Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa naminių gyvūnėlių parduotuvei

Programa naminių gyvūnėlių parduotuvei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa naminių gyvūnėlių parduotuvei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą naminių gyvūnėlių parduotuvėje

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiandien niekam ne paslaptis, kad egzotinių gyvūnų auginimas yra pelningas verslas. Bet atsižvelgiant į dabartinę ekonominę situaciją, gyvūnų parduotuvėje lengviau sisteminti ir vesti apskaitą. Mūsų ekspertų sukurta universali pirminė naminių gyvūnėlių apskaitos programa taupo jūsų laiką ir išlaidas visuose gyvūnų parduotuvės valdymo kontrolės etapuose. Gyvūnų parduotuvės automatizavimas taps įprastu sistemingu procesu, kuris daro jį pelningu ir leidžia pagal poreikius pamatyti visus verslo veiklos trūkumus. Apskaitos programoje galima fiksuoti duomenis apie kiekvieną gyvūno rūšį, jo mitybą, sekti už gyvūną atsakingus darbuotojus, valdyti programą nuotoliniu būdu bei atlikti individualias užduotis kiekvienam darbuotojui. Gaukite ataskaitas bet kokiu patogiu formatu, kad galėtumėte valdyti. USU-Soft programa gali būti naudinga automatizuojant naminių gyvūnėlių parduotuvę. Jis išsiskiria savo unikalumu ir naudojimo paprastumu; Apmokyti personalą ir susisteminti gyvūnų parduotuvės apskaitos programą kaip visumą galima per labai trumpą laiką.

Kaip alternatyva zoologijos sodo apskaitos sistemai, naminių gyvūnėlių parduotuvės programinė įranga yra tokia pat universali. Kas labiausiai krenta į akis, kai gyvūnų parduotuvėje gausu įvairiausių būtybių? Naminių gyvūnėlių parduotuvės automatizavimas tampa lengviau valdomas ir patikimesnis naudojant mūsų naminių gyvūnėlių parduotuvių apskaitos programinę įrangą. Jums tinkamiausiu būdu susisteminti duomenys leis sumažinti gyvūnų parduotuvės apskaitos programos išlaidas. Sukurti gyvūnų būklės stebėjimo sistemą, priminti ir fiksuoti valandinius pokyčius. Programa taip pat apjungia materialiojo turto apskaitą. Vadovui nereikia specialiai atvykti į gyvūnų parduotuvę, o dirba savarankiškai, stebi darbuotojų pasikeitimus, automatiškai gauna jų ataskaitas paštu. Kiekvienam darbuotojui galite suteikti atskirą prieigą. Naminių gyvūnėlių parduotuvių registrai leidžia vesti visų gyvūnų ir juos prižiūrinčių darbuotojų sąrašą. Naminių gyvūnėlių parduotuvėje turite galimybę kiekvienam programos darbuotojui nustatyti užduotį. Peržiūrėkite faktinį kiekvieno personalo darbo laiką ir naminių gyvūnėlių parduotuvės bei veterinarijos klinikos vadovybę. Tinka programa, skirta automatizuoti naminių gyvūnėlių parduotuvę. Kadangi prekių prieinamumas sandėlyje gali būti matomas savo duomenų bazėje, jis gali sukurti ir klientų atsiskaitymus su atskira ataskaita.

Naminių gyvūnėlių parduotuvės automatizavimo programa optimizuoja personalo darbą, užtikrindama aiškų galių atskyrimą pagal atskirus įgaliojimus. Buhalterinės apskaitos programa leidžia automatiškai siųsti SMS ir el. Jei klientui taikomos sezoninės nuolaidos ar premijos, į visa tai galima atsižvelgti universaliosios apskaitos sistemos programoje. Jūs gaunate galimybę užrakinti ekraną, kai nesate darbe. Patogiam darbui programoje yra unikali galimybė spalvotai paryškinti ekrano skolininkų arba, priešingai, VIP statuso klientų darbo sritį. Audito funkcijos dėka yra unikali galimybė matyti naujausius pakeitimus ir kas juos padarė. Galimybė importuoti ir eksportuoti failus, taip pat išsaugoti ir perkelti duomenų bazes yra labai naudinga. Sąsajos daugiafunkciškumas leidžia perjungti skirtukus jų neuždarant. Programa sukurta taip, kad galėtumėte dirbti iš bet kurio jums patogio taško (taip pat ir nuotoliniu būdu).

Susipažinti su CRM sistemos įrankiais ir veikimu lengva ir įmanoma įdiegus bandomąją versiją, kurią nemokamai galima rasti mūsų svetainėje. Visais rūpimais klausimais išsamesnės informacijos galite gauti susisiekę su mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojais. Veterinarijos programa skirta automatizuoti gamybos procesus ir valdymą, apskaitą, nuolat stebint. CRM programa gali generuoti visų rūšių ataskaitas ir dokumentus, naudodama integruotus pavyzdžius. Medžiagų įvedimas per importą ir eksportą užtikrina greitą ir efektyvų rezultatą. Programa gali palaikyti darbą su Microsoft Office formatais (Word ir Excel). Mūsų ekspertai padeda pasirinkti ar sukurti atskirus modulius. Kad aplinka būtų patogesnė, kūrėjai sukūrė įvairiausių temų. Programuota kontekstinė paieška leidžia optimizuoti laiką, praleistą ieškant konkrečios medžiagos. Be rankinio įvedimo, jūs turite teisę atlikti automatinius indėlius, jei ir kai to reikia. Vartotojų teisės diferencijuojamos pagal veterinarijos klinikos darbuotojų darbinę veiklą, tai yra, vadovas turi neribotas galimybes.

Užduočių planuotoje įrašoma visa informacija, matoma būsena ir laikas bei pridedama su veiksmais susijusi medžiaga. Klientų valdymas rodomas žurnaluose. Tai suteikia sąveiką su elektronine svetaine, įrašų tvarkymą, integraciją su CRM programine įranga, rodmenų įvedimą ir skaičiavimą, nemokamą paslaugą ir laiko matymą. Lengvai ir paprastai valdyti apsilankymus pagal nurodytus parametrus. Bandomoji demonstracinė versija pasiekiama nemokamu režimu. Graži ir galinga sąsaja, individualizuota kiekvieno vartotojo. Mobilioji CRM programinės įrangos versija prieinama darbuotojams ir padalinių klientams, ją konfigūruoja kiekvienas vartotojas individualiai. Su prašymu įvertinti suteiktą paslaugą gaunami objektyvūs atsiliepimai siunčiant žinutę SMS žinute. Kuriant atsargines kopijas visas ataskaitas su dokumentacija galima išsaugoti nuotoliniame serveryje daugelį metų jų nekeičiant.