Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa gėlių parduotuvės automatizavimui

Programa gėlių parduotuvės automatizavimui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa gėlių parduotuvės automatizavimui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite gėlių parduotuvės automatizavimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Gėlininko automatizavimo programa yra labai svarbi šiai verslo veiklos sričiai, nes ji susijusi su greitai gendančių prekių, kurioms reikia ypatingos priežiūros ir laikymo sąlygų, sandėliavimu ir pardavimu. Šių sąlygų laikymasis lemia apskaitos ypatumus tokiame versle. Kaip vesti apskaitą parduotuvėje, kad verslas būtų efektyviausias ir gautų maksimalias pajamas?

Dar prieš floristo atidarymą vadovui nubrėžiamos įvairios užduotys; teisingas jų sprendimas leidžia sklandžiai ir be problemų pradėti veiklą. Tokios užduotys apima kaip vesti pakuočių apskaitą, ar konkrečiam verslui reikalingas floristo verslo automatizavimas ir, jei reikia, kokia automatizavimo programa tinkamiausia floriste, gėlių apskaitos vedimo programa floriste kaip floristas, kaip sekti prekes, kaip valdymas efektyviausias, kaip organizuoti ir daug kitų klausimų.

Tokio tipo verslas apima griežtą kiekvienos gėlių partijos ir įvairių pagalbinių medžiagų, pavyzdžiui, pakuočių, apskaitą. Čia svarbu ne tik teisingai įrašyti pardavimus visoje gėlių parduotuvėje, bet ir apskaičiuoti puokščių kainą bei atsižvelgti į prekes.

Gėlininko automatizavimo programa leis ne tik kokybiškai reguliuoti šiuos procesus, bet ir efektyvinti visą informacijos rinkimo, apdorojimo ir atvaizdavimo procesą, maksimaliai sumažinant žmogiškojo klaidos faktoriaus įtaką. Teisingai parinkta floristo automatizavimo programa leis maksimaliai efektyviai vesti apskaitą ir įvykdyti visus automatizavimo programos reikalavimus.

Šiuo metu populiariausia floristų automatizavimo programa yra USU programinė įranga. Dėl savo puikių savybių puikiai tinka bet kokios veiklos verslui, pavyzdžiui, gamybai, prekybai ir floristams, taip pat įmonėms, veikiančioms įvairių paslaugų teikimo srityje.

Išskirtinės savybės, išskiriančios mūsų floristų automatizavimo programą iš analogų, yra kokybiškas visų užduočių atlikimas, patikimumas, prieinamumas bet kokiam biudžetui ir glaudus bendradarbiavimas su mūsų programuotojais, kurie visada padės rasti geriausią sprendimo variantą. problema.

Norėdami geriau pamatyti visas programinės įrangos, kuri automatizuoja USU programinę įrangą, galimybes, galite atsisiųsti demonstracinę versiją iš mūsų svetainės, bet dabar trumpai apžvelkime tik kai kurias iš jų.

Gėlių mažmeninės prekybos automatizavimo programa gali palaikyti tiek įmonės tinklą, tiek nuotolinę prieigą. Ši automatizavimo programa leidžia išsaugoti neribotą duomenų bazės atsarginių kopijų skaičių.

Mūsų automatizavimo programinės įrangos lankstumas leidžia mūsų ekspertams pritaikyti ją pagal kiekvieno kliento poreikius. Mūsų automatizavimo programa suteikia aukštos kokybės informacijos apsaugos sistemą. Mūsų įmonė suteikia dviejų valandų techninę programinės įrangos, kuri automatizuoja floristą, techninę priežiūrą už kiekvieną jūsų įsigytą dovanų kopiją. Atidarytų langų žymės automatizavimo programoje leidžia greitai pereiti nuo vieno proceso prie kito. Į mūsų automatizavimo programos priežiūros darbus neįeina jokie abonentiniai mokesčiai. Mokate tik už programos kainą ir papildomų funkcijų, kurių jums gali prireikti, skaičių.

Visi automatizavimo programinės įrangos vartotojai gali individualiai nustatyti savo sistemos išvaizdą ir galimybę teikti duomenis. Jei jums reikia išversti programos sąsają automatizuoti gėlių padėklą į bet kurią kalbą, mūsų ekspertai padės tai padaryti. Prekybos vietos floristų automatizavimo programa leidžia apibrėžti kiekvieno vartotojo ar skyriaus prieigos teises. Visos komercinės įmonės automatizavimo sistemos funkcijos, susijusios su gėlių pardavimu, yra sugrupuotos atitinkamuose moduliuose, esančiuose kairėje darbo ekrano pusėje. Pirkimams įmonės filialų automatizavimo programinė įranga suteikia platų funkcijų rinkinį, leidžiantį kontroliuoti visus gaunamus užsakymus ir jų vykdymą. Šios valdymo programos dėka galėsite laiku pastebėti bet kokios prekės ar eksploatacinių medžiagų trūkumą sandėlyje. Mūsų aplikacija sandėlio apskaitai kurti leidžia peržiūrėti įvairias medžiagų ataskaitas ir generuoti ataskaitas apie bet kokį prekių judėjimą.

USU Software pagalba galite apskaičiuoti kiekvienos puokštės apskaičiavimą, kiekvienos gėlės ir kitų vartojimo reikmenų kainą. USU programinė įranga leidžia greitai ir efektyviai atlikti atsargų kontrolę. Mūsų gėlių parduotuvių apskaitos programa suteikia galimybę sudaryti kelis skirtingų kategorijų klientų kainoraščius, leidžiančius efektyviai dirbti su klientais ir sukurti unikalią klientų bazę. Kiekvienam klientui, naudojančiam programinę įrangą verslui automatizuoti, gali būti suteikta būsena; pavyzdžiui, potencialus klientas, aktyvus klientas ir daug daugiau.

Mūsų floristų automatizavimo programinė įranga palaiko kelis mokėjimo tipus. Jei yra kokių nors skolų, mūsų sukurta floristų automatika padės jums tai pamatyti ir kontroliuoti jų atsiradimą. Ši programa turi galimybę integruoti su įvairia komercine įranga. Mažmeninės prekybos parduotuvės automatizavimo programoje galite lengvai apskaičiuoti savo parduotuvės darbuotojų atlyginimus, atsižvelgdami į įvairius veiksnius.