Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Gėlių parduotuvės apskaitos programa

Gėlių parduotuvės apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Gėlių parduotuvės apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite gėlių parduotuvės apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Gėlininko buhalterinės apskaitos tvarkymas – daug pastangų reikalaujantis procesas, reikalaujantis didelių išlaidų organizuojant ir užtikrinant kokybišką veiklą. Tvarkant apskaitą, visi darbuotojai turi pildyti dokumentus, atlikti skaičiavimus, rinkti duomenis ir pan. Gali prireikti. USU Software siūlo dar vieną šios problemos sprendimo būdą – automatizavimo programą, skirtą gėlių parduotuvės valdymui. Užteks tik vienam asmeniui inicijuoti automatinius parduotuvės apskaitos mechanizmus.

Vykdyti gėlių verslą nėra lengva dėl prekių trapumo, ypatingų santykių su klientais, pirkinių cikliškumo ir nuolat besikeičiančio pirkėjų skonio. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, turite efektyviai išnaudoti kiekvieną akimirką. Mūsų programoje yra visi tam reikalingi įrankiai.

Galėsite optimizuoti sandėlio apskaitą, kuri užtikrins gėlių išdėstymo ir išvežimo iš sandėlių mobilumą. Galimas svarbių verslo procesų automatizavimas, kuris sutaupys daug laiko tiek buhalterijai, tiek darbuotojams. Verslo racionalizavimas padės išvengti neregistruoto pelno praradimo ir neefektyvaus išteklių naudojimo. Automatinės priežiūros programos veikimas prasideda sukūrus žinių bazę, kurioje įvedama visa reikalinga informacija verslo skatinimui ir apskaitai. Jūs galite lengvai rasti norimus gaminius pagal bet kokius parametrus ir kriterijus, taip pat pridėti paveikslėlį į reikiamų gėlių rūšių profilį. Taip pat bus lengviau surasti gėles ir jas demonstruoti klientams.

Sandėlio apskaitos automatizavimas labai palengvina visus visos įmonės apskaitos darbus. Jūs galite lengvai atlikti prekių inventorizaciją kada tik norite. Pakaks į programą įkelti planuojamų produktų sąrašus ir patikrinti jų prieinamumą. Automatizuota apskaita lengvai veikia su įvairia sandėlio ir prekybos įranga. Jis gali veikti tiek su gamykliniais, tiek su vidiniais skaitytuvais. Ši sistema užtikrina personalo mobilumą ir produkcijos apdorojimo sandėlyje greitį.

Dirbant parduotuvėje optimizuojamas kasos aparatų veikimas, personalo veikla. Pavyzdžiui, jei klientas, beveik pateikęs užsakymą, nori dar ką nors pažiūrėti, užsakymą galima užbaigti ramiai, neperėjus į budėjimo režimą ir neprarandant įvestų duomenų. Gėlininko lankytojui nusprendus grąžinti netenkinančią prekę, kasininkė gali nesunkiai ją grąžinti ir duomenys apie prekes bus įvesti į duomenų bazę. Laikui bėgant tai padės nustatyti, kuriuos produktus reikia išmesti. Ir atvirkščiai, jei produkto dažnai klausiama, bet jo nėra, programa taip pat apdoros šią informaciją. Remdamiesi jais suprasite, ką pirkti, kad praplėstumėte floristo asortimentą.

Bus užtikrinta, kad perkamosios galios ataskaita būtų rengiama atsižvelgiant į vidutinę vartotojo sąskaitą. Turint šiuos duomenis, bus lengviau priimti sprendimą didinti ar sumažinti tam tikrų paslaugų kainas. Kitas svarbus USU programinės įrangos pliusas yra galimybė įsigyti ir naudoti. Programa itin paprasta naudotis, jai paleisti nereikia jokių specialių žinių. Jis taip pat palaiko kelių vartotojų režimą, kai keli žmonės gali taisyti duomenis vienu metu. Be to, už programą nereikia mokėti kas mėnesį, kaip už kai kurias kitas programas, tereikia ją nusipirkti vieną kartą.

Floristo apskaita bus labai supaprastinta naudojant USU programinę įrangą. Galite lengvai redaguoti ir valdyti darbo eigą visose srityse, o tai lemia šios programos universalumą. Turėdami teisingą floristo paskyrą, galite greitai pasiekti verslo užsibrėžtus tikslus. Auto priežiūra tinka darbui su floristais, renginių agentūromis, fotografijos studijomis, renginių kompanijomis ir daugeliu kitų organizacijų, dirbančių su gėlėmis ir dekoracijomis. Palaikoma daug sąsajos kalbų, todėl programa siūlo daug įvairių kalbų ir tautybių įmonėms. Daugiau nei penkiasdešimt skirtingų darbo vietų dizaino padarys programą dar smagesnę. Galima stalų dydį koreguoti pagal kiekvienam darbuotojui tinkantį dydį.

Automatinės priežiūros metu vienu metu gali dirbti keli žmonės.

Programos puslapiuose galima rasti skaičiuokles, kurios leidžia patogiai dirbti su keliais duomenų sąrašais vienu metu. Jei reikia, gatavos puokštės kaina apskaičiuojama pagal jos dalių kainą, kurių kainoraštis jau buvo įrašytas į programinę įrangą. Į duomenų bazę įvedamas neribotas prekių skaičius su visų reikalingų parametrų aprašymu, kas supaprastina paiešką pagal pavadinimus ir duotus kriterijus.

Galima vertinti darbuotojus pagal nurodytus parametrus: puokščių skaičių, pateiktus užsakymus, pritrauktus klientus ir kt. Atsižvelgiant į atlikto darbo kiekį, automatinė priežiūra sukuria vienetų įkainius. Automatinė priežiūra analizuoja visas reklamines kampanijas, kad padidintų pardavimus ir pritrauktų klientų. Jei yra galimų skolų, programa laiku stebi jų mokėjimus.

Nemokama finansinė apskaita yra integruota pagal numatytuosius nustatymus, todėl norint ją paleisti, nereikia pirkti papildomos programėlės. Remiantis programos surinkta ir apdorota informacija, generuojamos išsamios analitinės ataskaitos. Galite pradėti dirbti su programa nuo pirmųjų naudojimo minučių, sąsają išmokti tikrai lengva. Peržiūrėkite mūsų tinklalapyje esančią kontaktinę informaciją ir sužinokite daugiau apie mūsų programos floristo apskaitos vedimo galimybes ir įrankius!