Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Gyvūnų apskaitos programa

Gyvūnų apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Gyvūnų apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite gyvūnų apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Nesvarbu, ar tai katė, ar šuo, žiurkėnas, papūga, ar kažkas egzotiško, pavyzdžiui, gyvatė ar voras, mes visi turime savo mėgstamus augintinius, bet vis tiek juos vertiname ir mylime. Kiekvieną kartą, kai jaučiamės blogai ar prastos nuotaikos, visi vargai ir bėdos dingsta į antrą planą, kai mylimas gyvūnas ateina pas tave, žiūri į akis, lipa į glėbį ir sušildo, pagydo sielą. . Ir mes mielai padarytume bet ką, kai brangiausias gyvūnas jaučiasi blogai. Tokiais momentais į pagalbą ateina veterinaras. Šiame sektoriuje dirba žmonės, kurie yra giliai ir dvasiškai prisirišę prie mūsų jaunesniųjų brolių. Ir dėl šios priežasties atsidavę veterinarijos gydytojai dalijasi visa augintinių priežiūra ir gydymu su savo šeimininkais. Taip pat nepamirškime, kad kiekvienas veterinarijos gydytojas turi kelias dešimtis kenčiančių gyvūnų. Mažai tikėtina, kad tas ar kitas vaistas bus baigtas, ir jūs turėsite eiti į vaistinę. Arba yra gyva eilė, kuri nelabai tinka gyvūnams. Remdamiesi tuo, kas išdėstyta, galime daryti išvadą, kad veterinarinės medicinos studijos yra sudėtingos ir labai atsakingos.

Siekdami palengvinti veterinarijos gydytojų darbą ir greitą naminių gyvūnėlių pasveikimą, Jūsų dėmesiui siūlome gyvūnų medicinos apskaitos programą USU-Soft! Su šia gyvūnų gydymo apskaitos programine įranga valdymas taps lengvesnis ir efektyvesnis! Juk kiekvienoje veterinarijos stotyje yra vaistų ir preparatų, reikalingų visoms gyvybėms gydyti, sandėlis, o dabar jis bus automatizuotas. Tai reiškia, kad visi vaistai bus įvesti į duomenų bazę ir, jei reikia, ištrinti iš sandėlio; tai suteikia gyvūnų gydymo programai ir apskaitai teisę skaičiuoti likučius ir rodyti vietoje ribotus vaistus. užsakymo stulpelis. Su šia programa automatizavimas atveria jums tikslų rinkinį, skirtą jūsų verslui tobulinti ir toliau jį reklamuoti. Gyvūnų gydymo apskaitos programa leidžia motyvuoti Jūsų organizacijoje dirbančius darbuotojus ir tuo pačiu palengvinti jų darbą. Gerai apgalvota pranešimų sistema užtikrina, kad nepraleisite svarbių klausimų. Ataskaitos gali būti atliekamos pagal bet kokius parametrus – finansai, sandėlis, užsakymai, populiarios tarnybos, gydytojai ir kt. Kiekviena ataskaita gali būti sukurta bet kokiam laikotarpiui ir pateikiama su vaizdine grafika, kuri leidžia susidaryti vaizdą apie situaciją per kelias sekundes, negaištant įspūdingai daug laiko.

Dėl nuolat besiplečiančio gydymo su gyvūnais apskaitos programos funkcionalumo Jums prieinamos beveik visos manipuliacijos. Galite kreiptis dėl individualių patobulinimų, o kūrėjai padarys viską, kad gyvūnų gydymo apskaitos programa atitiktų lūkesčius ir atsižvelgtų į svarbiausius Jūsų verslo aspektus. Programa jau įdiegė SMS pranešimų siuntimą ir jūs naudojate ją savo nuožiūra. Klientams, susitarusiems dėl susitikimo, pagal jų nustatymus ir naudojimo tikslus gali būti siunčiamos SMS žinutės, taip pat visi gali būti informuojami apie aktualias akcijas ir nuolaidas. Veterinarinė apskaita bus ne tik paprasta naudoti, bet ir labai efektyvi naudojant USU-Soft gyvūnų apskaitos programą. Automatika naudoti dar niekada nebuvo taip paprasta! Kompiuteris viską padaro už jus. O jis įveda klientus, išleidžia vaistus, išrašo vaistus ir atlieka auditą! Programinę įrangą galima atsisiųsti iš mūsų svetainės kaip demonstracinę parinktį. Perkelkite savo veterinarinės kontrolės darbą į kitą lygį naudodami programinę įrangą!

Gyvūnų apskaitos veterinarijos programa automatizuoja valdymo kontrolės procesą. Jis gali sukurti bet kokią ataskaitą. Yra automatinis recepto ir diagnozės formavimas. Sandėlio funkcionalumas padeda išspręsti narkotikų problemą ir atsižvelgia į jų kiekį. Diagnozes galima pasirinkti iš siūlomų arba įvesti rankiniu būdu. Gyvūnų medicinos automatizavimo ir apskaitos bei valdymo kontrolės dėka apskaitos programa padeda optimizuoti ir kurti verslą veterinarijos srityje. Tai būtinas verslo plėtros taškas, optimaliausias turimas pasiūlymas. Veterinarijos tvarkymas su gyvūnų apskaitos kontrolės programa patenkins ne tik darbuotojus, bet ir klientus. Valdymo apskaita padeda sukurti sėkmingą ir teigiamą organizacijos įvaizdį. Įmonės valdymas yra sėkmingesnis ir produktyvesnis automatizuojant verslą. Gyvūnų gydymo apskaitos ir ataskaitų teikimo programa padeda pradėti ir plėtoti šiuolaikišką valdymą jūsų organizacijoje.

Verslo planavimas tampa nepakeičiamu jūsų pagalbininku skatinant pardavimus ir didinant verslo ekonominį efektyvumą. Ataskaitų skiltyje galite lengvai analizuoti verslo rezultatus. Šiuolaikinė analizė, atlikta gyvulių perdirbimo ir apskaitos programos pagalba, pateikia visus įmonės plėtros rodiklius. Tai normalu sekti Excel dokumente, bet jūs taip pat galite atlikti darbo užmokesčio apskaičiavimą su mūsų programa. Užsakomųjų paslaugų įmonės žada išspręsti daugybę problemų. Bet kam reikalingos bereikalingos išlaidos? Redaguokite viską patys naudodami programą. Klientų įrašai padeda tinkamai kontroliuoti apsilankymus. Programa apskaičiuoja likusius vaistus ir automatiškai įtraukia pasibaigusius vaistus į užsakymų sąrašą. Programa visada gali rasti tinkamą klientą per kelias sekundes, naudodama patogią kontekstinę paiešką. Elektroninė versija konvertuoja dokumentus į vieną ar kitą formatą, suteikdama prieigą prie medžiagos iš bet kurios vietos. Vaizdo kamerų valdymas padeda sekti visus organizacijose vykstančius procesus.