Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. ERP sistemos

ERP sistemos • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
ERP sistemos
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite ERP sistemas

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

ERP sistemos turi veikti nepriekaištingai, nuo to priklauso teisingas resursų planavimas įstaigos rankose. Galite naudoti aukščiausios klasės programinę įrangą, kurią sukūrė Universalios apskaitos sistemos įmonės specialistai. Ši įmonė pateiks jums puikią programinę įrangą, kurios parametrai yra pranašesni už panašius produktus. Mūsų ERP programinė įranga veiks bet kuriame veikiančiame kompiuteryje, todėl tai tikrai universalus sprendimas. Tai reiškia, kad jums nereikia išleisti finansinių išteklių atnaujintiems sistemos vienetams įsigyti. Bus galima naudotis net gana pasenusiais asmeniniais kompiuteriais ir nepatirti sunkumų. Mūsų gaminio našumas yra toks puikus, kad jo darbas yra tikrai naudingas įmonei. Galėsite labai greitai ir efektyviai apdoroti didelius informacijos kiekius.

ERP sistemos Baltarusijoje yra skirtingos, tačiau geriausias sprendimas yra USU komandos kompleksas. Bendraudami su Universalia apskaitos sistema galėsite nepriekaištingai atlikti įmonės planavimą. Mūsų ERP programa lengvai susidoros su bet kokiomis realiomis užduotimis. Jūs nesusidursite su sunkumais, o tai reiškia, kad viskas eis į kalną. Baltarusija savo teritorijoje veikiančioms įmonėms taiko savo reikalavimus. Kad nepatektumėte į sudėtingą situaciją, turite naudoti Universaliosios apskaitos sistemos programinę įrangą. Mūsų ERP programa puikiai optimizuota nurodytos valstybės teritorijoje vyraujančioms sąlygoms. Tai labai praktiška, todėl pasinaudokite mūsų kompleksu ir gaukite daug premijų. Įdiegę mūsų adaptyviąją programinę įrangą ir naudodami vaizdo įrašą, galėsite padidinti įmonės pajamas.

Baltarusija yra viena iš valstybių buvusios sąjungos teritorijoje. Tačiau mes atsargiai išvertėme ERP sistemą į baltarusių kalbą, kad vartotojams nekiltų sunkumų suprasti ir galėtų valdyti kompleksą jiems tinkama kalba. Žinoma, operatoriui suteikiama ir rusų kalba, kurią galite pasirinkti nuėję į meniu. Žinoma, suteikiame galimybę naudoti šią programinę įrangą ne tik Baltarusijos, bet ir kitų valstybių, kurios yra buvusios Sovietų Sąjungos įtakos sferoje, teritorijoje. Juk ERP sistema naudojama Kazachstane, Rusijoje, Ukrainoje ir kt. galima eksploatuoti šalyse. Mūsų prisitaikanti programinė įranga turi pažangių našumo parinkčių, todėl tai tikrai universalus sprendimas, kurį galima įdiegti bet kuriame veikiančiame kompiuteryje.

Atsisiųskite demonstracinę ERP sistemos versiją Baltarusijoje ir išbandykite. Bandomoji versija teikiama nemokamai, tačiau ją galima paleisti tik susipažinimui. Jei norite paleisti ERP sistemą Baltarusijoje be jokių laiko ar kitų apribojimų, nedelsdami įsigykite programinės įrangos licenciją. Licencijuotos versijos yra palyginti nebrangios. Kaina jus tikrai maloniai nustebins, ypač jei atsižvelgsite į funkcinį šio gaminio turinį. Galėsite susikurti saugumo planą, kuris apsaugos jus nuo darbuotojų neatsargumo. Žmonės efektyviau atliks jiems pavestas darbo funkcijas, nes darbas kils į kalną. Bus galima smarkiai padidinti grynųjų pinigų įplaukų apimtis, o tai reiškia, kad įmonė konkurse galės pasiekti įspūdingų rezultatų.

Jei norite aplenkti pagrindinius konkurentus, tvirtai įtvirtinti savo, kaip lyderio, pozicijas rinkoje, Baltarusijoje neapsieisite be ERP sistemos. Programoje taip pat yra integruotas laikmatis, kuris yra nuolatinis serveryje veikiantis įrankis. Vadovybė gaus išsamias ataskaitas iš mūsų programos, kuri bus sukurta vizualiai. Jei naudojatės mūsų kompleksu, klientas gali būti automatiškai informuotas apie įvykusį užsakymą. Baltarusijoje sklandžiai veiks pažangi ERP sistema, ji taip pat galės automatiškai siųsti SMS žinutes vartotojų adresais. Operatoriaus patogumui taip pat yra automatinio rinkimo parinktis. Ją atliks dirbtinis intelektas, o tai labai patogu.

Mūsų Baltarusijos ERP sistema yra nepakeičiama, jei norite sekti savo ekspertų judėjimą pasaulio žemėlapyje ir paskirstyti jiems netoliese esančias užduotis.

Bus galima efektyviai išmatuoti klientų bazės tankumą ir palyginti šį skaičių su informacija, kurią sieju su konkurentais.

Galėsite susikurti tiksliausią verslo politiką ir taip įgyti pranašumą prieš konkurentus.

Bendraukite su mūsų ERP sistema ir tada Baltarusijoje ar bet kurioje kitoje šalyje viskas klostysis aukštyn.

Galėsite dirbti su žymekliais pasaulio žemėlapyje, naudodami figūras ar geometrinius elementus. Viskas priklauso nuo to, kaip tankiai elementai išdėstyti žemėlapyje.

Jei kurio nors jūsų pateikto užsakymo galiojimo laikas baigsis, jis mirksės, pranešdamas, kad turite imtis veiksmų.

Jei norite optimaliai išdėstyti atsargas sandėliuose ir nepatirti sunkumų, Baltarusijoje neapsieisite be ERP sistemos.

Bus galima pagrįstai atsisakyti vartotojų, turinčių didelę skolų sumą, kad nesusikauptų skolų įmonei. Tokios priemonės užtikrins ilgalaikį įmonės finansinį stabilumą.

Galite naudoti neribotą saugojimo zonų skaičių, todėl atsargų talpinimas yra patogus procesas, nesukeliantis jums jokių rūpesčių.

Mūsų ERP programinė įranga leidžia dirbti su susijusiais produktais ir paslaugomis sumokėjus mokestį, o tai labai praktiška.

Klientų duomenų bazę sukursite taip, kad jums nekiltų sunkumų bendrauti. Bus supaprastintas navigacijos procesas, o tai reiškia, kad įmonė gali pasiekti reikšmingų rezultatų per rekordinį laiką.

Galėsite be vargo kurti apskaitos įrašus ir bendrauti su visa reikalinga informacija.

Mūsų Baltarusijai skirta ERP sistema leis analizuoti veiklą iš skirtingų perspektyvų ir priimti teisingą valdymo sprendimą.

Pateikėme labai naudingą ir aukštos kokybės optimizuotą mobiliąją programą, kurioje galite gauti programas iš klientų, pateiktų per jūsų interneto portalą.

Šiuolaikinė ERP sistema Baltarusijoje iš USU komandos padės įvykdyti prisiimtus įsipareigojimus, susijusius su prekių judėjimu. Žinoma, taip pat galėsite efektyviai ir be vargo subrangos sutartimi atlikti biuro darbus, kokybiškai ir be klaidų kontroliuodami rangovą.

Mūsų modernios ERP sistemos Baltarusijoje leidžia dirbti su katalogu, kuris užpildomas pradėjus dirbti programoje. Per katalogą nustatomi reikalingi algoritmai, kurių pagrindu dirbs į programinę įrangą integruotas dirbtinis intelektas.