Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Gėlių parduotuvės CRM

Gėlių parduotuvės CRM • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Gėlių parduotuvės CRM
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite gėlių parduotuvės CRM

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Gėlininkų verslas savo grožiu traukia dėl savo pagrindinės veiklos, tačiau tuo pačiu jo nepavadinsi lengvu ir gražiu kaip gėlės. Šioje srityje, kaip ir bet kurioje kitoje, yra niuansų ir sunkumų, daugiausia susijusių su trumpu pagrindinės medžiagos galiojimo laiku ir būtinybe užtikrinti nuolatinę apyvartą. Parduotuvėse nėra tokios galimybės į lentyną padėti skardinę, o ji gali stovėti beveik metus ir laukti pirkėjo, floristų savininkai supranta, kad prekiauti galima tik šviežiomis puokštėmis. Svarbiausia čia sukurti gerai apgalvotą kiekvieno etapo struktūrą, vesti kompetentingą apskaitą, sukurti ryšių su klientais valdymo schemą, vadinama CRM sistema.

Tai ypač aktualu švenčių piko laikotarpiais, kai parduotuvių darbuotojai patiria daug kartų didesnį darbo krūvį nei įprasta pamaina. Tokiomis dienomis sulaukiama labai daug skambučių, kurių srautą sunku tvarkyti, nes reikia pildyti visus reikalavimus atitinkančią paraišką ir tai užtrunka tam tikrą laiką, o lygiagrečiai dar daug klientai prarado pajamas ir pelną, sumaištį ir chaosą, kurį reikia racionalizuoti. Floristinio CRM sistema ir pilnas procesų automatizavimas – patogiausia išeitis, leidžianti verslininkams struktūriškai vykdyti verslą, pritraukti potencialius klientus ir lengvai bei paprastai susidoroti su didėjančiu darbo krūviu.

Gėlių parduotuvėje įdiegę automatizuotą CRM programinę įrangą, galite pasiekti nuolatinį klientų skaičiaus augimą. Galiausiai, kai darbuotojai pamatys bendravimo su klientu istoriją, jo pageidavimus ir galimų pirkinių kainų diapazoną, jie galės pasiūlyti geriausią puokštės variantą. Net jei vadovas išeis iš darbo, sukaupta bazė ir istorijos bus išsaugotos programoje, kad bet kuris naujas vartotojas galėtų greitai įsijungti į organizacijos darbą ir palaikyti ryšį tame pačiame lygyje. Šią galimybę suteikia mūsų programinės įrangos platforma USU Software. Ji ne tik perims visą CRM paslaugą, bet ir padės vadovybei reguliuoti ir stebėti kiekvieno gėlių pardavėjo atliekamo darbo kokybę bei paskatins efektyviausius.

O per funkcionalų darbo valandų sekimo įrankį sukurs tikslius laiko rodiklius konkrečios užduoties atlikimui ir tolygiai paskirstys darbo krūvį visiems darbuotojams. Nuolatinė CRM paslauga floristams turi galimybę klientui priskirti fiksuotą nuolaidos sumą, į kurią bus automatiškai atsižvelgiama kreipiantis pakartotinai. Programėlėje yra modulis, padedantis valdyti gėlių pristatymo paslaugą. Administratorius bet kada galės surasti nemokamą kurjerį arba jau nuvykusį kurjerį.

USU programoje taip pat numatytas modulis, skirtas gėlių verslo operatoriams parengti ataskaitas, valdymą ir finansus pagal daugelį parametrų reikiamam laikui, kuris bus labai reikalingas bylų analizei. Remiantis gautų ataskaitų rezultatais, nesunku nustatyti kiekvienos parduotuvės veiklos sąnaudas ir pelną. Ir remiantis šia informacija, daug lengviau sudaryti tolesnį plėtros planą. Modulių skiltyje darbuotojai galės paruošti visus reikiamus dokumentus, kuriuos dauguma programinės įrangos užpildys automatiškai. Automatinis CRM sistemos vaizdas padės sutaupyti daug laiko dirbant su informacija, nes visa informacija yra tarpusavyje susijusi, o konteksto paieškos funkcija palengvins duomenų atradimo procesą. Taip pat svarstėme galimybę siųsti laiškus įvairiais būdais, pavyzdžiui, SMS žinutėmis, balso skambučiais, el. Momentinis klientų informavimas apie būsimas nuolaidas ir vykstančias akcijas turės įtakos jų lojalumo lygiui ir gėlių bei puokščių užsakymų augimui.

Gėlių parduotuvės CRM automatizavimas ir investicijos į programinę įrangą atsipirks labai greitai. Dėl to jūsų darbuotojai galės greitai gauti ir dirbti su informacija, o gėlių parduotuvės vadovybei bus daug lengviau vesti apskaitą, nustatyti spragas ir laiku reaguoti. Tačiau vis tiek verta suprasti, kad CRM programa nebus panacėja nuo problemų, tai tik įrankis, kurį kiekvienas vartotojas turi teisingai naudoti, fiksuoti kliento prašymo priežastį, kurti ir vykdyti finansinius planus, naudoti priminimo funkcija, pildyti reikiamus popierius, rengti kasdienes finansines ataskaitas. Ir tik nuolat ir teisingai įvedant informaciją galima pasiekti norimą efektą. Tinkamai išnaudoję CRM programos potencialą, per kelis mėnesius, kaip rodo mūsų klientų praktika ir patirtis, pavyko gerokai išplėsti savo aktyvių klientų ratą. Be jau išvardintų mūsų taikomosios programos privalumų, automatizavimas padeda sumažinti klaidų tikimybę ir taip sumažinti finansinių nuostolių riziką.

CRM sistema seka realius pardavimus tiek bendrais skaičiais, tiek detaliai su konkrečiomis gėlių rūšimis, o tai padeda matyti įmonės padėtį pagal faktinį floristo pelną. Prekių atvežimas duomenų bazėje fiksuojamas pagal nustatytą tvarką ir dokumentinio fiksavimo normas, pristatymo datą ir pardavimo datas visada galite sekti spalvotai. Remiantis šia informacija, daug lengviau planuoti vėlesnius pristatymus padidinus tam tikros veislės, kurios paklausa didėja, kiekį. To ir dar daugiau galite išmokti praktiškai atsisiųsdami demonstracinę versiją, kurią platiname nemokamai. Ir vis dėlto, patyrus nesuprantamų akimirkų, susisiekus su mumis jų kontaktiniais numeriais, mūsų profesionalūs ekspertai patars dėl iškilusių problemų!

Gėlininkui mūsų CRM sistema stebės sandėlio atsargas, o nustačius medžiagų ir eksploatacinių medžiagų trūkumą iš karto ekrane parodys atitinkamą pranešimą.

Kainodaros algoritmai sudaromi pačioje pradžioje, po įdiegimo, pagal vidinę floristo politiką. Vadovybė gaus išsamias ir visavertes ataskaitas apie parduotų prekių judėjimą.

Tai CRM platforma USU programinėje įrangoje, puokštės kainos apskaičiavimas yra struktūrizuotas pagal jos turinį, gėlės tipą, eksploatacines medžiagas ir pakavimo medžiagas.

Inventorizavimas taps daug lengvesnis dėka programos integravimo su įranga, duomenų rinkimo terminalu. Pažiūrėkime, kokių kitų privalumų mūsų programa gali pasiūlyti jūsų floristui.

Gėlininkų veiklos valdymo skaidrumas pasiekiamas CRM padalinyje įmontuoto funkcinio analitinės sistemos dėka. Pristatymo tarnybos veiklos stebėjimas padės organizuoti kurjerių veiklą, tvarkaraščius, nustatyti kiekvieno esamą užimtumo statusą.

Nepaisant pagrindinės gėlių parduotuvės CRM versijos, lanksti sąsaja gali būti pritaikyta individualiems verslo poreikiams. Mūsų ekspertai galės optimizuoti visus vidinius komponentus ir sujungti juos į bendrą funkcinę struktūrą. Suformavus puokštę, sukuriama atskira forma, rodanti medžiagų sunaudojimą ir automatinį duomenų apie sandėlio atsargas rašymą. Vartotojas turės greitą prieigą prie visos reikiamos informacijos, o filtravimo, rūšiavimo ir grupavimo galimybė padės jas sujungti į tam tikras kategorijas. Automatizavimo dėka galėsite nesunkiai apskaičiuoti darbuotojų atlyginimus, atsižvelgdami į priimtus įkainius.

Išvesties šakos sujungtos į vieną informacinį tinklą, tačiau duomenų matomumas yra ribotas.

Darbuotojų darbo priežiūros funkcija padės vadovybei įvertinti kiekvieno iš jų efektyvumą ir sukurti produktyvią motyvavimo sistemą. Galite atlikti pakeitimus, pridėti naujų parinkčių ir išplėsti galimybes bet kuriuo metu po proceso pradžios. Sistemos privalumus galima atrasti atsisiunčiant demonstracinę versiją prieš perkant.