Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Įmonių išteklių planavimo

Įmonių išteklių planavimo • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Įmonių išteklių planavimo
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite įmonės išteklių planavimą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Įmonės išteklių planavimas yra įmonės išteklių planavimas. Ši koncepcija rinkoje nebėra nauja, tačiau ne kiekviena įmonė naudoja patentuotą programinę įrangą, padedančią atlikti tokio tipo planavimą. Universali apskaitos sistemos įmonė yra pasirengusi Jums pasiūlyti kompleksinį sprendimą, kai įmonės resursų planavimas bus atliktas nepriekaištingai ir Jums nebus sunku atlikti minėtus biuro darbus. Jūsų verslas (įmonė) veiks nepriekaištingai, o tai reiškia, kad šansai laimėti konkurencinėse rungtynėse gerokai padidės. Galėsite aplenkti visus priešininkus, įskaitant tuos, kurie turi daug daugiau išteklių. Taip yra todėl, kad „Enterprise Resource“ programa visada ateina jums į pagalbą, suteikdama reikiamą pagalbos kiekį. Tai padės jums optimaliai paskirstyti turimų išteklių kiekį, o tai reiškia, kad jums nereikės išleisti papildomų finansinių išteklių, skirtingai nei konkurentai.

Įmonės išteklių planavimo programa yra aukščiausios klasės produktas, leidžiantis prireikus patenkinti visus įmonės poreikius. Universali apskaitos sistema sukūrė šį kompleksą naudodama pažangias technologijas, kurių dėka jis nepriekaištingai veikia bet kuriame kompiuteryje. Sistemos blokai nebūtinai turi būti naujausi arba kokie nors specialūs blokai. Įprasti kompiuteriai, kurie išlaiko savo veikimą ir įprastą funkcionalumą, tiks puikiai. Kad mūsų įmonės išteklių planavimo programinė įranga veiktų nepriekaištingai, ji turi būti įdiegta kaip licencijuota versija. Taip pat siūlome nemokamą demonstracinę šio produkto versiją. Tačiau komercinis jo naudojimas yra griežtai draudžiamas. Jei norite tinkamai įdiegti įmonės išteklių planavimą, įsigykite programinės įrangos licenciją dabar.

Prisitaikančioje sistemoje yra patogi mobilioji aplikacija, per kurią internetu galite priimti paraiškas iš vartotojų, kurie nori bendrauti su tiekėju internetu. Kompleksinis įmonės išteklių planavimas iš universaliosios apskaitos sistemos turi aukštos kokybės sąsają. Net vaikas gali jį įvaldyti, o tai labai patogu. Šio gaminio universalumas suteikia galimybę atlikti visas verslo operacijas turimu formatu nenaudojant papildomų programinės įrangos tipų. Įmonės išteklių planavimo programa iš Universalios apskaitos sistemos visada ateis į pagalbą, nes ji skirta palengvinti personalo naštą biuro darbo procesuose. Žmonės bus laimingi ir atitinkamai padidės jų motyvacijos lygis.

Mūsų adaptyvaus paketo dėka galėsite atlikti įmonės išteklių planavimą kasdien ir tuo pačiu neturėsite jokių sunkumų. Jis ateis į pagalbą įgyvendinant sudėtingiausias užduotis, nes programa sukurta būtent šiems tikslams. Galėsite paskirstyti valdžią tarp žmonių, kurie vykdo savo veiklą įmonėje. Vadovai, dirbantys Įmonės išteklių planavimo programoje, turės skirtingą prieigą prie informacijos. Pavyzdžiui, konfidenciali informacija bus prieinama tik vadovybei, o paprasti darbuotojai neturės prieigos prie informacijos, kuri tiesiogiai nepatenka į jų teisinę atsakomybę. Tai labai praktiška, nes leidžia išvengti pramoninio šnipinėjimo rizikos. Niekas kitas negali pavogti vertingos informacijos, saugomos jūsų asmeniniuose kompiuteriuose.

Programinė įranga, skirta įgyvendinti įmonės išteklių planavimą iš universaliosios apskaitos sistemos, gali būti lengvai pritaikoma pagal jūsų verslo specifiką. Tam naudojamas specialus žinynas, kuris yra vienas iš funkcinių modulių, integruotų į programą. Atsisiųskite mūsų išsamią programinę įrangą ir galėsite bendrauti su skirtingais tarifais abonentų grupėms, kurios bendrauja su jumis. Šiuolaikinė įmonės išteklių planavimo plėtra suteiks jums puikią galimybę dirbti su keturių tipų adresų sąrašais. Vienas iš jų yra automatinis rinkimas, kiti specializuojasi tekstinių pranešimų siuntime. Tai „Viber“ programėlė, siunčianti žinutes į mobiliuosius telefonus, SMS paslauga ir netgi galimybė siųsti vartotojų el. pašto adresais.