Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM veterinarijos klinikai

CRM veterinarijos klinikai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM veterinarijos klinikai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm veterinarijos klinikai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Slaugant augintinius būtina atsižvelgti ne tik į mitybą ir miegą, bet ir laiku atliekamus skiepus, normų laikymąsi, įvairias veiklas sveikatai palaikyti ir užtikrinti. Štai kodėl jums reikia CRM specializuotose vietose, pavyzdžiui, veterinarijos klinikoje. Profesionaliai padedantys gyvūnai pirmiausia turėtų apsvarstyti gydymą ir teisingą požiūrį, o ne įrašų tvarkymą ir ataskaitų teikimą, nes tai gaišina laiką. Dėl šios priežasties sukurtos veterinarijos klinikoms skirtos CRM sistemos, leidžiančios automatizuoti gamybos procesus, optimizuoti darbo laiką, didinti paslaugų kokybę ir efektyvumą, atsižvelgiant į rinkos reikalavimus ir klientų pageidavimus. Veterinarijos paslaugų spektras klinikoje gali būti įvairus ir įvairus gyvūnams, nes skiriasi veislės ir rūšys (nuo mažiausių iki didžiausių). Be to, skirtingo spektro vaistiniai preparatai turėtų būti įtraukti į atskirus žurnalus.

Todėl veterinarijos klinikos valdymo CRM programa turėtų būti parenkama individualiai veterinarijos klinikai, atsižvelgiant į jūsų organizacijos duomenis. Kad negaištumėte laiko ieškant CRM sistemos veterinarijos klinikų apskaitai, pasinaudokite mūsų patarimais ir atkreipkite dėmesį į USU-Soft automatinę veterinarijos klinikų valdymo programą, pasiūlymas, nėra mėnesinių mokesčių, individualus požiūris, platus modulių pasirinkimas o komforto, didelio greičio ir veikimo laiko optimizavimas suteikia daug daugiau privalumų. Mūsų CRM programinė įranga, skirtingai nei panašūs pasiūlymai, turi begalines galimybes, kuriomis gali pasinaudoti įmonės ne tik veterinarijos klinikoje, bet bet kurioje veiklos srityje, pasirinkusios reikiamus valdymo formatus ir modulius. Visa informacija gaunama automatiškai, naudojant atsarginių kopijų kūrimo funkciją, perduodant dokumentus ir ataskaitas, saugoma metų metus. Nomenklatūroje atsižvelgiama į visas vaistų pozicijas, įskaitant dekodavimą, partijos numerį, kiekį, galiojimo datą, likvidumą ir rodymą. Jei sumos nepakanka, veterinarijos klinikos CRM sistema automatiškai atnaujinama reikiama suma, atsižvelgiant į analitinėse ir statistinėse ataskaitose nurodytas išlaidas. Pasibaigus gaminių galiojimo laikui, prekė grąžinama arba perdirbama. Išlaikant vieną CRM duomenų bazę, duomenys apie augintinius ir savininkus įvedami automatiškai, atnaujinami kiekvieną kartą po kito priėmimo ir analizės ar įvykių.

Kortelėse (ligos istorijoje) yra visa informacija, tokia kaip gyvūno tipas, lytis ir amžius, diagnozė, papildomi skiepai, atlikta veikla, mokėjimai ir skolos, planuojamos operacijos, informacija apie nuotraukų priedą. Naudojantis kontaktiniais numeriais, galima siųsti žinutes SMS žinutėmis ar el. paštu pranešti apie įvairias akcijas, premijas, priminti klientams apie susitikimą, kurį jie gali atlikti patys naudodamiesi svetaine ir elektronine registracija, pamatyti nemokamai langai, laikas ir duomenys. pas veterinarą. CRM programinė įranga yra kelių vartotojų ir leidžia visiems ekspertams prisijungti vienkartiniu režimu asmeniniu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu, perduoti naudojimo teises, keistis informacija ir žinutėmis vietiniu tinklu. Tai labai naudinga derinant visus skyrius, valdant kiekvieną tuo pačiu metu ir gaunant patikimą informaciją apie lankomumą, kokybę, pajamas ir išlaidas. Mokėjimo operacijas atlikti paprasta, nes visos operacijos yra automatizuotos atsižvelgiant į elektroninę skaičiuoklę, nurodytas formules bei mokėjimų priėmimą, kurį galima atlikti bet kokia patogia forma (grynaisiais ir negrynaisiais).

Galite įvertinti veterinarijos klinikos CRM sistemą, pasitikrinti veterinarijos klinikų darbo kokybę ir greitį nemokamoje demonstracinėje versijoje – unikalus reikalingumo ir efektyvumo konflikto sprendimas. Svetainėje galima pasirinkti reikiamą modulio formatą, išanalizuoti kainą, taip pat išsiųsti CRM aplikaciją mūsų specialistams, kurie susisieks su jumis ir patars visais jus varginančiais klausimais. Unikali veterinarijos klinikų valdymo CRM programa, sukurta naudoti veterinarijos klinikose, automatizuoja valdymą ir apskaitą su visų gamybos procesų kontrole. CRM programinėje įrangoje galite sukurti bet kokį dokumentą ir ataskaitą naudodami šablonus ir pavyzdžius. Įvestis (informacija, importas ir eksportas) palaiko greitą ir kokybišką įvestį. Abejotina sąveika su Microsoft Office Word ir Excel dokumentais, žurnalų ir receptų kūrimas, diagnozė su vaistais. Galimybių ir priemonių prieinamumas derinamas kiekvienai veterinarijos klinikai.

Temos parenkamos iš penkiasdešimties skirtingų tipų ir prireikus atnaujinamos su papildymais. Operatyvią medžiagų paiešką užtikrina užprogramuota kontekstinė paieškos sistema. Duomenų įvedimas galimas tiek rankiniu būdu, tiek pilnai automatizuotai. Reguliari veterinarijos klinikų kontrolė (ekspertų veikla, klientų įtraukimas, konkretūs skyriai) integruota su vaizdo stebėjimo kameromis, teikiančiomis informaciją realiu laiku. Naudotojo teisių perdavimas vykdomas verslo veiklos pagrindu; todėl valdymas turi neribotas galimybes. Sąveika su 1C sistema leidžia kontroliuoti finansinius judėjimus, kurti ataskaitas ir dokumentus. Šioje srityje galite sujungti neribotą skaičių filialų. Mokėti bet kokia forma (grynaisiais ir negrynaisiais). Yra galimybė sudaryti darbo grafikus su darbo užduočių apibrėžimu. Jis integruojamas su specializuotais įrenginiais (informacijos rinkimo terminalu ir brūkšninio kodo skaitytuvu), užtikrinančiu greitą atsargų, apskaitos ir lėšų kontrolę. Susieję ir įdėję CRM komunalines paslaugas galite automatizuoti veiklą ir pagerinti įmonės įvaizdį.