Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa gėlių parduotuvei

Programa gėlių parduotuvei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa gėlių parduotuvei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Ar floristui reikalinga automatizavimo programa gėlių apskaitai ir tvarkymui? Pabandykime suprasti. Įvairus sudėtingumas ir dėmesys yra būtini bet kokiam verslui, nesvarbu, ar tai būtų maža konditerijos gamykla, metalurgijos gamykla ar floristas. Programa, galinti atlikti tokias užduotis, turėtų būti ne tik paprasta naudoti, bet ir turėti platų funkcionalumą.

Floristo apskaitos programinė įranga atlieka daugybę funkcijų. Pirma, tai palengvina įmonės darbuotojų darbą. Spalvų apskaitą dabar galima atlikti automatiškai, o ne rankiniu būdu, kaip anksčiau. Tai padės pašalinti pagrindines ir įprastas klaidas. Antra, naudojant specialią programą ar programinę įrangą, vienu pelės paspaudimu tampa įmanoma generuoti ataskaitas, pagrįstas iš anksto atliktu parduotuvės spalvų skaičiavimu. Trečia, apskaitos praktikoje patogiau sisteminti ir paskirstyti gautus duomenis bei rodiklius. Gėlininkų saugumas, kur įrašai vis dar vedami popieriuje, kelia abejonių. Parduotuvės žurnaluose juk galima pamesti įrašus, apipilti kavos. Informacija geriau apsaugota skaitmeniniu būdu.

Gėlių parduotuvės apskaitos praktika taip pat turėtų turėti valdymo privalumų. Pavyzdžiui, informacijos platinimas ir prieigos prie jos apribojimas. Programą galima sukonfigūruoti taip, kad gėlių darbuotojai galėtų pasiekti tik failus, skirtus tiesioginėms darbo pareigoms atlikti. Kodėl turėtume apkrauti pavaldinius nenaudinga informacija ir juos klaidinti? Jei konkretus asmuo užsiima apskaita ir atlieka skaičiavimus, mažai tikėtina, kad jam prireiks informacijos iš klientų kontaktinės informacijos skilties. Ir net ir tokiu atveju tai neturėtų kelti problemų kokybiškai gėlių parduotuvės apskaitos programėlei.

Gėlių parduotuvės valdymo programa gali užtikrinti tiek visišką viso verslo, tiek atskirų veiksmų kontrolę. Gėlių parduotuvėje kasdien vyksta daugybė mažų ir didelių sandorių. Programa gali būti deleguota, pavyzdžiui, atsakomybei už išsiųstų užsakymų sekimą. Gėlininko kurjerio vieta rodoma realiu laiku. Visą informaciją apie užsakymą įrašo programa.

USU Software yra kompiuterinė programa, skirta gėlių parduotuvei, turinti daugybę galimybių, galinti optimizuoti jūsų verslą, nepaisant jo masto ir veiklos krypties. Ši programa gali būti naudojama kaip buhalterinė programa floriste, kompiuterinis asistentas atliekant skaičiavimus ir duomenų analizę arba kaip valdymo programa floristui. Mūsų programa negali valdyti tik gėlių! Programa stebi ir fiksuoja floriste atliktas finansines operacijas. Be to, mokėjimai ir pervedimai atliekami automatiškai, tikrinamos pristatymo datos ir sąlygos.

Platus programinės įrangos funkcionalumas leidžia naudoti ją kaip apskaitos programą. Gėlininkui svarbu sukurti gerai koordinuotą darbo eigą, kurioje apskaita vaidina svarbų vaidmenį. Tai darydami automatiškai sutaupysite ne tik laiko ir pinigų. Išbraukęs šią užduotį iš konkretaus pavaldinio darbų sąrašo, jis gali imtis kitos užduoties, pradėti siekti naujo darbo tikslo. Bet ką dar jis daro? Pažiūrėkime.

Optimizuokite savo parduotuvę naudodami USU programą, kuri automatiškai atlieka jai priskirtas užduotis. Sukonfigūruokite programą taip, kad funkcionalumas tiksliausiai atliktų nurodytus veiksmus. Naudodamiesi mūsų programa padidinate savo parduotuvės klientų dėmesį. Valdykite bet kurioje parduotuvės vietoje. Programa rūpinasi ne tik dokumentų srautu ir darbuotojais. Parduotuvės sandėliavimo plotai, gėlių laikymo sąlygos, galiojimo datų sekimas, inventorizacijos spartinimas. Visa tai yra USU programinės įrangos galimybių ribose.

Nežinote, kaip užsirašyti prekę parduotuvėje? Mūsų programa žino šį procesą ir padeda jums jį atlikti. Jei tiksliau, jis tai padarys pats. Patogios duomenų bazės bet kokia tema. Patogi automatinio formų pildymo parinktis. Ją pirmą kartą pildo darbuotojai, o vėliau – savarankiškai pildoma apskaitos programa. Labai dažnai parduotuvėje naudojama moderni įranga. Programa turi didelę integravimo galimybę su visais, net ir naujausiais įrenginiais. Nesvarbu, ar tai brūkšninių kodų skaitytuvas, kasos aparatas, spausdintuvas, temperatūros reguliatorius gėlių pilname šaldytuve. Programa gauna duomenis iš įrenginių ir juos apdoroja. Ataskaitos gali būti kuriamos pagal pasirinktus kriterijus. Patogus darbas su programa nuo pat pradžių. Nuolatinis bendravimas su sandėliu ar kitais padaliniais, darbo zonomis.

Patikrinkite įmonės išlaidas. Programa leidžia planuoti savo floristo biudžetą. Planuojamų gėlių parduotuvės išlaidų palyginimas su realiomis, rodiklių analizė. Programa atliekama automatizuota apskaita prilygsta geriausiems buhalteriams. Nemokama bandomoji versija su pakankamai modulių ir parametrų, kad būtų galima visapusiškai įvertinti visas programos funkcijas. Nuolatinis programos tikslinimas ir atnaujinimas kliento pageidavimu. Programą sudarysime pagal Jūsų norus ir pageidavimus. Nemokamai atsisiųskite šios programos demonstracinę versiją iš mūsų svetainės. Į šią versiją bus įtraukta numatytoji USU programinės įrangos konfigūracija ir dvi savaites bandomasis laikotarpis, per kurį galėsite nuspręsti, ar programa tinka jūsų įmonės poreikiams.