Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa veterinarijos klinikai

Programa veterinarijos klinikai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa veterinarijos klinikai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą veterinarijos klinikai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kiekvienas, turintis augintinį, yra susipažinęs su žodžių veterinarijos klinika deriniu. Mylimo gyvūno liga visada ateina staiga, o dabar bėgame į artimiausią veterinarijos kliniką, rikiuojamės tarp kačių, šunų, žiurkėnų ir kitų gyvūnų. Tuo tarpu augintiniui blogėja. Tada pagaliau įeini į biurą. Veterinarijos gydytojas apžiūri gyvūną ir nustato preliminarią diagnozę. O veterinaras išrašo vaistų skausmui malšinti ir vargšui padėti. Bet kažkodėl iš sandėlio išeina tuščiomis rankomis. Vaistas baigėsi. Bėkite į artimiausią vaistinę, pasiimkite šio vaisto, įeikite į vidų ir sušvirkškite. Gyvūnas ištiesia ranką ir jums pateikiami neįskaitomi ranka parašyti sudėtingi vardai, ką vartoti gydymo metu. Ir vėl su mylimu augintiniu eini į vaistinę, nusiperki viską, ko reikia, ir po savaitės gydymo gyvūnėlis vėl linksmas.

Tačiau visų sunkumų būtų buvę galima išvengti, jei veterinarijos klinika turėtų automatinę veterinarijos klinikų apskaitos, valdymo ir kontrolės programą. Juk su USU-Soft automatinės apskaitos programos pagalba būtų galima susitarti dėl susitikimo, ramiai ateiti ir pakaitomis padėti gyvūnui. Be to, veterinarijos klinikos automatizuota programa tvarko sandėlyje esančių vaistų apskaitą, o pasibaigusio galiojimo vaistai automatiškai įvedami juos užsakyti. Taip pat išspręsta neįskaitomos rašysenos esmė: dabar užtenka tik atspausdinti automatiškai sugeneruotą diagnozę, o veterinarijos klinikos automatinėje programoje prie jos pridedami visi vaistų pavadinimai. Taip pat galite vartoti visus vaistus neišeidami iš veterinarijos gydytojo kabineto. Veterinarijos gydytojas pakeičia skirtuką veterinarijos klinikoje ir duomenų analizės programoje bei įveda vaistų pardavimą į duomenų bazę. Sutikite – ši įvykių raida yra daug sėkmingesnė ir produktyvesnė, nei aprašyta iš pradžių. Visa veterinarijos klinikos apskaitos tvarkymo ir automatizavimo programa skirta tobulinti ir automatizuoti visą procesą veterinarijos klinikoje. Veterinarijos klinikos programą galima nemokamai atsisiųsti kaip demonstracinę versiją iš mūsų svetainės.

Veterinarijos klinikos valdymas taps efektyvesnis ir lengvesnis. Apskaita veterinarijos klinikoje tampa įdomesnė ir labiau automatizuota. Su USU-Soft klinikinės apskaitos programa veterinarijos klinikų automatizavimas vyks sklandžiai. Veterinarijos klinikų automatizavimo programa patinka ir veterinarijos gydytojams, ir klientų vadovybei. Klinikinės apskaitos apskaitos ir ataskaitų teikimo programa padeda pristatyti ir plėtoti modernų valdymą jūsų organizacijoje. Veiklos apskaitos planavimas ir automatizavimas tampa nepakeičiamu Jūsų pagalbininku motyvuojant darbuotojus. Apskaita ir tvarkymas veterinarijos klinikose jau apima galimų gyvūnų diagnozių sąrašą. Diagnostika jau yra programoje, tereikia išsirinkite jums reikalingą. Diagnozės išrašai, taip pat ligos istorija gali būti pateikiami klientui spausdinta forma.

Remdamiesi analitinėmis ir statistinėmis ataskaitomis galite matyti aktualiausias ir pelningiausias paslaugas. Yra premijų ir mokėjimo kortelės. Be kiekvieno kliento, CRM duomenų bazėje yra saugomos įvairios nuotraukos ir analizės rezultatai. Pacientai savarankiškai susitaria dėl vizito pas konkretų veterinarijos gydytoją, matydami laisvalaikiu. Daugelio vartotojų režimas leidžia visiems darbuotojams patekti į CRM veterinarinę programą, įvesti informaciją, keistis indikatoriais ir pranešimais per vietinį tinklą. Medžiaga reguliariai atnaujinama. Dirbate bet kuria pasaulio kalba, pritaikydami CRM programą jums. Finansavimo sritis yra visiškai prižiūrima programos, o visos piniginės operacijos yra įrašomos į atskirą bloką ir įrašomos į ataskaitą, kad įgalioti asmenys matytų, kur ir kaip eina lėšos. Veterinarijos klinikos valdymas pavirs azartišku žaidimu, kuriame visi dalyvaujantys įgis neįtikėtino polėkio ir energijos, o jums galiausiai pasiseks!

Elektroninė versija suteikia galimybę gauti informaciją iš bet kurios pasaulio vietos, eksportuojant dokumentus į vieną ar kitą formatą. Hierarchinė struktūra padeda padaryti valdymą kuo paprastesnį ir veiksmingesnį, kad būtų žymiai sumažintas perkrovų skaičius. Gyvūnų prieglaudos valdymas tampa jūsų mėgstamiausiu dalyku ir, jei įdėsite į tai savo širdį, tikrai užkariausite viršūnę! PBX telefono prijungimas padeda matyti gaunamus skambučius ir informaciją apie abonentus. Integruojant su aukštųjų technologijų įrenginiais realu atlikti inventorizaciją ir apskaitą, laiku papildyti vaistus ir atsikratyti pasibaigusių pavadinimų, analizuoti išlaidas ir sekti saugojimo kokybę bei galiojimo terminus. Darbo valandų apskaitos vedimas leidžia racionaliai vertinti specialistų darbo rezultatus, palyginti juos su darbo grafikais, apskaičiuoti tikslų dirbtą laiką, pagal darbo užmokesčio apskaičiavimą.

Programos algoritmai padeda pažodžiui nuspėti ateitį, kur pasirinkus bet kurią dieną galima sužinoti, kokie rodikliai bus vienu ar kitu metu. Jei pradėsite bendradarbiauti su USU-Soft, pasieksite nepaprastą sėkmę iš iliuzinės svajonės dabar pavirs įgyvendinamu tikslu su realiu laiku!