Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Automatizuota išteklių valdymo sistema

Automatizuota išteklių valdymo sistema • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Automatizuota išteklių valdymo sistema
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite automatizuotą išteklių valdymo sistemą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automatizuota išteklių valdymo sistema – viena svarbiausių organizacijos sričių, užtikrinanti užduočių efektyvumą ir kokybę, garantuojanti ilgalaikę ir klestinčią ateitį. Tinkamai paskirstyti organizacijai resursus, juos naudoti racionaliai ir turint aiškų poreikį – nelengva užduotis, antraip tai būtų tiesiog švaistymas. Vykdant gamybinę veiklą, būtina konstruktyviai mąstyti, aiškiai susidaryti veiksmų planą, analizuoti tam tikrų užduočių įgyvendinimo laiką ir kokybę, nuolat stebėti kiekybinius produkcijos rodiklius bei žaliavų gamybai prieinamumą ar trūkumą, pakeitimas ar atnaujinimas. kompetentingai ir laiku paskirstyti finansinį kapitalą. Jei valdant gamybą bus praleisti pagrindiniai punktai, verslas gali patirti didelių nuostolių, kurių niekam nereikia. Tinkamam tikslų derinimui įmonėje reikalinga automatizuota sistema, galinti atlikti visas užduotis, aprūpinti darbuotojus reikalingais įrankiais, numatyti suplanuotus grafikus, palaikyti dokumentų valdymą, kontrolę ir apskaitą visose srityse, ją diegti laiku. minimalus lygis. žmogiškieji ištekliai, teikiantys automatizuotą įvestį, sąnaudas ir analizę. Pažanga nestovi vietoje ir rasti automatizuotą programą nėra sunku, tačiau išsirinkti tinkamą jūsų verslui nėra lengva užduotis. Leiskite jums padėti tai padaryti ir atkreipti jūsų dėmesį į automatizuotą universaliosios apskaitos sistemos programą, kurios specializacija yra išteklių valdymas ir biuro darbas. Universali programa turi mažą kainą, neturi analogų ir turi abonentinį mokestį, ji yra prieinama visiems, tiek įsigyti, tiek plėtoti. Neribotos galimybės ir patogumas, patogumas ir kelių užduočių atlikimas leidžia būti geriausia automatizuota sistema rinkoje. Jei abejojate, yra demonstracinė versija laisvu režimu, ją atsisiųsti ir įdiegti nebus sunku. Jei turite klausimų, jums padės mūsų ekspertai, taip pat yra 24 valandas per parą dirbantis elektroninis asistentas.

Suplanuota politika lengviau valdyti galimybes aiškiai jas suprantant ir ribojant pagal kategorijas ir prioritetus, taip optimizuojant veikimo laiką ir pasiekiant geresnių rezultatų. Tikriausiai nuolat apskaita ir valdo materialinius išteklius, stebi rodiklių kitimo dinamiką, augimą ir nuosmukį. Inventorizuoti ir gauti tikslius duomenis bei rodiklius bet kada galima su aukštųjų technologijų sandėlio įrenginiais, kurie veikia integruotai su automatinėmis sistemomis. Jei nustatomi trūkumai, atliekama analizė. Esant nepakankamam gaminių ar žaliavų kiekiui, automatizuota sistema savarankiškai išanalizuos darbo vietas ir atliks papildymą. Paraiškos gali būti automatiškai priimamos ir apdorojamos, paskirstomos padaliniams, atsižvelgiant į patogumą išlaikyti vieną duomenų bazę visiems padaliniams ir sandėliams, kurie sąveikauja tarpusavyje per atstumą vietiniu tinklu arba internetu. Automatizuotose sistemose kelių vartotojų režimas yra labai aktuali tema, turint galimybę vienkartinį darbą atlikti gamyboje, teisingai atlikti veiklą, pateikti reikiamą medžiagą ir akimirksniu gauti reikiamą informaciją ar dokumentus, prieigą prie vienos duomenų bazės. Prieiga yra ribojama kiekvienam darbuotojui, atsižvelgiant į jo darbo pareigas. Kiekvienam iš jų priskiriamas asmeninis prisijungimas ir slaptažodis, visas teises turi tik administratorius.

Be resurso, automatinė programa tvarko dokumentus, tikrina darbuotojų darbą, koreguoja visą jų darbo laiką ir jiems apmoka, koreguoja duomenis apie sandorio šalis, siunčia įvairius duomenis dažnai naudojamomis komunikacijos priemonėmis, kuria įvairius dokumentus ir ataskaitas, integruoja su 1C sistema Ji taip pat seka finansinius judėjimus. Mokėjimas priimamas bet kokiu formatu, grynaisiais ir negrynaisiais, bet kokia tinkama valiuta, pagal pristatymo sąlygas. Konfigūracijos nustatymus kiekvienas vartotojas nustato ir koreguoja savarankiškai, kad darbas būtų patogus ir efektyvus, atsižvelgdamas į įvairių užsienio kalbų, lentelių, modulių naudojimą, dizaino kūrimą ir reikalingų darbalaukio šablonų naudojimą.

Galima nuotoliniu būdu valdyti vidines veiklas mobiliaisiais įrenginiais, programėlėmis ir per internetą integruotomis vaizdo kameromis. Visais rūpimais klausimais kreipkitės į mūsų ekspertus, kurie padės įvairiais klausimais, taip pat padės įdiegti licencijuotą automatizuotą komunalinę paslaugą.