kokybiška kontrolė ir apskaita visada turi būti palaikoma tiek floriste, tiek bet kuriame kitame versle. Patyręs verslininkas supranta, kad norint padidinti pardavimus, norint išplėsti sandėlių plotus, neužtenka tiesiog padidinti didmeninių pirkimų apimtis. Arba galite sumažinti kainas, tačiau čia yra riba. Todėl vadovybė susiduria su užduotimi struktūrizuoti gėlių parduotuvės darbo organizavimą. Jeigu sprendimų yra daug, pavyzdžiui, specialių paslaugų teikimas, pristatymo paslauga, konsultacijos perkant puokštę, tačiau efektyviausias ir visapusiškiausias – perėjimas prie automatizavimo, įdiegus programą, bus suteikta kontrolė gėlių parduotuvėje. . Specializuotose programose užtikrinama vieninga visų vidinių ir išorinių procesų sistema, tvarkoma finansinio turto pajamų ir išlaidų apskaita.

Iš plačios aplikacijų įvairovės labiausiai išsiskiria USU Software, kuri išsiskiria lankstumu ir plačiu funkcijų spektru. USU programine įranga gali naudotis tiek smulkūs floristai, tiek visas floristų tinklas, turintis daug filialų įvairiuose miestuose. Mūsų programos dėka yra galimybė automatizuoti floristo valdymo procesą, sudaryti balanso ir pardavimų ataskaitas, organizuoti efektyvų formatą vertės formavimui kontroliuoti, teikti nuolaidas, atsižvelgiant į pardavimo rodiklius ir kriterijus. Turint visa tai, programa turi gana paprastą, glaustą sąsają, kuri leidžia lengvai įsisavinti, todėl sistemoje dirbs net visiškai naujokas. Skirtingai nuo daugelio floristų valdymo programų, mes suteikėme jums galimybę pasirinkti geriausiai jūsų verslui tinkamų funkcijų sąrašą, todėl jūs gaunate platformą, kuri nėra perkrauta funkcijomis. Svarbiausia, kad mūsų konfigūracija yra visiškai nepretenzinga kompiuterinei įrangai, pakanka to, ką jau galima rasti parduotuvėse ir biuruose. Kaip minėta anksčiau, norint dirbti USU programinėje įrangoje nereikia jokių specialių įgūdžių; Mūsų darbuotojai kiekvienam vartotojui surengs trumpą mokymo kursą, suprantamai paaiškindami skyrių struktūrą ir funkcijų galimybes, tai truks daugiausia kelias valandas.

Kurdami programą kiekvienam klientui naudojame individualų požiūrį, prieš tai ištyrę vidines floristų įmonės ypatybes. Parengus bazinę programos versiją, atliekamas taikymo ir konfigūravimo etapas, koreguojamas išorinis dizainas ir galimybės, atsižvelgiant į užsakovų pageidavimus. Dėl to jūs gausite paruoštą, pritaikytą programą, kuri yra būtina floristams. Be to, paraišką galima keisti pagal floristų filialų skaičių. Pristatymo paslaugos diegimas ir plėtra yra būtina norint pasiekti didelę sėkmę šioje srityje, o mūsų konfigūracija tai palengvins. Tikrinimasis gėlių parduotuvėje ir kurjerių darbo tikrinimas, užsakymų pateikimas, duomenų apie klientus registravimas, pirkimo istorijos ir kt. Mūsų sistema visiems darbuotojams sudarys tinkamiausią darbo grafiką, vadovas visada galės identifikuoti kurjerį, kuris šiuo metu gali įvykdyti naują užklausą. Jei jūsų floristas turi savo skambučių centrą, čia taip pat labai pravers mūsų programa, kuri padės sukurti skambučių tvarkymo schemą ir įrašyti visas skambučio priežastis tolesnei analizei. Visos gėlių pristatymo sritys taip pat bus kontroliuojamos USU, o ataskaitos padės nustatyti perspektyvias sritis ir darbuotojų veiklą.

Be vietinio tinklo, programinė įranga veikia prisijungus per internetą, o tai labai patogu valdyti, nes gali ją valdyti iš bet kurios pasaulio vietos. Tuo pačiu metu pats valdymo procesas nereikalaus daug laiko ir išteklių, įskaitant finansus. Taip pat, skirtingai nei kitose automatizavimo programose, mes nenaudojame abonentinio mokesčio formos, mūsų floristų valdymo programoje už licencijas sumokate vieną kartą, gaunate dvi valandas papildomos techninės pagalbos ar mokymų pagal vartotojų skaičių, pasirenkate iš kurių. Jei jums reikia pagalbos ateityje ar naujų galimybių, tuomet mokate tik už faktines mūsų ekspertų darbo valandas ir nieko daugiau.

Pati USU programinė įranga susideda iš trijų pagrindinių dalių. Pirmoji, vadinama „nuorodų knygelėmis“, atsakinga už visų rangovų, darbuotojų, veislių duomenų bazių registravimą, kur įdiegiami skaičiavimo algoritmai, nustatomi tarifai. Visas aktyvus vartotojų darbas atliekamas skiltyje 'Moduliai', vartotojai nesunkiai įves naujus duomenis, akimirksniu ieškos informacijos, nustatys kliento būseną, ar tai bet kokios medžiagos ar gėlių tipo. Čia administratoriai galės siųsti pranešimus klientams žinutėmis, el. laiškais ar balso skambučiais jūsų įmonės vardu. Pagrindinė floristo kontrolė bus skiltyje Ataskaitos, kur įmonių savininkai galės analizuoti ir kaupti pardavimų statistiką bei palyginti skirtingų laikotarpių rodiklius. Pati paprasta ataskaitų forma priklauso nuo galutinio tikslo. Galite pasirinkti diagramą arba diagramą, kad būtų aiškumo, o eksportuoti į trečiųjų šalių šaltinius yra gerai, išlaikant klasikinės skaičiuoklės struktūrą. USU programinė įranga bus jūsų asistentas ir patogus įrankis kompetentingai valdyti visus procesus.

Ši valdymo sistema jūsų floristo kompiuteriuose įdiegiama per vieną darbo dieną, įskaitant trumpą mokymo kursą. Mūsų ekspertai padės įsisavinti programinę įrangą, paaiškins privalumus, apžiūrės skyrius ir galėsite beveik akimirksniu pradėti aktyvų darbą su programa. Ši aplikacija leis darbuotojams skirti mažiau laiko rengiant gėlių kompoziciją, atliekant bet kokius veiksmus, kuriant dokumentaciją, registruojant klientą, atsiskaitant. Veiksmingą valdymą gėlių parduotuvėje galima pasiekti naudojant patogią grafinę sąsają ir paprastą naudojimą. Atsargų likučius galėsite matyti pagal esamus informacinius rodiklius. Darbuotojai galės įvesti informaciją apie sudarytas gėlių puokštes, sunaudotas medžiagas, konfigūracija jas automatiškai išrašys iš atsargų. Informacija apie įvykdytas operacijas visuose įmonės padaliniuose pateikiama tarpusavyje susijusiose ataskaitose. Sandėlio dokumentacija ir apskaita atliekama automatiškai pagal priimtus standartus.

Realaus laiko formatu fiksuojami pardavimų duomenys, analizuojamos atsargos, partijų judėjimai ir kiti rodikliai. Naudojant USU programinės įrangos funkcionalumą floristui valdyti, lengva sukurti tarifų skalę, apibrėžti premijas ir nuolaidas klientams. Ši programinė įranga nustato organizacijos pelningumą rodydama informaciją apie išlaidas, pajamas, bendrąsias pajamas, išlaidas, taip pat įvertina sandėlio atsargų kainą. Kaip papildomą funkciją galite organizuoti integraciją su gėlių įmonės svetaine, tokiu atveju gaunami užsakymai pateks tiesiai į elektroninę duomenų bazę ir palengvins reikiamų dokumentų sukūrimą. USU programinės įrangos konfigūracija analizuoja pristatymus pagal pardavimo vietą ir sudaro planus, pagrįstus konkrečių prekių pardavimo, grąžinimo ir nuolaidų rodikliais. Visi dokumentai, laiškai ir šablonai automatiškai sukomponuojami į vieną firminį stilių su įmonės logotipu ir detalėmis. Užtikrinome žinių bazių saugumą nenumatytose situacijose, valdymo programą papildydami atsargine funkcija. Mūsų ekspertų sukurta floristų valdymo programa turi daug papildomų parinkčių, kurias galima panagrinėti įvairiuose mūsų svetainės straipsniuose.