Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Įmonės išteklių planavimo sistemos

Įmonės išteklių planavimo sistemos • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Įmonės išteklių planavimo sistemos
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite įmonės išteklių planavimo sistemas

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Įmonės išteklių planavimo sistemos naudojimas yra svarbi verslo sėkmės sąlyga. Sukūrę kompleksą iš Universalios apskaitos sistemos, galėsite greitai susidoroti su bet kokia verslo operacija. Mūsų programa suteiks jums galimybę atlikti daug operacijų lygiagrečiai, nes ji suteikia kelių užduočių funkcionalumą. Pasinaudokite mūsų sistema ir planavimui visada bus skiriamas deramas dėmesys. Institucinis grynųjų pinigų rezervų paskirstymas bus atliktas nepriekaištingai, vadinasi, reikalai kils aukštyn. Jums įdiegus ir pradėjus naudoti mūsų programinę įrangą asmeniniuose kompiuteriuose, daugės ir Jūsų klientų, nes pakils Jūsų paslaugų kokybė, o tai reiškia, kad žmonės Jūsų įmonę rekomenduos savo artimiesiems, draugams ir net kolegoms.

Kokybiškos išteklių planavimo sistemos sukūrimas bus jūsų organizacijos žingsnis, per kurį galėsite tvirtai įtvirtinti savo dominavimą rinkoje, nes tai yra labai svarbi biuro verslo veikla, kuri tiesiogiai veikia verslo sėkmę. USU komandos įmonės resursų planavimo sistema aprūpinta funkciniu moduliu logistikai, todėl esant atitinkamam poreikiui galėsite tvarkyti ir multimodalinius krovinių atsargų judėjimus. Tai reiškia, kad Jūs galite savarankiškai vykdyti krovinių atsargų judėjimą ir tokią gamybos operaciją deleguoti dirbtinio intelekto atsakomybės sričiai, kuri kontroliuos atlikėjus. Tai labai patogu, tai yra, nepamirškite mūsų komplekso įrengimo ir naudokite jį, gaudami iš to didelę naudą.

Planuodami sugebėsite optimaliai paskirstyti išteklius ir įmonė galės pirmauti rinkoje nemaža persvara nuo konkurentų. Universali apskaitos sistema – tai įmonė, gaminanti programinę įrangą, kuri veikia pažangių technologijų pagrindu, jas naudoja ir taiko visur. Visada siekiame, kad mūsų kuriama ir įdiegta programinė įranga atitiktų aukščiausius reikalavimus ir kokybės parametrus. Todėl iš klientų sulaukiame aukšto lygio atsiliepimų, dažniausiai teigiamų. Šiuolaikinė įmonės išteklių planavimo sistema leidžia dirbti su informacijos apsauga nuo įsilaužimo. Pagrobimas ir pramoninis šnipinėjimas nebebus dabartinės grėsmės, o tai labai patogu. Be to, nereikia dėti papildomų pastangų ar dar atidžiau įtraukti darbuotojų. Apsauga bus vykdoma automatiniu būdu.

Pasirūpinkite profesionalaus lygio planavimu, tada bus tinkamai pasirūpinta ištekliais ir jūsų verslas neturės lygiaverčių prenumeratorių rinkoje. Universali apskaitos sistema suteiks jums galimybę dominuoti savo konkurentuose su didžiausia marža, o tai reiškia, kad jūsų verslas kils į viršų. Programos prisijungimo langas yra apsaugotas nuo įsilaužimo, todėl mūsų kompleksas yra tikrai unikalus sprendimas. Jei kompleksą paleidžiate pirmą kartą, galite pasirinkti tinkamiausią dizaino stilių, kad visada stebėtumėte jums tinkančią sąsają ir patirtumėte teigiamas emocijas. Vieningas įmonės stilius yra viena iš funkcijų, kurias integravome į įmonės išteklių planavimo sistemą. Dėl šios funkcijos galėsite kompetentingai atlikti visas su dokumentais susijusias biuro operacijas. Tai gali būti popierinė laikmena, ant kurios spausdinami dokumentai, arba elektroninis formatas, naudojamas informacijai siųsti internetu.

USU moderni įmonės išteklių planavimo sistema aprūpinta patogiu meniu. Naršymas šiame meniu yra intuityvus ir jums neturėtų kilti problemų jį įgyvendinant. Suskirstykite informaciją į tinkamus aplankus, kad jos paieška nebūtų vargo. Jei USU įmonės išteklių planavimo sistema įsijungs, taip pat galėsite dirbti su automatine paieška. Taip pat galima bendrauti su masiniu el. paštu, tai padaryti efektyviai ir be darbuotojų pagalbos. Ekspertams tereikia parašyti pranešimą ir pasirinkti gavėjus. Taip pat tikslinė auditorija bus informuojama automatiškai. Universali apskaitos sistema specialiai sukūrė šį funkcionalumą Jūsų patogumui ir darbo resursų taupymui, kurį galima paskirstyti svarbesnėms verslo sritims.