Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Įmonės išteklių valdymo ir planavimo sistema

Įmonės išteklių valdymo ir planavimo sistema • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Įmonės išteklių valdymo ir planavimo sistema
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite įmonės išteklių valdymo ir planavimo sistemą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

ERP įmonės išteklių valdymo ir planavimo sistema yra būtina gamyboje, siekiant padidinti kokybę, pelningumą ir pelningumą, suvienodinant visus procesus verslo operacijoms ir finansiniams ištekliams valdyti. Įmonės resursų planavimo ir valdymo sistemos pagrindas – įvairių įmonės veiklos procesų integravimas, vienos duomenų bazės palaikymas, įvairiausių modulių naudojimas, visų verslo procesų automatizavimas, pilnas numatytų veiklų įgyvendinimas, gamybos operacijų organizavimas, įskaitant logistiką ir su juo susijusius darbus. . Norint pasiekti aukščiausių ir geriausių rezultatų, neužtenka samdyti personalo, nes kad ir koks specialistas nepajėgtų prisiimti didelių darbų apimčių su dokumentacija, savikaina, transportavimu ir kitais funkcionalumais. veiksmus, tai gali atlikti tik universali kompiuterinė programa. Rinkoje yra daugybė universalių sistemų, skirtų įmonės ištekliams valdyti ir planuoti, o pasirinkimas yra gana sudėtingas, tačiau jums nereikia rinktis tarp ERP valdymo sistemos kainos ir kokybės, nes mūsų daugiafunkcinės programinės įrangos kūrimas Universali apskaitos sistema suteikia neribotą funkcijų spektrą. Galite bet kada atnaujinti ERP sistemą, papildyti ją reikalingais moduliais ir netgi sukurti individualius modulius savo įmonei. Maža valdymo ir planavimo sistemos kaina suteikia teisę pasitenkinti efektyvumu, nes nėra jokių papildomų išlaidų, išskyrus vienkartinį mokėjimą. Konfigūracijos nustatymai bus tinkamai sukonfigūruoti pagal kiekvieno vartotojo poreikius, sumažinant laiko ir pastangų sąnaudas. Bendras universalios sistemos prieinamumas leidžia planuotoje kurti suplanuotas užduotis, užtikrinant, kad visos veiklos būtų atliekamos laiku aukščiausiu lygiu. Daugiakanalis režimas leidžia visiems darbuotojams vieną kartą prisijungti prie sistemos, kad būtų galima valdyti ir planuoti įmonės išteklius, atlikti duomenų gavimą ar įvedimą, turint asmeninį įgaliojimą, prisijungimo vardą, slaptažodį ir įgaliotą prieigos lygį.

Elektroninė valdymo sistema leidžia negaišti laiko kelis kartus įvedant medžiagas, o vieną kartą jas išsaugoti ir saugoti serveryje ilgus metus, vėliau koreguoti duomenis ir perkelti į dokumentus bei ataskaitas, taupant laiką ir pastangas. Atsižvelgiant į žmogiškojo faktoriaus apibrėžimą, nebereikia rankiniu būdu įvesti informacijos, kai reikia atlikti automatinį pildymą, teisingai įvesti medžiagas ir užtikrinti efektyvumą bei tikslumą, o tai ne visada būna darbuotojams.

Skaičiavimas atliekamas pagal pavadinimų ir kainoraščio informaciją pagal nurodytus parametrus. Nuolatiniams klientams suteikiamos nuolaidos, premijos ir individualiai kuriami kainoraščiai. Patalpos gali būti atliekamos bet kokia valiuta pagal sutarties sąlygas. Sąskaitos, operacijos, sutartys ir kiti dokumentai yra operatyviai užpildomi pagal esamus pavyzdžius ir šablonus, naudojant įvairius formatus. Duomenų įvedimo ir importavimo automatizavimas leidžia sumažinti pagrindines žmogiškųjų išteklių išlaidas. Rasti reikalingus dokumentus nėra sunku, tereikia į paieškos sistemą įvesti raktinį žodį ir duomenys po kelių minučių atsidurs prieš jus. Norint rasti reikalingus produktus, reikia naudoti brūkšninių kodų skaitytuvą, kuris užtikrina greitą prekių paiešką, apskaitą ir kontrolę, identifikuoja vietos ir kiekio duomenis. Inventoriuje naudojamas TSD, brūkšninių kodų skaitytuvas ir spausdintuvas. Ji iš anksto planuoja darbo grafikus tenkindama vartotojų poreikius tiek sandėlyje, tiek pakrovimo-iškrovimo procesuose. Darbo užmokesčio apskaičiavimą valdymo sistema suplanuos laiku, fiksuodama tikslią dirbtų valandų sumą, įskaitant darbo valandas, viršvalandžius ir atostogas.

Automatinis dokumentų kūrimas leidžia sutrumpinti darbuotojo darbo laiką, būti atsakingam už planavimą ir pateikimą vadovybei ar mokesčių inspekcijai. Planuojant įmonės išteklių (žaliavų) pirkimą, atliekama produktų likučių analizė ir diagnostika, po kurios valdymo sistema savarankiškai apskaičiuoja ir papildo trūkstamą asortimentą. Lydimieji dokumentai generuojami automatiškai ir suteikia vairuotojams įtaisytus maršrutus su minimaliomis sąnaudomis ir saugiais keliais. Stebėkite prekių gabenimą, galbūt nuotoliniu būdu, naudodami internetinį ryšį su internetu ir mobiliaisiais įrenginiais.

Norint laikinai susipažinti su modulių, lentelių, žurnalų ir lanksčių konfigūracijos nustatymų nuostatomis, galima išanalizuoti universalios valdymo sistemos funkcines charakteristikas naudojant bandomąją versiją, kuri mūsų oficialioje svetainėje pateikiama visiškai nemokamai. Gaukite atsakymus į savo klausimus per kelias minutes iš mūsų ekspertų, kurie ne tik patars, bet ir padės sumontuoti. Džiaugiamės jūsų susidomėjimu ir tikimės ilgalaikės partnerystės.