Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. KRM gėlių apskaitai

KRM gėlių apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
KRM gėlių apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite crm gėlių apskaitai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kaip efektyviai optimizuoti apskaitos procesus gėlių parduotuvėje? Gėlės kuriamos pagal paskirtį – teikti džiaugsmą, mėgautis savo grožio apmąstymu. Štai kodėl taip dažnai galite pamatyti gėlininkus eilėse mažuose kioskuose gatvėje, gėlių parduotuvėse prekybos centruose ar turguose. Tačiau nepaisant iš pažiūros šio verslo patrauklumo, viskas nėra taip paprasta, ši verslo sritis turi savų niuansų gėlėms, išlaikant klientų ratą. Verta nuodugniai išstudijuoti visus procesus ir suprasti, kad esant didelei gėlių rūšių įvairovei kyla problemų juos suskaičiuoti ir išrašyti iš balansų, ši tema taip pat taikoma skintoms gėlėms, dekoruotoms gėlių kompozicijoms, augalams. puodus. įvairūs priedai ir pakavimo medžiagos.

Kūrybingiems pardavėjams ir floristams sunku vesti tikslią gėlių apskaitą floriste, ypač kai galvojate, kad nėra konkrečių taisyklių, o prekyboje priimta bendra sistema negali visiškai atsižvelgti į visas savybes. Žmogiškosios klaidos veiksnys trukdo tinkamai kontroliuoti išlaidas ir apyvartą, todėl tikslingiau šį veiksnį neįtraukti ir verslo valdymą perkelti į skaitmenines kompiuterines programas.

Darbuotojų tarpusavio koordinavimo trūkumas, nesavalaikis informacijos gavimas apie sandėlyje gautas gėles ir kitas prekes, kvitų formavimo klaidos, parduotuvių plėtra dėl dokumentų siuntimo ir pildymo tampa rimta kliūtimi jų verslui. ir padidino pelną. Tai verčia atkreipti dėmesį į automatizavimo kelią per CRM sistemas, kurių internete gausu. Tačiau norime, kad būtų lengva rasti ir pasiūlyti peržiūrėti mūsų prekių apskaitos programą floriste – USU Software. Skirtingai nuo daugumos CRM programų, USU Software turi paprastą, visiems suprantamą sąsają, lanksčią savo sandaroje, leidžiančią ją pritaikyti bet kurioje organizacijoje ir koreguoti pagal kliento pageidavimų ypatybes. . Programinė įranga taip pat tinka tiek pradedantiems verslininkams gėlių pramonėje, tiek patyrusioms įmonėms, turinčioms didelį filialų tinklą. Ši CRM apskaitos sistema leidžia kontroliuoti medžiagų sunaudojimą kuriant puokštes, o darbuotojai galės pasirinkti technologinį žemėlapį pasirinktam variantui, o programa jį automatiškai išrašys iš sandėlio. Prieš kurdami CRM apskaitos programinės įrangos konfigūraciją gėlių parduotuvės apskaitai tvarkyti, išnagrinėjome veiklos specifiką, pristatėme skaičiavimo algoritmus greitai gendančių prekių pritaikymui ir būtinybei nurašyti nuvytusias gėles.

Mūsų CRM apskaitos programos funkcionalumas yra beveik neribotas, tačiau glaustas, nes kiekvienas klientas pats nustato, kaip atrodys galutinė programinės įrangos versija, kuri išskiria jos universalumą. Tačiau darbo metu ir, jei norite, galite pridėti naujų variantų, integruoti juos su įranga arba oficialioje floristo svetainėje. Be to, laikas nestovi vietoje, atsiranda naujos kryptys, kurias mūsų ekspertai tiria ir taiko kurdami, o tai leidžia visada sekti esamas tendencijas. Dėl šiuolaikinių technologijų panaudojimo CRM apskaitos sistema užtikrina skaidrią ir tikslią išorinių, vidinių procesų stebėseną bei prekių kontrolės įtvirtinimą gėlių prekybos įmonėje. Bet kuriuo metu galite matyti visą floristo buhalterinę sistemą, parduotas prekes, darbuotojų aktyvumą ir produktyvumą, suteikiamas nuolaidas, nepaklausias prekes ir atvirkščiai, ką reikia pirkti didesniais kiekiais . O sukurta ataskaitų teikimas padės verslininkams iš karto nustatyti sritis, kurioms būtina aktyvi plėtra, bendrą verslo procesų vykdymo situaciją ir kitus rodiklius, į kuriuos reikia atidaus dėmesio prieš priimant valdymo sprendimus.

Mūsų pažangią CRM apskaitos sistemą galite pasiekti ne tik vietiniu ryšiu, bet ir nuotoliniu būdu, o tai labai patogu tvarkant gėlių parduotuvę, nes galite vykdyti verslą, analizuoti bet kurioje pasaulio vietoje ir patogiu laiku, sekti klientų skaičių nuorodų duomenų bazėje ir sekti prekes gėlių parduotuvėje. Taip pat galite paskirstyti užduotis darbuotojams nuotoliniu būdu; tai rodoma kaip iššokantys pranešimai vartotojo, kuriam ji skirta, ekrane. Be to, CRM apskaitos sistema perims prekių prekių apskaitą ir tvarkys spalvų bei eksploatacinių medžiagų asortimento indeksą. Vieną kartą įvedus prekę į aplikaciją, personalas ateis į pozicijas paspaudęs kelis klavišus, taip pagreitindamas visą procesą. Kalbant apie klientų bazę, čia taip pat patobulinome duomenų saugojimo formatą, kiekvienam klientui sukuriamas atskiras įrašas, prie kurio pridedama elektroninė dokumentacija, kuri leis iš karto peržiūrėti sąveikos istoriją. Savo ruožtu sistema galės siųsti laiškus naudodama klientų nuorodų duomenų bazę. Pašto priežiūra naudojant CRM apskaitos programą apima ne tik standartinį el. pašto formatą, bet ir SMS žinutes, balso skambučius. Toks požiūris prisideda prie kokybiškos apskaitos ir floristų klientų lojalumo didinimo.

Pardavimų pagal spalvas sekimo sistemos montavimas ir diegimas vykdomas nuotoliniu būdu, taip pat vykdome darbuotojų mokymus mūsų ekspertų. O po kelių mėnesių galime tikėtis išaugusių pardavimų, susijusių produktų ir naujų klientų antplūdžio. Jei atsižvelgsime į tai, kad kiekvienas klientas yra jūsų tiesioginis pelnas, tai iš tikrųjų kiekviena gėlė atstovauja gyviems finansams, kurių apskaita tiesiogiai veikia viso verslo veiklą įmonėje. USU Software CRM platforma stebės prekių likutį sandėlyje, parengs optimalų pirkinių grafiką, kad išvengtų persisotinimo arba, priešingai, nesukeltų asortimento trūkumo. Šiuo atveju naudojami duomenys, gauti analizuojant gėlių apskaitą gėlių parduotuvėje, kurios pozicijos yra paklausesnės. Mūsų programa neleis nė vieno lapo eiti perniek!

Platformą greitai ir lengvai sumontuoja mūsų ekspertai, nereikia lankytis įmonėje.

Sistemai įdiegti nereikia specialios įrangos; užtenka jau esamo paprasto kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio. Pažvelkime į kai kurias mūsų CRM sistemos funkcijas.

Prekių pardavimo operacijų registravimo, ištrynimo, lėšų gavimo, dokumentų kūrimo ir spausdinimo automatizavimas. Tam tikras prieigos teises turintys darbuotojai galės atlikti pakeitimus, skirti nuolaidas gėlėms ir puokštėms, išduoti nuolaidų korteles. Gėlininko apskaitos sistema turi galimybę prijungti bet kokį skaičių kasos aparatų, kurių duomenys bus prieinami tik pagrindinį vaidmenį atliekančiam sąskaitos turėtojui. Bendros informacinės erdvės palaikymas tarp floristų padės nustatyti apsikeitimą duomenimis apie prekių likučius sandėliuose. Mūsų programa bus naudinga tiek vienam gėlininkui, tiek dideliam tinklui, nes neribojame gėlių pardavimo vietų skaičiaus vienoje organizacijoje.

Dėl gerai apgalvotų mechanizmų ir sąsajos paprastumo, diegimas ir perėjimas prie automatizavimo trunka labai mažai laiko, paprastai užtenka vienos dienos. Nuotolinė prieiga prie programos bus naudinga galimybė užimtiems administratoriams, kuriems dažnai tenka išvykti į darbą. Gėlininko įrašų tvarkymas naudojant automatinę USU programinės įrangos konfigūraciją padės užtikrinti gautų duomenų saugumą ir kontroliuoti darbuotojų veiksmus, apribojant jų prieigą prie tam tikros informacijos. Perėjimas prie automatizavimo prisideda prie teisingos materialinės verslo pusės apskaitos, stebint kiekvieną prekių judėjimą.

Veiksmai, kuriuose laikomos darbuotojo kortelės ir nustatomos darbo valandos, padeda apskaičiuoti darbo užmokestį pagal sutartą tarifą. Sumažindama laiką, reikalingą puokštės kainai apskaičiuoti, USU Software CRM platforma savarankiškai nustatys kompozicijos kainą pagal pasirinktą techninę kortelę. Siekiant užtikrinti informacijos saugumą, sukonfigūruotais laikotarpiais suteikiama atsarginė parinktis. Programinė įranga gali lengvai valdyti atsargas sandėlyje, integruodama su sandėlio įranga.

Gėlininko klientų apskaita vykdoma pildant korteles ir sudarant žinyną. Pristatymo ir vaizdo reklaminė medžiaga leis jums rasti dar daugiau funkcijų, kurias turi mūsų programa!