Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Gėlių apskaitos programa

Gėlių apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Gėlių apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite gėlių apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Gėlių apskaitos programa nustoja būti prabanga ir tampa būtinybe besidomintiems gėlių salonų plėtra. Galima pagrįstai manyti, kad bet kurios apskaitos programos galimybės pranoksta žmonių galimybes. Kam dar tau to reikėtų? Šios apskaitos programos naudojamos gėlių pramonėje finansų valdymui ir turėtų būti tinkamos ne tik bendriesiems apskaitos ir verslo programinės įrangos standartams, bet ir šio konkretaus dėmesio poreikiams tenkinti. Juk kiekviena verslo rūšis turi savų niuansų.

Gėlių tvarkymo programa per trumpą laiką atlieka kasdienius gėlių sandėlių ir parduotuvių darbus. Jei reikia išsaugoti gėles sandėlyje, tiesiog spustelėkite mygtuką. Tas pats pasakytina ir apie gėles prekybos salėje. Šiuolaikinė gėlių tvarkymo programa gali būti pritaikyta pagal klientų poreikius. pelę ir nustatykite atitinkamus kriterijus.

Naudoti gėlių tvarkymo programą nėra taip sunku, kaip atrodo, jei ji yra gerai suplanuota. Aiškus pliusas bet kuriam vartotojui, nuo pradedančiojo iki profesionalo, yra aiški ir paprasta sąsaja. Turite pripažinti, kad iš karto pamatyti programos galimybes yra daug maloniau ir ramiau, nei ieškoti norimos funkcijos perpildytame ir sudėtingame meniu.

Visada didelis privalumas gėlių tvarkymo programai sutelkti dėmesį į tam tikrą veiklos sritį. Žinoma, yra programinės įrangos, kurios gebėjimas prisitaikyti prie bet kurios veiklos srities niekada nestebina. Kai kurie gali ne tik atlikti gėlių tvarkymą ir skaičiavimus, bet ir palyginti, pavyzdžiui, naujai pagamintą metalinį ritinį su nurodytais kokybės standartais. Tuo pačiu metu programinė įranga sėkmingai apdoroja minėtus ritinius.

Kaip išsirinkti tinkamą apskaitos programą daugeliui šiandien rinkoje esančių gėlių? Pirma, atkreipkite dėmesį į funkcionalumą. Jis turėtų būti platus ir, svarbiausia, pritaikomas. Juk nėra nieko, kas turės daug funkcijų, kurių nebūtų galima įgyvendinti. Antra, programinė įranga turi būti suderinama su jūsų naudojama darbo įranga, kad galėtumėte tiesiogiai iš jos gauti informaciją ir siųsti ją į kompiuterį. Trečia, pažiūrėkite į tinkinimo parinktis. Neabejotinas pranašumas – kūrėjo noras nuvykti į Jūsų susitikimą, Jūsų patogumui patobulinti savo aptarnavimą ir pritaikyti funkcijas pagal Jūsų poreikius.

Pristatome jums USU Software – gėlių apskaitos programą su plačiomis galimybėmis. Sukurtas kompetentingų ekspertų, turinčių ilgametę tarptautinę patirtį, jis ypač orientuotas į Jūsų gėlių salono poreikius. Floristo inventoriaus apskaita, kaštų skaičiavimai ir finansų kontrolė – visa tai ir dar daugiau tvarko mūsų apskaitos programa. Taip pat suteikiama aiški programos ir visų dokumentų, kuriuos darbuotojai naudoja darbo metu, kontrolė.

Mūsų apskaitos sistema tikrai yra universali programa. Jis tinkamas naudoti tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems profesionalams. Sąsaja yra paprasta ir nesudėtinga, leidžianti atlikti norimus veiksmus per kelias sekundes. USU programinė įranga yra ne tik ideali gėlių apskaitos programinė įranga, ji puikiai tinka ir kitoms programoms. Programa gali būti įgyvendinama bet kurioje veiklos srityje. Pavyzdžiui, mechanikos inžinerija, prekyba daržovėmis, gėlių pristatymo paslauga ir net sporto salė.

Nuolatinis daugelio programos funkcijų atnaujinimas užtikrina, kad verslas, kasdieniame darbe naudojantis USU programinę įrangą, nestovi vietoje ir optimizuoja savo gamybą. Naujos kartos spalvų apskaitos programinė įranga. Padidinkite savo verslo produktyvumą naudodami USU programinę įrangą.

Visiška apskaitos, skaičiavimų ir duomenų analizės, atliekamos organizacijoje, kontrolė, nepriklausomai nuo veiklos srities. Pavyzdžiui, jei savininkui priklauso ir baseinas, ir pyragų parduotuvė, USU programinė įranga gali būti naudojama abiem atvejais.

Naudodami gėlių apskaitos programinę įrangą, vienu metu galite automatizuoti kasdienius procesus darbo vietoje. Ataskaitų kūrimas pagal nurodytus parametrus. Pavyzdžiui, galite vesti visų įmonės padalinių apskaitą kartu arba kiekvienam atskirai. Šiuolaikinė gėlių apskaitos programa. Gražus dizainas ir galimybė pasirinkti programinės įrangos kalbą. Mokėjimų bet kokia valiuta apdorojimas, skaičiavimas ir apskaita. Programa atsargų apskaitos vykdymą perjungia į automatinį režimą. Jei turite interneto ryšį, nuotolinę prieigą prie programos, kad ir kur būtumėte, 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Nuolat atnaujinamas gėlių apskaitos programos funkcinis spektras. USU programinė įranga pakeičia daugelį kitų anksčiau jūsų biure naudotų programų. Dabar visas operacijas galima atlikti vienoje programoje. Naudingi moduliai ir parametrai užtikrina paprastą naudojimą. Operacijas galima atlikti keliais paspaudimais.

Programėlės naudojimo privalumus pripažįsta ne tik darbuotojai, bet ir gėlių parduotuvės vadovybė. Kompetentinga programos techninės pagalbos tarnybos ekspertų komanda visada pasiruošusi atsakyti į visus iškilusius klausimus. Bandomąją programos versiją mūsų svetainėje galite rasti visiškai nemokamai.