Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa gyvūnų prieglaudai

Programa gyvūnų prieglaudai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa gyvūnų prieglaudai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą gyvūnų prieglaudai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Apskaita gyvūnų prieglaudoje nėra lengva užduotis ir reikalauja tam tikrų valdymo pastangų. Pavyzdžiui, reikia atsižvelgti į vaistų kiekį ir kokybę veterinarijos ligoninėje, kitaip gydymas bus žalingas. Arba pacientų registracija, kuri optimizuoja visą procesą veterinarinėse organizacijose. Gyvūnų prieglaudų automatika yra tai, ko jums reikia norint užtikrinti kokybišką jūsų verslo plėtrą! Jūsų dėmesiui pristatome gyvūnų prieglaudų kontrolės programą. Vadovybė gyvūnų prieglaudoje padeda automatizuoti visą procesą – nuo klientų registravimo iki sandėlio, kuriame laikomi vaistai. Gyvūnų prieglaudų apskaita ir tvarkymas per mūsų apskaitos sistemą maloniai ir be pastangų papildo kasdienį veterinarijos gydytojų darbą. Visas procesas veterinarijos klinikoje yra visiškai automatizuotas ir valdymo apskaita tikrai pasieks naują kontrolės lygį. Dabar viską kontroliuoja gyvūnų prieglaudų programa. Jis prasideda nuo gyvūnų identifikavimo ir baigiasi vaistų likučiais sandėlyje.

Pati gyvūnų prieglaudos programa yra intuityvi. Meniu susideda tik iš 3 elementų: Moduliai Žinynai Ataskaitos. Veterinarai atlieka visus kasdienius darbus Modulių skiltyje. Ten galėsite apžiūrėti klientus, nustatyti diagnozę ir paskirti gydymą. Vadovai reikalingi, kad būtų galima saugoti ir pakeisti visą būtiną informaciją apie organizaciją kasdieniame darbe ir ataskaitose. Ataskaitos gali būti labai įvairios: pirminės apžiūros išvada ir receptas, dienos arba mėnesio ataskaita ar kiti reikalingi dokumentai. Taip pat yra importavimo ir eksportavimo funkcijų. Galima be duomenų praradimo importuoti ir eksportuoti iš įvairių gyvūnų prieglaudų programų, įskaitant MS Word ir Excel, kurios labai padės perkelti seną klientų duomenų bazę į gyvūnų prieglaudos programą. Be to, gyvūnų prieglaudos programa yra apsaugota slaptažodžiu, kurį pageidaujant galima pakeisti. Taip pat yra blokavimo funkcija, leidžianti vartotojui užblokuoti kitus žmones, kad jie negalėtų patekti į gyvūnų prieglaudos programą trumpo nebuvimo metu. Taip pat prie kiekvieno kliento galite pridėti nuotrauką ar augintinio nuotrauką. Tai leidžia lengvai rasti ir atpažinti klientus. Su programa USU-Soft efektyvės valdymo kontrolė ir automatizuota apskaita veterinarijos klinikoje, išaugs veterinarijos reputacija.

Ataskaitos automatiškai generuojamos gyvūnų prieglaudos valdymo programoje veterinarijos klinikoje. Prisijungimas iš naujo padės atnaujinti informaciją. Taip pat yra tokios funkcijos kaip klientų atvedimas pas konkretų veterinarijos gydytoją tam tikru laiku, kiekvieno kliento ligos istorijos papildymas, nuotraukos įtraukimas į klientų duomenų bazę, vaistų apskaita sandėlyje, automatinis vaistų atsargų ir užsakymų valdymas. Elektroninės ligos kortelės saugojimas ir bet kokio išrašo atspausdinimas klientui. Intuityvi programos sąsaja gali būti suprantama bet kuriam vartotojui. Lengvas meniu gyvūnų prieglaudos programoje nesukelia supratimo problemų. Programos sąsaja gali būti keičiama pagal poreikį, pageidavimus ir sezonus. Palaiko kačių, šunų ir kitų gyvūnų gydymą. Diagnostika jau yra programos duomenų bazėje. Visos diagnozės yra iš TLK (Tarptautinės ligų klasifikacijos).

Darbo valandų apskaita leidžia mokėti darbo užmokestį pagal užfiksuotus ir iš kontrolės punkto perduodamus duomenis. Darbas su programine įranga gali būti atliekamas nuotoliniu būdu naudojant mobiliąją aplikaciją, veikiančią internete. Visos diagnozės ir paskyrimai dėl naminių gyvūnėlių gydymo atliekami rankiniu būdu arba automatiškai. USU-Soft veterinarijos prieglaudos programa palaiko Microsoft Word ir Excel formatus, todėl galima eksportuoti duomenis iš bet kurio esamo dokumento ar failo. Visa informacija automatiškai išsaugoma duomenų bazėje ir reguliariai darant atsargines kopijas, visi dokumentai ir informacija saugomi metų metus, nekeičiant atvirkštinės popieriaus darbo eigos. Dėl brūkšninių kodų skaitytuvo, kuris palengvina veterinarijos gydytojų darbą, inventorizacija yra paprasta ir greita. Importuojant duomenis paprasta importuoti reikiamą informaciją tiesiai iš bet kurio esamo dokumento į apskaitos ataskaitas. Greita paieška supaprastina veterinarijos gydytojų darbą ir per kelias sekundes pateikia visą užklausos informaciją.

Konsoliduojamas neribotas filialų skaičius. Atsiskaitoma visomis formomis, grynaisiais ir negrynaisiais pinigais. Yra tikra integracija su aukštųjų technologijų įrenginiais (informacijos rinkimo terminalu ir brūkšninių kodų skaitytuvu), užtikrinančiais greitą medžiagų inventorizaciją, analizę ir kontrolę. Įdiegę unikalią CRM veterinarinę sistemą, automatizuojate organizacijos veiklą ir įvaizdį. Maža kaina prieinama visiems. Įvaldymas ir montavimas neužims daug laiko be papildomų mokymų ir pinigų. Integravus su 1c apskaita, galima atlikti visas finansines operacijas, matyti mokėjimus ir pavedimus, skaičiuoti savikainą elektroninėje skaičiuoklėje ir kurti dokumentus su ataskaitomis. USU-Soft veterinarinės apskaitos sistema, atsižvelgiant į visus niuansus, suteikia teisę pasirinkti tam tikrus modulius, kurie esant poreikiui gali būti kuriami individualiai.