Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM veterinarijos gydytojams

CRM veterinarijos gydytojams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM veterinarijos gydytojams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm veterinarams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Norint užtikrinti greitą ir kokybišką pavestų užduočių atlikimą, laikantis politikos ir standartų, reikalinga automatizuota veterinarijos valdymo CRM sistema. Veterinarijos gydytojai turėtų būti ne tik išmanantys, bet ir mylėti gyvūnus, su kuriais susiduria kasdien, ir užtikrinti patogią aplinką. Tačiau jiems taip pat reikia pagalbos. Kas gali būti geriau nei pritaikyta CRM sistema, kuri atsižvelgia į visus procesus ir užtikrina kontrolę, apskaitą ir valdymą? Nepamirškite apie biuro darbo valdymą. Tačiau rankiniu būdu valdant tai gana sunku ir reikalauja daug laiko. Įdiegę mūsų USU-Soft veterinarijos valdymo programą, galite pasiekti norimų rezultatų, padidinti produktyvumą ir pritraukti daugiau klientų, išsaugodami juos ilgą laiką, padidėjus pelningumui. Automatizuodami gamybos procesus, efektyviai įtakodami savo verslo plėtrą, galite optimizuoti darbą ir darbo laiką plečiant akiratį ir padalinius.

Mūsų CRM programinė įranga, skirta veterinarinei apskaitai, yra prieinama tiek funkcionalumo, kainų politikos, tiek kūrimo ir veikimo požiūriu kelių vartotojų režimu, tiek atsižvelgiant į visišką abonentinio mokesčio nebuvimą. Šioje veterinarijos gydytojų veiklos srityje turi būti atsižvelgiama į visus aspektus, pradedant gyvūnų priėmimu ir priežiūra, vaistų apskaita ir jų saugos kontrole, įskaitant ataskaitų ir dokumentų, kurie turi būti saugomi bet kuriuo atveju, tikslumą. . patikimumas ir saugumas. Įvairių žurnalų tvarkymas yra mūsų automatinės CRM veterinarijos sistemos, kuri palaiko beveik visus Microsoft Office dokumentų formatus (Word ir Excel), reikalavimas. Duomenys bus reguliariai atnaujinami atsižvelgiant į tam tikrus kriterijus. Veterinarinės kontrolės CRM programos galimybės yra neribotos, tuo galite įsitikinti patys, atsisiuntę demonstracinę versiją, kurią nemokamai rasite mūsų svetainėje.

Taip pat savo svetainėje turime daugybę modulių, su kuriais galite susipažinti ir pasirinkti, atsižvelgdami į savo organizacijos veiklą. Taip pat yra kainoraštis ir klientų atsiliepimai. Prenumeratos mokesčio nebuvimas daro didelę įtaką jūsų veterinarijos finansams, o tai išskiria mūsų CRM iš panašių pasiūlymų. Visa informacija patenka į CRM programą ir sukuria atsarginę kopiją bei nuolat saugoma nuotoliniame serveryje. Naudodamiesi veterinarijos valdymo sistemos ištekliais, galite saugoti neribotą kiekį informacijos duomenų. Skirtingai nuo popierinių dokumentų, nereikėtų jaudintis dėl medžiagų saugumo ir paieškos kokybės bei efektyvumo, nes kūrėjai sukūrė kontekstinę paieškos sistemą, kuri per kelias minutes pateikia viską pagal Jūsų pageidavimus. Be to, elektroninių formatų išsaugojimo pranašumai yra pasiekiamumas iš bet kurios pasaulio vietos; y., galite prieiti prie jų bendraudami ir prisijungę prie interneto – mobiliosios veterinarijos gydytojų CRM programos versijos. Taip pat tokiu atveju galėsite pilnai valdyti veterinarijos kliniką, vesti apskaitą ir analizuoti, tikrinti interesų ir prašomų paslaugų rūšis, skaičiuoti pajamas ir išlaidas, stebėti klientų atvykimą ir išvykimą, paslaugų kokybę ir kt. Visi reikalingi, su gyvūnais susiję dokumentai ir informacija yra atkuriami arba konvertuojami į bet kurį Microsoft Office formatą (Word arba Excel).

Priėjimo teisių diferencijavimas neleidžia pašaliniams asmenims į jas patekti ir prieiti, blokuoja prieigą ir suteikia vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos turi visi veterinarijos gydytojai. Darbuotojai atlieka kiekvieną veiksmą, juos valdo vaizdo stebėjimo kameros ir seka dirbtą laiką, kas leidžia analizuoti faktinį dirbtų valandų skaičių ir palyginti jį su kitų rezultatais. Mokesčiai apskaičiuojami pagal šiuos rodmenis. CRM sistemoje gyvūnų ligų istorijos apskaita, automatinis informacijos įvedimas, importas ar eksportas iš įvairių šaltinių yra realus. Be to, į ligos istoriją įrašoma visa informacija apie augintinį, įskaitant lytį ir amžių, dydį, nusiskundimus, skiepijimo istoriją, planuojamus įvykius, kliento kontaktinę informaciją, atvaizdo įtraukimą, įvairių kraujo tyrimų ir X- spinduliai. Jei reikia siųsti informaciją ar pranešimus, CRM programa automatiškai atlieka kolektyvinį arba individualų darbą siųsdama žinutes mobiliojo ryšio numeriais ar el. Veterinarinės apskaitos CRM programinė įranga gali sąveikauti su aukštųjų technologijų įrenginiais (duomenų rinkimo ir apdorojimo terminalu ir brūkšninių kodų skaitytuvu), kad būtų galima nedelsiant atlikti vaistų inventorių.

Kurdami inventorių visada žinote apie vaistų prieinamumą, paskutines pozicijas ir savalaikį atsargų papildymą. CRM veterinarijos gydytojų sistema jungiasi prie elektroninių serverių, suteikdama vieningą valdymą, kuriame kiekvienas klientas gali užsiregistruoti konsultacijai ir apžiūrai, pasirinkti nemokamus langus ir informaciją apie specialistą. Mūsų CRM programine įranga, skirta veterinarijos valdymui, galite stebėti ir valdyti ne vieną veterinarijos kliniką, o kelias klinikas ir sujungti jas į bendrą duomenų bazę. Tokiu būdu visada galite analizuoti klientų užimtumą, atvykusius ir išvykstančius klientus. Nustatyti specialistų darbo kokybę. Aktualumą galima sužinoti per klientų atsiliepimus, išsiuntus SMS žinutę su prašymu įvertinti paslaugų kokybę. Tada klientas pasirenka norimą ženklą, o informacija įveda formuluotę, kurios pagrindu galima pagerinti kokybę ir būklę klinikose.