Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga gėlių parduotuvei

Programinė įranga gėlių parduotuvei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinė įranga gėlių parduotuvei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programinę įrangą gėlių parduotuvei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Idėja, kad floristui nesunku atsisiųsti nemokamą programinę įrangą, kartais gali būti labai patraukli floristų savininkams. Tiesą sakant, paaiškėja, kad viskas nėra taip paprasta. Prekyba gėlėmis išskirtinė dėl pagrindinių parduodamų gaminių, juk gėlės yra greitai gendanti prekė. Todėl vykdant tokio tipo verslą reikia specialaus požiūrio į prekių ženklinimą, nes kiekvienai gėlei neįmanoma tiesiogiai pritaikyti nuskaitymo kodo. Čia taip pat svarbu suprasti, kad galiojimo laikas gali labai skirtis priklausomai nuo veislės, todėl reikalingas bendras valdymo mechanizmas, kurį sunku sukurti rankiniu būdu, tačiau vienam yra daug protingiau atsisiųsti nemokamą programą. Gėlių parduotuvė internete. Automatizavimo programinė įranga padės apskaityti gėles atskirai pagal tipą, tiekėją, kainą ir kitas organizacijos reikalaujamas kategorijas bei šios srities standartus. Gėlininkų pelnas priklauso nuo verslininko sugebėjimo parengti pardavimų dinamikos planus, naujų partijų pristatymo laiką. Pasirinktinė programinė įranga taip pat gali padėti parengti planus, kuriuos galima nemokamai atsisiųsti ir gauti mokamus pasiūlymus.

Automatizuotų įrašų tvarkymas floristėje padės savininkams išspręsti daugelį verslui būdingų problemų, supaprastinti kasdienį darbuotojų darbą ir dar daugiau. Tačiau ne visada užtenka tik parsisiųsti aplikaciją, įdiegti ją į kompiuterį ir tikėtis, kad dabar viskas bus lengva ir paprasta, viskas eis į kalną savaime. Šiuo atveju programa veikia kaip efektyvi priemonė, kurios privalumus ji turi mokėti panaudoti ir aktyviai taikyti. Kviečiame susipažinti su USU programine įranga – ji sukurta specialiai tam, kad padėtų verslininkams, valdantiems gėlių parduotuves. Tiesą sakant, prieš pradėdami kurti programinę įrangą floristui, galite nemokamai atsisiųsti ją kaip demonstracinę versiją, mūsų specialistai išstudijavo floristų verslo ypatybes ir atsižvelgė į tai, kad puokštės kūrimas yra kūrybingas procesas. ne taip lengva apskaičiuoti jo komponentus ir medžiagų sąnaudas. Tačiau mums pavyko sukurti algoritmą, kuris leidžia apskaičiuoti gėlių kompozicijos kainą, papildomas išlaidas, remiantis žinynuose esančiomis kainomis.

Programinė įranga atsižvelgia į trumpą gėlių galiojimo laiką, kiekviena veislė turi savo aktyvų pardavimo laikotarpį, o platforma stebi šį rodiklį. Be to, į šiuos parametrus atsižvelgiama tvarkant kito prekių partijos pirkimo dokumentus. USU Software pildys nemokamai platinamų atsargų sandėlio apskaitą, lydinčius dokumentus, šablonus, kuriuos galima kurti individualiai arba atsisiųsti iš interneto. Dėl to sandėlyje visada bus tik būtinos atsargos, ne per daug medžiagos, kuri užima daug vietos.

Mūsų sistema optimizuoja paslaugos teikimo procesą, sugaišdama daug mažiau laiko tiekėjų apskaitai, duomenų registravimui, kaštų skaičiavimui ir ataskaitų dokumentams. Darbuotojai labiau domėsis klientu, galės išklausyti jo pageidavimus. O jei floristas naudoja komercinę įrangą, programinės įrangos platforma su ja integruojasi. Taigi, jei skaitytuvą derinsite su programine įranga, duomenys sunaudotose medžiagose pateks tiesiai į duomenų bazę. Tuo pačiu metu jums nereikia ieškoti papildomos programinės įrangos, skirtos integracijai su įranga, kurią atsisiųsti nemokamai nėra problemų. Gėlių parduotuvės valdymo programinė įranga įtraukė šį modulį į standartinę duomenų bazę.

Programėlės naudotojai atliks visų rūšių verslo operacijas automatiškai pildydami visų rūšių gėlių verslui būdingus dokumentus. Vidinėse lentelėse yra prekių pavadinimų sąrašas, savikaina, parduotų produktų skaičius, kvitai, likučiai, nuolaidos. Taip pat programoje galite sutvarkyti dalinį vartojimo reikmenų ištrynimą, jei iš gatavų puokščių pašalinamos išblukusios gėlės. Tačiau išskirtinis mūsų programos bruožas bus galimybė sukurti gėlių kompozicijų žemėlapį, kurio nėra nemokamose versijose, kurias galima atsisiųsti iš interneto. Ši kortelė sukurs puokštę su joje esančiais vardais, kur taip pat galėsite nustatyti nuolaidą ar papildomą mokestį, įvesti floristo informaciją, pateikti paruoštą spausdinti sąskaitos formą. Be to, naudodamiesi puslapio apačioje esančia nuoroda galite atsisiųsti nemokamą gėlių parduotuvės valdymo programą, platinamą demonstracine versija.

Organizacijos vadovybė galės kontroliuoti kiekvieno darbuotojo darbą; tam pritaikyta kontrolės galimybė. Taip bus apdovanoti darbščiausi ir produktyviausi personalo nariai. Naudojant vienetų įkainius, programą galima sukonfigūruoti taip, kad ji skaičiuotų remiantis informacija iš kasdienių faktinių darbo valandų ataskaitų. Esame pasirengę pasiūlyti bazinę automatizavimo sistemos versiją, kurią galėsite išbandyti nemokamai ribotu formatu. Taip pat galima sukurti individualią konfigūraciją pagal orientacines sąlygas su funkcijų, kurios bus konkrečiai reikalingos jūsų floristui, sąrašu. Mūsų specialistų kvalifikacija ir didelė aplikacijų kūrimo ir diegimo patirtis leidžia sukurti modernias ir lengvai naudojamas sistemas automatizuoti bet kurią veiklos sritį.

Floristinė programa (nemokamą bandomąją versiją galite atsisiųsti žemiau esančioje nuorodoje) taps nepakeičiamu visų vidinių procesų valdymo įrankiu. USU programinė įranga gali savarankiškai apskaičiuoti galutinę puokštės kainą, sutelkdama dėmesį į kainoraščius ir tarifus savo duomenų bazėje, atsižvelgdama į nuolaidą arba kainos padidėjimą. Visi puokščių komponentai yra apskaičiuojami programinės įrangos sąnaudomis pagal savikainos schemas. Dėl integracijos su sandėlio įranga atsargų valdymas taps daug paprastesnis, o informacija apie svarstykles akimirksniu pateks į duomenų bazę. Analizuojant atsargų likučių ir apskritai pardavimų dinamikos rodiklius tiek kiekviename taške, tiek sumoje, bus lengviau planuoti spalvų įvairovę.

Po nurodyto laiko ataskaitos generuojamos automatiškai. Ataskaitų teikimo kriterijai gali skirtis priklausomai nuo analizės tikslo. Finansinės ataskaitos leidžia nustatyti perspektyvias verslo sritis ir sritis, kuriose reikia pokyčių ar papildomų investicijų. Sistema užtikrina įvestų duomenų saugumą, kiekvienas vartotojas dirba atskirame regione, prieiga prie šio ribojama vartotojo vardu ir slaptažodžiu, prieigą prie informacijos riboja administracija. Kiekvienai asortimento prekei ne tik sukuriama atskira kortelė su visa informacija, galima pridėti dokumentaciją bei nuotrauką, kuri padės greitai surasti norimą prekę.

Jei yra daug filialų, nuotolinis tinklas sukuriamas net jei taškai yra geografiškai išsklaidyti.

Programinė įranga ne tik apskaičiuoja darbuotojų atlyginimus, bet ir supaprastina mokesčių ataskaitų rengimą ir priežiūrą, pašalina klaidų galimybę. Prieš atsisiunčiant nemokamą programinės įrangos versiją floristams, rekomenduojame peržiūrėti funkcionalumą ir privalumus, kuriuos gausite įdiegę USU programinę įrangą.

Vadovybė įvertins nuotolinės prieigos galimybę, kai galima prisijungti ir valdyti įmonės darbą bet kuriuo paros metu ir iš bet kurios pasaulio vietos. Nuorodų duomenų bazėje yra visas asortimentas, rangovai, tiekėjai, darbuotojai. Siūlome paruoštą ir daugiafunkcinį programinį sprendimą verslumui floristų srityje, tačiau jį galima pritaikyti ir prie Jūsų įmonės niuansų. Ši programa bus naudinga tiek dirbant su pradedančiaisiais floristais, tiek pilnai išvystytam floristų tinklui. Programinės įrangos konfigūracijos demonstracinę versiją galite peržiūrėti patys, tam turite ją atsisiųsti iš mūsų svetainės. Demonstracinė programos versija platinama nemokamai!