Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM ir ERP sistema

CRM ir ERP sistema • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM ir ERP sistema
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM ir ERP sistemą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

USU ekspertų sukurta CRM ir ERP sistema visada ateis į pagalbą. Šios programinės įrangos veikimo parametrai yra geriausi iš visų rinkoje esančių analogų. Naudodami šį produktą galite lengvai bendrauti su keliais pirkėjais vienu metu. Tiesiog perjunkite programinę įrangą į CRM režimą ir programas apdorosite per rekordiškai trumpą laiką. Jums nebus sunku bendrauti su plačiais tikslinės auditorijos sluoksniais ir klientai bus patenkinti. Padidės laimės lygis, o tai leis pritraukti daugiau klientų su minimaliomis sąnaudomis. Jei įdiegiate mūsų CRM ir ERP sistemą asmeniniuose kompiuteriuose, taip pat turėsite puikią galimybę atlikti pakartotinę rinkodarą. Atlikdami šią užduotį galėsite sutaupyti finansinius išteklius, nes jums nereikės daug atlikti jokių veiksmų. Visos reikalingos operacijos atliekamos esamoje duomenų bazėje.

CRM ir ERP sistemos turi skirtingus skirtumus. Tai gali būti produktyvūs produktai arba programinė įranga be didelių pranašumų. Jei kreipsitės į USU projektą, mes esame pasirengę pateikti jums aukštos kokybės programinę įrangą, kuri labiausiai skiriasi nuo konkurentų analogų. Mūsų kūrimas yra kokybiškas produktas, kad galėtumėte pasinaudoti daugybe funkcijų, kurių kiekviena yra tobulai optimizuota. Galite naudoti mūsų CRM ir ERP sistemą net tada, kai asmeninių kompiuterių našumo parametrai yra prasti. Tai jokiu būdu netrukdys komplekso įrengimui ir sėkmingam veikimui. Galėsite įtvirtinti savo, kaip moderniausios organizacijos, dirbančios su pažangiomis technologijomis ir teikiančios kokybiškas paslaugas, reputaciją.

Jei jus domina USU CRM ir ERP sistemų skirtumai, palyginkite ją su konkuruojančiais analogais, mes pasiruošę suteikti jums naujausią informaciją. Taip pat galite išbandyti demonstracinę versiją ir patys įsitikinti, kuo skiriasi šis produktas. Demonstracinė ERP sistemos versija yra visiškai nemokama parsisiųsti, tiesiog eikite į mūsų svetainę. Yra veikianti demonstracinė versija, kurią galima atsisiųsti nemokamai. Taip pat reklamavimo procesą galėsite užbaigti naudodami pristatymo nuorodą. Mes siūlome jums puikią galimybę naudoti CRM režimą, kad galėtumėte be vargo apdoroti klientų užklausas. Tai leis pagerinti verslo reputacijos parametrus pritraukiant didesnį klientų skaičių.

Mūsų CRM ir ERP programa leidžia lengvai atlikti bet kokį biuro darbą naujausiu formatu. Kad ir su kokiais iššūkiais susidurtų įmonė, mūsų programinė įranga padės puikiai su jais susidoroti. Tai gali būti nepriekaištingai vykdomi logistikos procesai arba turimų išteklių paskirstymas sandėliams. Ši biuro veikla taip pat bus vykdoma atitinkamu kokybės lygiu. Pagrindinis skirtumas tarp mūsų CRM ir ERP sistemų yra galimybė sąveikauti su Qiwi terminalais. Pinigus iš vartotojų galėsite priimti jiems patogiu būdu. Tai labai praktiška, nes neapleidžiate tikslinės auditorijos, priešingai, suteikiate vartotojams visas būtinas sąlygas, kad jie su jumis galėtų bendrauti mieliau. Klientų patenkinimas nėra kažkas, kas blogai atspindi jūsų reputaciją. Priešingai, su jais elgdamiesi teigiamai, galėsite pritraukti daugiau klientų.

USU moderni ir aukštos kokybės CRM ir ERP sistema turi daug esminių skirtumų nuo konkurentų. Pavyzdžiui, tai leidžia žymiai sutaupyti įmonės finansinius išteklius. Todėl yra puiki vaizdo stebėjimo kamerų integravimo funkcija, kuri bus vykdoma automatiškai. Be to, mūsų CRM ir ERP sistemoje vaizdo įrašas yra saugomas asmeninio kompiuterio standžiajame diske. Tai ne vienintelis šio produkto skirtumas, dėl kurio pirkimas yra pelningas. Taip pat yra puiki galimybė, pavyzdžiui, bendrauti su vaizdo įrašų srauto pavadinimais. Ant kreditų bus rodoma papildoma informacija, todėl galėsite dar labiau padidinti savo verslo saugumą. Mūsų CRM ir ERP sistemoje yra daug naudingų funkcijų, kurių kiekviena padeda paspartinti jūsų verslo veiklą ir pasiekti sėkmės.