Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga gėlėms

Programinė įranga gėlėms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinė įranga gėlėms
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programinę įrangą gėlėms

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Programinė įranga gėlėms, o tiksliau buhalterinė apskaita, kokybės kontrolė, taisyklinga rašyba gėlių salonuose – pats reikalingiausias darbo įrankis. Tobulėjant šiuolaikinėms technologijoms, atsiranda ne tik nauji įrenginiai, bet ir naujos programos, palengvinančios mūsų kasdienybę ir darbą. Šiai veiklos sričiai sukurta programine įranga ypač domisi skirtingų krypčių verslas. Gėlių apskaitos programinė įranga turėtų visiškai atspindėti krypties ypatybes ir turėti visas reikalingas funkcijas. Turėti vieną įrankį yra daug patogiau nei atlikti įvairias operacijas skirtingose programose. Naudojant sudėtingą programinę įrangą gėlėms, automatiškai sisteminami ir rūšiuojami visi duomenys ir skaičiavimai, atliekama apskaita ir sutartys, su kuriomis dirbate. Visa informacija saugoma vienoje programinėje įrangoje, kuri suteikia tiesioginę prieigą prie svarbiausios informacijos apie gėles.

Gėlių apskaitai pritaikius programinę įrangą, optimizavimas įmonėje ar versle atliekamas automatiškai. Šis optimizavimas turi įtakos kiekvienam vykdymo laikui. Nesvarbu, ar kalbame apie gėlių saloną, ar apie baldų gamyklą. Vyksta restruktūrizacija. Anksčiau darbuotojų rankiniu būdu atliktos užduotys perkeliamos į automatinį režimą. Jį stebi ir vykdo programinė įranga. Pavyzdžiui, programinės įrangos naudojimas gėlėms supaprastina buhalterijos darbą, automatiškai apskaitant ir rašant gėles, koreguojant gaunamą partiją ir parduotas prekes. Paprastai tokioje programinėje įrangoje galima generuoti ataskaitas arba, tiksliau, perduoti ataskaitų kūrimą į programinės įrangos rankas. Jei jis yra gerai suprojektuotas ir jo galimybės neapsiriboja standartiniais, jis ne tik sugeneruos ataskaitą apie jūsų nustatytus rodiklius, bet ir galės savarankiškai rinkti medžiagą analizei.

Kai naudojame programinę įrangą verslui, retai susimąstome, kiek gamybos etapų ji apima. Juk programinė įranga kontroliuoja gamybos ar pardavimo, pristatymo ar siuntimo procesą, kuris inicijuojamas nuo pat pradžios iki pabaigos, atsižvelgiant ir fiksuojant visas aktualias detales ir informaciją.

USU Software yra naujos kartos programinė įranga, išsiskirianti savo pritaikomumu ir daugiafunkcine funkcija. Ji naudojama kaip pagrindinė programinė įranga jūsų įmonės kasdieniame darbe. Naudodami gėlių apskaitos programinę įrangą, galite pakelti savo verslą į naują lygį! Padidindami savo pajamas, jūs pralenksite savo konkurentus, nes programinė įranga žino viską, kaip tvarkyti finansus. Mūsų gėlių programinė įranga ne tik skaičiuoja, skaičiuoja ir analizuoja parametrus, bet ir stebi, stebi bei vykdo įvairias pinigines operacijas. Programinė įranga gali būti sukonfigūruota savarankiškai atlikti mokėjimą ar pavedimą, paskirstyti išlaidas pagal elementus, apskaičiuoti darbo užmokestį ir atlyginti darbuotojams. Naudingos programinės įrangos taip pat reikės planuoti ir palyginti planuojamas išlaidas su faktinėmis. Formuodami diagramas ir diagramas vaizdžiai paaiškinsite visus jūsų įmonės finansinius aspektus. Naudodamiesi mūsų programine įranga galite pamiršti tokias situacijas, nes yra planavimo funkcija.

Daugiafunkcinė programinė įranga, skirta optimizuoti jūsų įmonę. Neribotos programinės įrangos duomenų apdorojimui galimybės; informacijos gavimas nepriklausomai nuo kitų įrenginių, neribotų apimties ir skaičiaus duomenų bazių kūrimas, gaunamų duomenų struktūrizavimas ir sisteminimas, ataskaitų generavimas pagal Jūsų nurodytus rodiklius. Bet kokio sudėtingumo apskaita USU programinėje įrangoje pagreitina apskaitos skyriaus darbą. Programinė įranga tinkama naudoti bet kurioje šalyje, nes ji gali veikti keliomis kalbomis vienu metu. Tiesiog nustatymuose pasirinkite kalbą, kuria bus atliktas darbas. Jau parduotų gėlių, gėlių sandėlyje ir prekybos aikštelėje apskaita. Integracija su įrankiais, naudojamais kasdienėje darbo eigoje. Paprasta, nesudėtinga sąsaja padeda naujiems gėlių programinės įrangos naudotojams pradėti intuityviai per kelias minutes nuo jos paleidimo. Programos dokumentacijos atsarginės kopijos.

Atskiras dokumentų valdymas su programine įranga. Padėkite pašalinti gėles ir sekti sugedusius produktus. Mes perkeliame mūsų gėlių programinės įrangos naudotojų organizavimą į kitą lygį. Didinti gėlių parduotuvės orientaciją į klientus ir konkurencingumą. Bet kokio sudėtingumo skaičiavimas ir apskaita. Vienu pelės paspaudimu bus pradėtas veiksmas, kurio rezultatą gausite iš karto. Garantuota darbo eiga be klaidų. USU programinė įranga yra tai, kuo galite pasikliauti spręsdami bet kokią gamybos problemą. Gėlių prekių atsargų kontrolė. Nuotolinė prieiga, puikus bendravimas programoje tarp visų įmonės padalinių.

Galimybė pritaikyti USU programinę įrangą. Pasirinkite sąsajos schemą ir kalbą, nustatykite reikiamus parametrus duomenų apskaitai. Atsisiųskite nemokamą demonstracinę programos versiją iš mūsų svetainės, kad susidarytumėte savo nuomonę apie jos funkcionalumą ir nuspręstumėte, ar norite ją pritaikyti savo floristo darbo eigoje. Bandomasis laikotarpis trunka visas dvi savaites, o tai yra daugiau nei pakankamai, kad įvertintumėte visas programos teikiamas funkcijas konkrečiai jūsų verslui. Automatizuokite savo parduotuvę naudodami mūsų apskaitos programą šiandien!