Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa veislynui

Programa veislynui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa veislynui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite veislyno programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Veislyno organizacija – tai vieta ar įstaiga, skirta gyvūnams vežti. Dirbdami su USU-Soft veislyno programa palengvinsite savo studijų laiką ir personalą. Galite susisteminti visus turimus duomenis ir vesti apskaitą darželyje jums tinkančiu būdu. Veislyno organizacijos valdymas užtrunka aiškiai paskirstytą laiką, susistemintą veislyno apskaitos programa, su užsakymu kiekvienam darbuotojui. Atsižvelgiant į darbą veislyno įmonėje, jis tampa paprastesnis ir pritaikytas konkrečiam vartotojui, turinčiam specialių poreikių. Galima teigti, kad šios veislyno valdymo programos išskirtinumas yra galimybė organizuoti neribotą duomenų kiekį, o tai labai svarbu didžiuliame veislyno valdymo sąraše. Veislyno valdymo programos kūrimas atliktas atsižvelgiant į individualius vartotojų pageidavimus. Dėl to mes galėjome praturtinti veislyno įstaigos automatizavimo programą daugybe funkcijų. Čia labai svarbūs komponentai, tokie kaip individualios kiekvieno gyvūno savybės. Daugybė veislyno valdymo programos funkcijų leidžia tvarkyti atskirų gyvūnų sąrašų duomenų bazę.

Visa informacija susisteminama ir saugoma vienoje vietoje su galimybe iš naujo išsaugoti kitoje laikmenoje. Patogios paieškos ir rūšiavimo funkcijos leidžia rasti reikiamą informaciją per kelias sekundes. Spalvų paryškinimas leidžia greitai slinkti per reikiamus duomenis, pamatyti statistiką ar paskutinį gyvūno patikrinimą. Veislyno programa stebi ir parenka jūsų įdiegtus duomenų lapus. Duomenis vienu metu gali cenzūruoti keli vartotojai, išskyrus tai, kad tą patį įrašą vienu metu fiksuoja du darbuotojai. Galimybė įkelti į įvairius failus palengvina ir lengviau pasiekiama. Galimybė nustatyti pagrindinį vaidmenį veislyno valdymo programoje užtikrina jaunesniojo personalo apsaugotų teisių prieinamumą. Automatika veislyno įstaigoje gali būti atliekama nuotoliniu būdu (vietinis tinklas arba internetas). Masinis paštas SMS ar el. paštu daro veislyno valdymo programą nepakeičiama, supaprastina rankinį spausdinimą, o tai vertinga atliekant didelius kasdienius darbus.

Internetinės ataskaitos gali būti atliekamos bet kokiu patogiu formatu, įkeliant failus vadovo nuožiūra. Galite pakeisti langus jų neuždarydami. Tai naudinga veislyno apskaitos programos funkcija. Kad optimizuotų veikimą, programa perspėja apie galimą pavojų, kai serveris yra perkrautas. Jei darbuotojo nėra darbe, galite laikinai užblokuoti prieigą vienu paspaudimu. Vadovui labai patogu sekti savo darbuotojų atliekamų darbų grafiką, paskirstyti jiems užduotis ir skaičiuoti darbo valandas bei pamainas.

Bandomoji versija yra nemokama režimu. Graži ir patogi sąsaja, kurią kiekvienas ekspertas pritaiko asmeniškai, pasinaudodamas teikiamomis galimybėmis. Naudojimo teisių diferencijavimas tarp vartotojų yra pagrįstas darbo pareigomis. Mobilioji programos versija prieinama specialistams ir klientams ir nustatoma kiekvienam atskirai. Prijungus PBX telefoną galima priimti įeinančius skambučius ir informaciją. Integruojant su elektroniniais prietaisais galima atlikti inventorizavimo ir apskaitos operacijas, savalaikį vaistų papildymą ir pasibaigusio galiojimo produkcijos sunaikinimą, paklausos ir vartojimo analizę, saugojimo kokybės ir galiojimo terminų kontrolę. Dirbtų valandų apskaita leidžia logiškai vertinti darbuotojų veiklą, palyginti ją su nustatytomis programomis, apskaičiuoti dirbtų valandų skaičių, remiantis darbo užmokesčio apskaičiavimu.

Vieningos CRM duomenų bazės sukūrimas ir tvarkymas, kontaktiniai numeriai, klientų informacija, skirstymas pagal amžių, vardą ir lytį, veislę, atliktų skiepų duomenis, atliktas operacijas, atliktus mokėjimus ir kt. Jame pateikiama išsami informacija apie klientus. Sąveikos su 1C programa leidžia valdyti finansinius judėjimus, kurti ataskaitas ir dokumentus automatiniu režimu. Sujungus įvairius veterinarijos klinikų skyrius ir patalpas, sutaupoma, tobulinama ir sutaupoma pinigų, laiko ir pastangų. Atsiskaityti galima įvairiais būdais (grynaisiais ir negrynaisiais). Darbo grafikų sudarymas CRM programoje, veikiančioje 24 valandas per parą, su darbo užduočių apibrėžimu. Galimas integravimas su elektroniniais prietaisais (informacijos rinkimo terminalu ir brūkšninių kodų skaitytuvu), leidžiantis greitai atlikti vaistų apžiūrą, apskaitą ir kontrolę. Įdiegus CRM programą, bus galima automatizuoti visus darbus, padidėjus būsenai. Priimtina kainų politika yra ekonomiška net pradedančiajam verslui.

Siekiant sumažinti su informacijos vagystėmis susijusią riziką, darbuotojams duomenys pateikiami pagal pareigas. Tiek darbuotojams, tiek lankytojams teikiama mobilioji CRM aplikacija. Sąveika su PBX telefonu padeda gauti visą informaciją apie įeinantį skambutį. Finansinis turtas yra stebimas ir atspindimas įvairiose ataskaitose. Integruojant su elektroniniais prietaisais, atsižvelgiant į poreikius ir sąnaudas, kontroliuojant laikymo kokybę ir galiojimo terminus, galima atsikratyti vaistų ir pasibaigusio galiojimo produktų revizijos, savalaikio papildymo.