Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Gėlių pristatymo apskaitos programa

Gėlių pristatymo apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Gėlių pristatymo apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite gėlių pristatymo apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Populiari paslauga, reklamuojama siekiant pagerinti klientų aptarnavimą, yra siuntimo programinė įranga. Tai gali suteikti visišką proceso kontrolę, tai bus naudinga bet kuriai parduotuvei. Net jei surengsite puokštę namuose, o pristatymą vykdo kurjeris, pristatymo sekimo programos buvimas pateks tik į jūsų rankas. Galų gale, kas žino, kur dabar yra jūsų kurjeris? Pristatymo apskaitos programa turi daug privalumų ne tik verslo savininkams, bet ir klientams, kurie užsako puokštę šventei. Teisingai prižiūrėjus programinės įrangos ar apskaitos programų kūrimo klausimą, funkcionalumas bus visapusiškas ir lankstus, tai yra gali būti pritaikytas bet kokiam prekių ar paslaugų pardavėjo parduotuvėje poreikiui.

Gėlininkai turi daug rūpesčių, net ir ne pristatymo metu. Būtų gerai, jei programa ne tik galėtų valdyti pristatymo procesus, bet ir atlikti kitas funkcijas. Pavyzdžiui, produkcijos apskaita, skaičiavimų atlikimas, inventorizavimo spartinimas, automatinis dokumentacijos kūrimas ir kt. Tokios programos galimybės ne tik labai palengvina darbuotojų darbą. Juos taip pat labai gerbia vadovybė. Juk darbuotojui, kurio pusę užduočių programa atlieka automatiniu režimu, galima priskirti kitus dalykus. Klientui kyla daug klausimų, susijusių su gėlių gabenimu. Buhalterinė programa gali tiesiogiai palengvinti šį momentą, nurodydama rekvizitus darant užsakymą internetu, paraiškoje pristatymo kainą, pristatymo laiką, numerį ar kurjerio pavadinimą. Jei kurjeris turi sekėjų, su tikrinimu problemų nekils. Jei programa yra prieinama, tiek siuntėjas, tiek gavėjas gali matyti savo buvimo vietą internete.

Kalbėdami apie gėlių pristatymo valdymo programą, nepamirškite, kad gerai išvystyta programinė įranga gali užtikrinti tiesioginį ryšį su gėlių pristatymo mašinos vairuotoju ar pėsčiuoju kurjeriu. Tai reiškia, kad realiuoju laiku galite pakeisti pristatymo maršrutą, adresą arba pridėti svarbią informaciją prie užsakymo.

Gėlių pristatymas – kompleksinė veikla, kuri prasideda nuo prekių pristatymo iš sandėlio floristui. Kiekvienas mažas žingsnis, kuris įvyksta prieš klientui gaunant užsakymą, turi įtakos gėlių pristatymui. Proceso valdymo programoje fiksuojamos visos sąlygos, pakeitimai ir detalės apie dekoruotą puokštę. USU programinė įranga yra idealus pagalbininkas ne tik gėlių pristatymui. Ši programa leidžia valdyti savo verslą bet kur. Taip pat stebi verslo operacijų tikslumą, kompetentingą dokumentų valdymą ir laiku atliekamus mokėjimus. Mūsų apskaitos programa yra universali tiek valdymo apskaitai, tiek logistikos operacijoms, supaprastinanti gėlių pristatymą ir inventorizaciją.

Programa taip pat gali būti naudojama gėlių parduotuvės personalui kontroliuoti. Atvykimas į darbą ir išėjimas iš namų yra fiksuotas, darbo užmokestis skaičiuojamas automatiškai pagal darbo grafiką, atsižvelgiama į nedarbingumo atostogas ir atostogas. Kitas USU programinės įrangos privalumas yra sklandus integravimas su kitais įrenginiais ir įranga. Nesvarbu, ar tai skaitytuvas, naudojamas išduodant puokštę pristatymui, ar įranga darbuotojo asmeniniam profiliui nuskaityti. Tarp kitų gėlių pristatymo programos privalumų galime juos tiksliai nustatyti.

USU programinė įranga automatiškai atlieka keletą veiksmų, kurie anksčiau buvo atlikti rankiniu būdu. Tai ne tik taupo laiką, bet ir pinigus bei padidina našumą. Galimybė sklandžiai sekti užsakymą su kurjeriu, greitas bendravimas su pristatymo transporto priemonės vairuotoju, galimybė keisti maršrutą internetu. Automatinis dokumentų generavimas užsakytoms gėlėms. Programa turi momentinio savikainos apskaičiavimo funkciją. Visas pažeistas gėles programinė įranga ištrina savarankiškai, pagal atitinkamus straipsnius. Gėlių būklė sandėlyje, jų judėjimo sandėlyje sekimas, laikymo sąlygų kontrolė.

Gėlių apskaita floristų tinkle. Taip pat galima kurti atskiras ataskaitas pagal taškus, sujungiant įvairių padalinių rodiklius į vieną ataskaitą. Kompetentingas gėlių sodinukų atstovavimas apskaitoje. Gėlių skyriaus automatizavimas su apskaitos programa. Gėlių kontrolė atvežus produktus. Patikrinama gaunamų prekių kokybė, duomenys suvedami į programą, nurodoma dalis, kuri gali būti priskirta nekokybiškai ar nekokybiškai prekei. Galimybė stebėti darbuotojus skenuojant perėjimus prie darbo vietos įėjimų ir išėjimų. Įmonės optimizavimas diegiant šią apskaitos programą.

Nuolatinis programos funkcionalumo atnaujinimas pristatymo paslaugą pakels į naują lygį. Kiekybinė gaminių apskaita. Programinė įranga gali dirbti su bet kokiu failo formatu. Taip pat prie sukurtų dokumentų galima pridėti bylas. Mūsų programa veikia su visomis valiutomis ir kalbomis. USU Software kūrėjai nuolat tobulina programinę įrangą, kuri prisideda prie jos sklandaus integravimo su naujausiomis programomis, sistemomis ir įrenginiais. Transporto kontrolės programos dėka Jūsų klientai visada bus patenkinti jiems teikiamų paslaugų kokybe.