Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Įmonės išteklių analizė ir planavimas

Įmonės išteklių analizė ir planavimas • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Įmonės išteklių analizė ir planavimas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite įmonės išteklių analizę ir planavimą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Įmonės išteklių analizė ir planavimas ERP leidžia integruoti įvairius padalinius įmonėje, atsižvelgiant į finansinius ir darbo išteklius, optimizuojant darbuotojų darbo laiką, atliekant nustatytas užduotis sunaudojant minimalų įmonės turtą. Pagrindinis įmonės bruožas yra įvairių aspektų valdymo ir planavimo analizė, siekiant organizuoti gamybinę veiklą visuose gamybos etapuose, atsižvelgiant į bendrą duomenų bazės ir modulių, atliekančių įvairias operacijas efektyvumui ir pelningumui didinti, priežiūrą. Norint automatizuoti gamybos skyrių ir maksimaliai dirbti su išteklių analize ir planavimu, reikalinga automatizuota programa, galinti atlikti įprastas užduotis bet kurioje veiklos srityje. Iš gausybės skirtingų automatizuotų sistemų verta išskirti tik vieną verslui prieinamą programą, analogų neturinti analizė išsiskiria prieinama kaina, universalumu, automatizavimu, darbo laiko ir veiklos resursų optimizavimu. išteklių planavimas bet kurioje veiklos srityje dėl daugybės modulių.

Įmonės išteklių analizės ir planavimo programinė įranga naudoja įprastą duomenų bazės sudarymo metodą visai informacijai ir dokumentams saugoti, o tai labai supaprastina darbą, ypač turint omenyje kontekstinės paieškos sistemos naudojimą, kuris sutrumpina paieškos laiką iki kelių minučių. Iš pradžių norint automatizuoti visas apskaitos programos operacijas, įmonės resursų planavimo analizę, tereikia vieną kartą įvesti nuotoliniame serveryje saugomą informaciją, kuri užtikrina ilgalaikį ir patikimą saugojimą. Duomenis iš įvairių bylų ir dokumentų galima įvesti naudojant automatinį įvedimą arba medžiagos eksportą, o tai labai supaprastina darbuotojų darbą, užtikrina tikslumą ir efektyvumą. Pagamintai produkcijai galima vesti įvairias lenteles, kuriose rodomos žaliavos, pildyti kaštų sąmatą nurodytoms pozicijoms. Taip pat yra sandorio šalies dienoraštis, kuriame pateikiama išsami informacija apie kiekvieną, nurodant darbų ir pristatymų tipus, terminus, pristatymo tipus, mokėjimų ir skolų sumas. Įveskite suplanuotus įvykius, galbūt laikmatyje, kurie primena apie planus ir automatiškai laiku atlieka įvairias užduotis. Galite tiesiogiai sistemoje stebėti įvairių organizacijos užduočių atlikimą, analizuoti išteklius ir planuoti jų panaudojimą. Naudojant sandėlio įrenginius galima greitai ir aukščiausiu lygiu, neįtraukiant žmogiškųjų išteklių, atlikti inventorizaciją, kuri leidžia pasitikrinti konkrečios prekės prieinamumą, analizuoti išlaidas ir planuoti pirkimus, palyginti grynąsias pajamas per tam tikrą laikotarpį. finansinių judėjimų įrašų vedimas atskiruose žurnaluose.

Automatinis dokumentacijos generavimas ir ataskaitų teikimas leidžia optimizuoti darbo laiką, pateikiant reikalingus dokumentus ir ataskaitas mokesčių komitetams svarstyti vadovybei. Galite kontroliuoti darbuotojų veiklą, analizuoti darbo kokybę, akademinius rezultatus ir viršvalandžius, naudodamiesi laiko sekimu, galite kompetentingai valdyti įmonės išteklius. Papildomus dokumentus bet kuris darbuotojas gali susikurti automatiškai, naudodamasis duomenimis iš klientų bazės, už atlygį išrašydamas sąskaitas faktūras, bendraudamas su įvairiomis šiuolaikinėmis komunikacijos priemonėmis, priimdamas mokėjimą bet kokia užsienio valiuta ir naudodamasis patogiais atsiskaitymo būdais. Nuolatinių klientų analizė leidžia sudaryti asmeninius kainoraščius, kurie užtikrina ilgalaikį ir abipusiai naudingą bendradarbiavimą.

Viena kelių vartotojų sistema leidžia darbuotojams iš kelių organizacijų, tvarkomų vienoje duomenų bazėje, prisijungti ir dirbti su reikalinga medžiaga nuotoliniu būdu, naudojant asmeninį vartotojo vardą ir slaptažodį, suteikiant darbo vietą ir autorizuotas prieigos teises. Atsižvelgiant į begalines galimybes, užsienio kalbų ir modulių, lentelių ir darbalaukio šablonų pasirinkimų įvairovę, neleidžiančias užsieniečiams pasiekti asmens dokumentų ir automatizuoti visus gamybos procesus, rasti kiekvienam darbuotojui tinkamas darbo galimybes nėra problema. Darbo užmokestis mokamas pagal darbo laiko apskaitos rodiklius, planuojant darbo grafikus. Sąsajos, analizės ir planavimo programos nereikalauja išankstinio mokymo, nes jos yra ekonomiškos.

Norint išanalizuoti universalumą, automatizavimą, verslo išteklių optimizavimą, galima nemokamai įdiegti demonstracinę versiją trumpam veikimo laikui. Taip pat svetainėje galite pasirinkti reikalingus modulius ir formatą darbui su programa, analizuoti kainą, nusiųsti užklausą mūsų turimiems specialistams, kad jie pateiktų kitokį informacinį planą, atsižvelgiant į veiklos sritį ir asmeninius pageidavimus. .