Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Įmonės ERP sistemos

Įmonės ERP sistemos • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Įmonės ERP sistemos
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite įmonės erp sistemas

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Įmonės ERP sistemos padės konsoliduoti įmonės padalinius ir sandėlius, užtikrindamos vienkartinį naudojimą, apskaitą ir kontrolę kiekviename gamybos etape, taip pat sumažindamos įvairių operacijų išlaidas. Įmonės ERP sistemos leidžia automatizuoti visas veiklos sritis, teikiant kontrolę ir analizę, vykdyti verslą vienoje įmonės ERP duomenų bazėje, fiksuoti darbuotojų, rangovų veiklą, sudaryti darbo grafikus ir kurti planuojamus renginius. Duomenys į įmonės ERP sistemą įvedami tik vieną kartą, po to automatiškai apdorojami visi sąnaudų skaičiavimo procesai su kiekybinėmis ir finansinėmis vertėmis visų produktų, paslaugų, žaliavų apskaitai, užtikrinant tikslumą ir darbo laiko optimizavimą. Gavus paraiškas, krovinio pervežimo planavimas atliekamas pagal žaliavų prieinamumą ir likučių nustatymą. Inventorizacija atliekama greitai ir efektyviai naudojant modernius aukštųjų technologijų įrenginius, kurie sumažina laiko ir išteklių sąnaudas. Be to, diegiant įmonės programinę įrangą, ji užtikrina tikslų įgyvendinimo automatizavimą, dokumentacijos kūrimą su pilnu sandorio šalių, produktų, finansinių judėjimų, prekių ir darbuotojų dienoraščiu. Greitai galite gauti norimos informacijos suvestines ir statistinius rodmenis, tiesiog kontekstinėje paieškos sistemoje įveskite raktinį žodį ir reikiamą informaciją turėsite vos per kelias minutes. Todėl, kaip suprantate, įmonės ERP sistemos paieškos procesą apsunkina sunkus pasirinkimas, nes produktų asortimentas yra toks platus, kad išsirinkti tinkamą programą bus gana sunku ir užtruks daug laiko. analizė, diagnostika ir testavimas naudojant kiekvienos įmonės sistemos demonstracinę versiją. Didžiuojamės galėdami Jūsų dėmesiui pristatyti automatizuotą ERP sistemą, skirtą unikaliai įmonių valdymo Universaliajai apskaitos sistemai, nes mūsų programa yra tinkama taikyti bet kurioje veiklos srityje, net ir minimaliais įkainiais, atsižvelgiant į mažą įmonės sistemos kainą. ir visiškas mėnesinių įmokų nebuvimas.

Įmonės ERP sistema suteikia vienkartinį kelių vartotojų režimą visiems darbuotojams, kurie dalijasi įvairiais dokumentais ir informacija iš bendros duomenų bazės, prisijungia asmeniniu vartotojo vardu ir slaptažodžiu, leidžia personalizuoti. Galima kontroliuoti transportavimo kokybę, būdus ir sąlygas, nuo paraiškos gavimo ir apdorojimo iki galutinio rezultato, iki produkcijos perdavimo klientui. Be to, pažeidus atsiskaitymus grynaisiais ir negrynaisiais būdais pagal tiekimo sutartį, taikoma tiekėjo nustatyta baudžiamoji byla ir įmonės ERP sistema apskaičiuojama automatiškai. Taigi jūs nepraleisite skolų iš sandorio šalių ir nebus gamybos stagnacijos. Informacijos ar dokumentų paskirstymas kitoms šalims vykdomas visais efektyviais korporatyviniais metodais, tokiais kaip SMS, MMS, el. paštas, Viber, apimantis visus vartotojus, nieko nepamirštant ir sugaišant minimalų laiką.

Korporatyvinis ERP sistemos valdymas, vadovas gali sekti produktų pelningumą, kokybę ir pristatymo laiką, pelningumą, pardavimų analizę, išskyrus apgaulingus duomenis, nes informacija pateikiama iš pirminio šaltinio. Galima naudoti įvairius dokumentų formatus. Visus gamybos procesus ir pavaldinių darbą galite stebėti tiesiogiai įmonės ERP sistemoje, fiksuoti teisingus darbuotojo darbo laiko rodiklius, apskaičiuoti ir mokėti darbo užmokestį. Programa įdiegia visus reikalingus automatiniam darbui ir valdymui, kontrolei ir apskaitai reikalingus modulius, taip pat nepamirškite ir integracijos su aukštųjų technologijų sandėlio įrenginiais, kurie supaprastina ir suaktyvina visus reikalingus procesus tiek sandėlyje, tiek įmonės padaliniuose. Naudojimo teisių perdavimas leidžia užtikrinti patikimą serveryje saugomų duomenų apsaugą. Įvesdami tikslus ir uždavinius į planuotoją, galite būti tikri dėl užduočių kokybės ir savalaikiškumo.

Galima nuotoliniu būdu valdyti ir valdyti įmonės ERP sistemą naudojant mobiliuosius įrenginius ir kameras, integruotas per vietinį tinklą ar internetą, suteikiant tikslią, patikimą informaciją, transliuojamą realiu laiku. Išanalizuokite įmonės ERP sistemą ir išbandykite ją nemokamai, galbūt naudodami demonstracinę versiją, kurią galima įdiegti iš mūsų svetainės. Jei turite papildomų klausimų, kreipkitės į mūsų ekspertus, jie pakonsultuos ir suteiks techninę pagalbą. Vertiname kiekvieną klientą ir tikimės ilgalaikių santykių.

Viena geriausių įmonių ERP sistemų yra USU, kuri užtikrina verslo resursų automatizavimą ir optimizavimą, užduotis atliekant aukščiausiu lygiu, per trumpą laiką pasiekiant norimus rezultatus.

Įmonės ERP duomenų bazė, kurią galima naudoti visiems padaliniams ir sandėliams, leidžia patogiau valdyti visus procesus vienu metu, neįvedant daugiau nei vienos informacijos.

Barteriniai sandoriai vykdomi automatiškai, naudojant įmonių arba personalizuotus kainoraščius.

Įmonės ERP sistema yra tam tikras informacijos šaltinis, suteikiantis visiems vartotojams vienkartinį prisijungimą.

Asmeniniu prisijungimu ir slaptažodžiu deleguoti įgaliojimai leidžia vartotojams dirbti su tam tikrų tipų dokumentais iš įmonės ERP sistemos.

Tikriausiai nuolat tikrinti ERP sistemą ir vesti visos technologinės grandinės apskaitą.

Naudodami žemėlapius, galbūt nuotoliniu būdu valdyti darbuotojų veiklą bei gabenamo krovinio vietą, kokybę ir saugumą.

Informacija apie ERP yra sistemingai atnaujinama ir vartotojams pateikiama tik patikima informacija.

Dokumentacija ir ataskaitų teikimas, lydėjimas, statistika, apskaita, atskaitomybė, mokesčių ir apskaitos formavimas atliekami automatiškai.

Įvairių aukštųjų technologijų įrenginių paleidimas sumažina prastovų laiką, nes pateikia realius gaminių kiekio ir vietos rodiklius.

Inventorizacija atliekama greitai ir efektyviai per įmonės ERP sistemą, pateikiant tikslius rodmenis, taip pat kontroliuojant saugojimo laiką ir laikmenos kokybę.

Bet kokio formato dokumentų, skaičiuoklių ir dienoraščių naudojimas.

Informacija ar dokumentų platinimas vykdomas SMS, MMS, Pašto žinutėmis.

Integruotas elektroninis asistentas patenkins poreikius ir išspręs visus vartotojo klausimus.

Greita informacijos paieška pasiekiama per kelias minutes.

Programa turi įmontuotą įmonės darbuotojų paskyrą, fiksuoja dirbtų valandų duomenis, naudoja rodmenis ir apskaičiuoja darbo užmokestį.

Programinė įranga leidžia dirbti su visų rūšių mokėjimais ir užsienio valiuta.

Analizuojant statistinius rodmenis, galima nustatyti paklausias pozicijas ir padidinti našumą bei pelningumą.

Įmonės ERP sistemos galimybės yra neribotos.

Maža įmonės ERP sistemos kaina labai skiriasi nuo panašių pasiūlymų, kurie visiškai neatitinka kokybės, nes yra aukščiausio lygio.

Medžiagų importas ir eksportas bus vykdomas efektyviai ir kokybiškai, užtikrintas darbas su teisingais duomenimis.

Naudojimosi teisių perdavimas darbuotojams su tam tikrais dokumentais.

Stebėjimo kameros perduoda realią informaciją vietiniu tinklu.

Naudojant nuotolinį ryšį su įmonės ERP sistema, galbūt naudojant mobiliuosius įrankius.

Nuotolinis serveris turi neribotą potencialą ir talpina neribotą kiekį dokumentų.

Duomenų įvedimo automatizavimas yra nepakeičiamas pasirinkimas, užtikrinantis darbuotojams produktyvumą ir tikslumą.

Bendra įmonės ERP sistemos sąsaja leidžia dirbti patogioje aplinkoje, intuityviai nustatant kiekvieno vartotojo parametrus.

Įmonės ERP sistemos bandomoji versija bus visiškai nemokama ir leis išbandyti visus modulius, lenteles, įsisavinti galimybes ir analizuoti jos efektyvumą.

Atliekama produkcijos kiekybinių ir kokybinių rodiklių, kurie yra gamybinės veiklos garantas, apskaita ir analizė.

Maršrutai ir darbo grafikai sudaromi automatiškai, atsižvelgiant į tai, kad yra pelningesnių pasiūlymų su minimaliomis finansinėmis išlaidomis.

Įmonės ERP sistemoje vienu metu galima naudoti kelias užsienio kalbas.