Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Įmonės valdymo ERP programa

Įmonės valdymo ERP programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Įmonės valdymo ERP programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite įmonės valdymo erp programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Bet koks verslas yra susijęs su didelių duomenų kiekių apdorojimu ir laiko, darbo, finansų ir medžiagų išlaidų planavimu, su šiais momentais susiję sunkumai, dažnai pasitaiko klaidų, dezinformacijos, ERP organizavimo atvejų. valdymo programa gali visa tai susitvarkyti. Programinės įrangos algoritmų tikslumo ir efektyvumo negalima lyginti su visu ekspertų kolektyvu, tačiau tai nereiškia, kad automatika pakeis personalą, o bus reikšminga pagalba. ERP formato technologijos naudojamos visame pasaulyje ir susideda iš resursų planavimo įmonėje, kurioje išsprendžiama pagrindinė problema, sisteminimo, apskritai prieigos prie naujausios informacijos, užkertant kelią nepatikrintos informacijos naudojimui. Specialios programos gali padėti bet kuriam verslininkui valdyti, pakanka pasirinkti tinkamą programinę įrangą. Dabar internete, kai įvedate jį į paieškos sistemą, atrodo, kad yra daug puikių pasiūlymų ir galite pasirinkti bet kurį iš jų, tačiau mes drįstame jus patikinti, kad taip nėra. Programos pasirinkimas – žingsnis optimizavimo link, o tam reikia patikimo asistento, kuris nenuvils kritiniu momentu, vadinasi, turi atitikti tam tikrus parametrus ir lūkesčius. ERP programinė įranga pati savaime yra gana sudėtinga struktūra, jos tikslas – suvesti visų padalinių, skyrių, skirtingų objektų darbą į vieną užsakymą, todėl reikėtų atkreipti dėmesį į sąsajos kūrimo paprastumą, palaikymą darbuotojams. Reikėtų suprasti, kad įvairių sričių ekspertai aplikaciją naudos kasdienėje veikloje, todėl sąsaja turi būti kiekvienam aiški, o mokymai vykti labai greitai. Juk įmonių darbo trukdžiai neišvengiamai turės įtakos klientų praradimui ir atitinkamai pajamų mažėjimui. Todėl rekomenduojame atidžiai išstudijuoti realias programinės įrangos platformų galimybes, o ne, kaip tikėtasi, ryškius šūkius, sudarančius reklamos rėmą, pagrindinį akcijos variklį.

USU politika neteikia prioriteto reklaminių plakatų ir reklamų kūrimui, pagrindinis plėtros skatinimo variklis yra galutinio rezultato kokybė, klientų pasitenkinimas. Realių klientų atsiliepimai ir automatizuotų įmonių skaičius prasmingiau patvirtins mūsų programos – Universaliosios apskaitos sistemos – efektyvumą. Sistemą sukūrė pasaulinio lygio programuotojai, kurie siekia padėti verslininkams pasiekti užsibrėžtų tikslų, suteikdami papildomų įrankių. Išskirtinis sistemos bruožas yra jos prisitaikymas prie tam tikrų klientų pageidavimų, įmonės vidinio verslo formavimo ypatybės. Taip pat reikėtų pažymėti, kad meniu ir funkcijas lengva suprasti, nes jie nuo pat pradžių yra skirti visų lygių vartotojams. Specialistai imsis programos kūrimo, diegimo ir konfigūravimo, tereikia pasirūpinti veikiančiais kompiuteriais, laiko trumpam mokymo kursui. Programinė įranga priklauso nuo ERP technologijų, todėl pirmiausia po įdiegimo reikia užpildyti daugybę duomenų bazių apie sandorio šalis, darbuotojus, įrangą, materialinius išteklius, kiek įmanoma užpildant kiekvieną poziciją ne tik informacija, bet ir dokumentais. Nuolatinė ir greita prieiga prie naujausių duomenų užtikrins savalaikį užklausų įvykdymą ir valdymas pereis į skaidresnį, kiekvieno specialisto veiksmus atspindintį režimą. Paprastai didelės įmonės turi kelis padalinius, dirbtuves, sandėlius ir paprastai skirstomos į regionines; USU programos atveju ši problema išspręsta sukuriant bendrą žinių erdvę. Vienas regionas padės užtikrinti produktyvią vartotojų sąveiką ir aukščiausios vadovybės valdymą kuriant bendras ataskaitas apie įvairius parametrus.

Naudojant USU ERP įmonės valdymo programą, bus galima įvykdyti kur kas didesnį užsakymų skaičių, nes resursų apdorojimas, skaičiavimas ir valdymas persijungs į automatinį režimą. Užbaikite projektus, kuriuose būtinas žmogaus įsitraukimas, nes gerokai sumažės darbuotojų darbo krūvis, tad bus daugiau laiko pritraukti klientų. Kiekvienas specialistas programoje susikuria atskirą darbo erdvę, kurioje gali rasti viską, ko reikia jo užduočiai atlikti ir net pasirinkti vizualinį dizainą. Vadovybė uždaro prieigą prie informacijos, nesusijusios su atliekamu darbu, kad būtų patikima oficialios informacijos apsauga. ERP sistema, naudojanti naujausius duomenis, leis daugumą problemų ir užduočių išspręsti bendrų žinių srityje. Bet kokiam skaičiavimui sukuriama formulė, kurioje nurodomi niuansai ir skaičiavimo metodai, todėl galite pasikliauti tiksliu kiekvieno pagaminto prekės vieneto savikainos apskaičiavimu. Kainynų sudarymas ir gaunamų programų kainos apskaičiavimas bus kontroliuojamas sukūrus atitinkamą dokumentacijos paketą, taip pat programinės įrangos algoritmus. Laikas nuo užsakymo gavimo iki jo įvykdymo sutrumpės kelis kartus, nes atnaujinta informacija pasirodys lygiagrečiai su ankstesnio etapo parengtimi. Visa tai padidins verslo efektyvumą užtikrinant išteklių balansą įrangos pajėgumų ribose. Programa naudosis visi specialistai, kuriems reikia bendrauti tarpusavyje, jų darbas atsispindės duomenų bazėje, kad vėliau galėtų kontroliuoti ir valdyti padalinių vadovai. Organizacijų vadovai taip pat galės įvertinti ERP formatą, gaudami analizę ir ataskaitas, nes tam yra numatytas atskiras modulis su įrankių rinkiniu.

Pasidaro daug lengviau pasirinkti ERP programą, įgyvendinti strategijas ir planuoti biudžetą, paskirstyti personalą, žaliavas ir įrangą bet kokio profilio ir veiklos ypatybių įmonių valdymui. Šiuolaikines technologijas jau įvertinusioms ir prie automatizavimo perėjusioms organizacijoms pavyko pasiekti naują konkurencingumo lygį, pralenkiant senamadišką verslo būdą. Patariame negaišti laiko, papildykite kompetentingų verslininkų gretas, mūsų specialistai tinkamai pakonsultuos, padės išsirinkti tinkamiausią funkcijų kompleksą konkrečioms užduotims ir biudžetui. Iki pirkimo momento galima atsisiųsti programinės įrangos demonstracinę versiją ir praktiškai išnagrinėti aukščiau išvardintus privalumus.