Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Įmonės informacinės sistemos ERP

Įmonės informacinės sistemos ERP • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Įmonės informacinės sistemos ERP
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite įmonės informacines sistemas erp

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pagrindiniai sėkmės versle parametrai yra valdymo profesionalumas, gebėjimas sukurti efektyvų komandos darbą, kompetentingo požiūrio į verslo procesų įgyvendinimą formavimas, ekonominės, administracinės dalies informacinės sistemos ir įmonės ERP gali padėti. tai. . Modernumas netoleruoja sulėtėjimo, rinkos santykiai ėmė reikalauti operatyvinės analizės ir laiku reaguoti į jos svyravimus, o tai neįmanoma padaryti nenaudojant specialių įrankių. IT pramonė siūlo daugybę automatizavimo sistemų, įskaitant įmonių ERP klasę. Elektroninės technologijos tampa nepakeičiamais įrankiais siekiant įmonės strategijoje nustatytų tikslų, sukuriančių sąlygas stabiliai organizacijų plėtrai. ERP formatas skirtas teikti naujausią informaciją visiems verslo procesų dalyviams ir įgalinti greitą informacijos srautų apdorojimą, padedantį priimti racionalius sprendimus. Nuo informacijos gavimo greičio priklauso atliekamų darbų kokybė, materialinių, laiko, darbo ir finansinių išteklių planavimas. Per kompiuterines sistemas bus galima pasiekti kur kas daugiau vadovybės užsibrėžtų tikslų, nes jos ne tik paskirsto gaunamus duomenis, bet ir padeda analizuoti, generuoti ataskaitas bei atlikti daugybę skaičiavimų, taip garantuojant rezultatų tikslumą. Tinkamai parinkta įmonės platforma leis automatizuoti visą įmonės informacinę struktūrą. Organizacijos, kurios vis dar mieliau tvarko apskaitą rankiniu būdu arba tvarko atskirus įrašus naudodamos kelias programas, gerokai pralaimi tiems, kurie žengia koja kojon su laiku ir supranta ERP formato sistemų diegimo galimybes. Kalbant apie investicijų patrauklumą, pirmenybė būtų teikiama įmonėms, turinčioms veikiančią programinės įrangos konfigūraciją, nes tai sukuria daugiau pasitikėjimo. Taigi įmonės kompleksinė programa padės priimti valdymo sprendimus ir vykdyti visas įmonės veiklas, įskaitant verslo procesus.

Programinės įrangos konfigūracijos įdiegimas bus žingsnis valdymo struktūros pertvarkos link, reikalaujant tik kokybiškos, laiko patikrintos programinės įrangos. Universali apskaitos sistema gali būti toks sprendimas, nes ji turi daug unikalių pranašumų, kurių nėra panašiose programose. Taigi kiekvienas klientas galės pasirinkti sau tinkamiausią variantų rinkinį, kurio prireiks norint automatizuoti konkrečią organizaciją, nieko daugiau. Sąsajos lankstumas leidžia jums, kaip dizaineriui, pakeisti modulius, papildant juos pagal poreikį, net ir po daugelio metų veikimo. Dar vienas išskirtinis USU aplikacijos bruožas – ją nesunkiai gali sukurti darbuotojai, turintys skirtingą patirtį ir žinias automatinių programų srityje. Kūrėjai stengėsi paviešinti pasirinkimų paskirtį, o jų konstrukcija nesukėlė sunkumų kasdieniame naudojime. Elektroninė platforma leis sukurti vieningą verslo procesų, planavimo ir biudžeto sudarymo tvarką, personalo kontrolę. Įmonės programinės įrangos licencijų gavimas padės pakeisti vidines verslo procedūras ir palengvins darbuotojų darbą, nes dauguma įprastų operacijų bus įjungtos į automatizavimo režimą. Įmonės informacinėje erdvėje bus padaryta esminių pokyčių optimizavimo kryptimi, o tai leis duomenis gauti iš karto po gavimo ir taip sutrumpės laikas nuo prašymo pagaminti prekių partiją gavimo momento iki pradžios. gamybos. Keisis ir vartotojų darbo aplinka organizacinio bei funkcinio turinio požiūriu, o jų prieigą prie informacijos ribos verslo apribojimai. Prieiga prie programos taip pat ribojama vartotojo vardu ir slaptažodžiu, suteikiamu tik darbuotojams, kurie savo pareigas atliks naudodami programinius algoritmus.

Šiuolaikinė įmonės informacinė sistema ERP siekia sukurti vieną erdvę visiems dalyviams, nustatant įvairių išteklių, susijusių su programų gamyba, diegimu ir apskaita, valdymą. ERP technologijas palaikančios platformos gali sukurti visą administracinės ir operatyvinės veiklos kontrolės funkcionalumą, įskaitant vienos grandinės finansinės apskaitos, rinkodaros ir gamybos procesų sukūrimą. Išankstinis išteklių poreikio apskaičiavimas padės išvengti pasiūlos pertekliaus ar trūkumo ir tolesnio dirbtuvių uždarymo. Sistema sukurs vieną informacijos saugyklą, kurioje bus kaupiama įmonės informacija, tai pašalins sąsajas perduodant ją iš vieno skyriaus į kitą ir sudarys sąlygas vienu metu prieiti prie visų atitinkamą įgaliojimą turinčių ekspertų. ERP technologijos padės sumažinti vidinių informacijos srautų palaikymo kaštus ir pastangas bei tobulinti įmonės gamybinės veiklos valdymą. Integruotas požiūris leidžia atsisakyti papildomų programų naudojimo, nes darbo sritis gali susidoroti daug efektyviau, kai naudojama bendra įmonės duomenų bazė. Taigi buhalterijos, pardavimų skyriaus ir sandėlio specialistai galės glaudžiai bendradarbiauti įgyvendindami bendrą projektą. Kai tarnybos darbuotojai atlieka savo darbo dalį, jie automatiškai perkeliami toliau grandinėje, kad galiausiai būtų užtikrintas kokybiškas produktas. Tolesni užsakymai taps minučių reikalu, programoje bus sukurtas atskiras dokumentas, kuriame spalvų atskyrimo būdu bus galima nustatyti esamą darbo etapą. Sistemos skaidrumas apsaugo nuo daugumos klaidų, todėl paraiškas galite užbaigti laiku. Naujos informacijos apie kitus procesus, finansų srautus ir padalinių produktyvumą prieinamumas taip pat bus naudingas vadovybei.

USU specialistai turi didelę įvairių verslo sričių automatizavimo patirtį, o projektavimo darbai sėkmingai pertvarko verslo procesus ir veda prie organizacijos vidinės infrastruktūros optimizavimo. Sukurtos technologijos leis maksimaliai efektyviai vykdyti projektus, išanalizuoti realius įmonės poreikius ir pasiūlyti efektyvius sprendimus jų įgyvendinimui. Norint pasiekti užsibrėžtus tikslus, taikomi naujausi pasiekimai, metodai, atitinkantys pasaulinę praktiką.