Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Veterinarijos programa

Veterinarijos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Veterinarijos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite veterinarijos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Veterinarijos automatizuota programa skirta mechanizuoti verslo procesus, siekiant optimizuoti įmonės veiklą, užtikrinti efektyvią apskaitą ir valdymą bei paslaugų teikimą. Veterinarinė medicina, kuri yra medicinos mokslas, turi savo ypatybes. Žinoma, veterinarijos organizacijų akcentas yra jų pacientai – gyvūnai. Veterinarinės kontrolės automatizavimo informacinė programa skirta verslo procesų optimizavimui, kuriuo užtikrinama, kad veterinarinių paslaugų teikimo veikla pasieks efektyvų ir kokybišką lygį. Kadangi veterinarijos įmonės teikia gydymą ir tyrimus, įmonė turi turėti sandėlį. Be to, įmonė turi atitikti visus sanitarinius ir epidemiologinius standartus tiek įstaigoje, tiek aptarnaujant pacientus. Apdoroti augalą būtina po kiekvieno paciento. Veterinarijos įmonių veiklos kontekste dažnai labai sunku sekti visas jų operacijas, jų įgyvendinimo kokybę ir savalaikiškumą. Todėl modernizavimo epochoje automatinių veterinarinių programų naudojimas tampa puikiu pagalbininku organizuojant darbą.

Automatizuotų veterinarinių programų naudojimas teigiamai veikia įmonės funkcionavimą, organizuoja kokybišką ir efektyvią valdymo ir apskaitos sistemą, užtikrina operacijų įgyvendinimą sandėlyje, įtakoja svarbių veiklos rodiklių augimą. Tinkamos veterinarijos programos pasirinkimas gali būti sudėtingas dėl įvairių programinės įrangos produktų informacinių technologijų rinkoje. Daugelis skirtingų programų turi savo ypatybes ir skiriasi funkcinėmis savybėmis. Renkantis veterinarinę programą, atsižvelgiant į įmonės poreikius ir veterinarijos įstaigų ypatumus, reikėtų parinkti geriausiai įmonės poreikius atitinkančią programinę įrangą. Be šio veiksnio, taip pat verta atsižvelgti į automatikos tipą. Tinkamiausias įmonės veiklą organizuojantis automatikos tipas yra integruotas metodas, kai verslo procesų mechanizavimas vykdomas visur, tačiau visiškai neatmeta žmogaus darbo.

USU-Soft yra novatoriška automatizuota programa su visomis būtinomis galimybėmis optimizuoti verslo veiklą. Atsižvelgiant į ypatingas sistemos galimybes, USU-Soft aplikacija tinkama naudoti bet kurioje organizacijoje, nepriklausomai nuo veiklos rūšies ar pramonės skirtumo. Programa pasižymi neprilygstamu lankstumu, leidžiančia keisti pasirenkamus programinės įrangos nustatymus. Taigi, atsižvelgiant į veterinarijos organizacijų veiklos specifiką, galima keisti ar papildyti sistemos variantus, tuo užtikrinant efektyvų įmonės funkcionavimą bei programos poveikį organizacijai bei bendrųjų rodiklių augimą. , tiek darbo, tiek finansiniu požiūriu. Programos įgyvendinimas atliekamas per trumpą laiką, netrikdant esamų procesų ir papildomų investicijų.

Pasirenkamos programos galimybės leidžia atlikti įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo operacijas, tokias kaip finansinės ir vadybinės apskaitos organizavimas ir vykdymas, veterinarijos valdymas, normų ir paslaugų standartų laikymosi veterinarijos klinikose stebėjimas, darbuotojų darbo stebėjimas. , autentifikavimas, ataskaitų teikimas, skaičiavimas, sandėlio valdymas, logistikos procesų optimizavimas; darbo eigos kūrimas, planavimas, finansinė analizė ir auditas bei daug daugiau, jei reikia. USU-Soft yra efektyvi programa ir pagalbininkas kovojant už sėkmę!

Programinė įranga išsiskiria unikaliomis savybėmis, kuriose galite nustatyti kalbos nustatymus, savo nuožiūra pasirinkti programos dizainą ir temą, laikyti kelis objektus tame pačiame tinkle ir centralizuotai juos valdyti. Programos naudojimas nesukelia problemų ar sunkumų. Vartotojai gali neturėti jokių techninių įgūdžių. Įmonė vykdo mokymus, o sistemos lengvumas leidžia lengvai ir greitai prisitaikyti prie naujo darbo formato. Apskaitos procesų automatizavimas, taip pat pelno ir kaštų kontrolė, pajamų augimo dinamika, dokumentacija ir ataskaitų teikimas, skaičiavimas ir kt. Turi. Vadovavimą programoje sąlygoja visų būtinų darbo užduočių ir jų vykdymo kontrolės priemonių įgyvendinimas. Ji fiksuoja visas veterinarinėje programoje atliktas operacijas ir leidžia stebėti darbuotojų darbą, identifikuoti trūkumus prie įėjimo ir laiku juos ištaisyti.

Klientų registracija ir registracija vykdoma automatizuotu formatu, taip pat pacientų įrašų sudarymas ir tvarkymas, vizitų stebėjimas, paskyrimai į gydytojus. Automatinis dokumentų srautas tikrai bus puikus pagalbininkas sprendžiant įprastus darbus, susijusius su dokumentų rengimu ir tvarkymu. Yra automatinio dokumentų pildymo galimybė. Programos naudojimas turi didelį teigiamą poveikį didinant veterinarijos įmonės darbo jėgą ir finansinius rezultatus. Informuoti klientą apie priėmimo datą ir laiką, pasveikinti su švente ar pranešti įmonei naujienas ir pasiūlymus galima lengvai ir greitai naudojant siuntimo paštu galimybę. Yra efektyvus sandėliavimo organizavimas: atlikti vaistų sandėlio apskaitos operacijas, stebėti vaistų laikymą, judėjimą ir prieinamumą, inventorizuoti, atlikti sandėlio veiklos analitiką. Dėl CRM parinkties galite sukurti duomenų bazę su neribotu kiekiu informacijos, kuri ne tik saugiai saugo duomenis, bet ir realizuoja greitą jų perdavimą bei apdorojimą.