Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM veterinarijai

CRM veterinarijai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM veterinarijai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm veterinarijai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Visi mėgsta augintinius, tačiau yra žmonių, kurie stengiasi profesionaliai padėti įvairiais klausimais ir būtent to jiems reikia. Speciali CRM sistema veterinarijos organizacijoms leidžia kontroliuoti visus procesus, automatizuoti apskaitą ir kontrolę, vesti apskaitą ir biuro darbą, analizuoti paklausą ir konkurenciją šioje veiklos srityje. Veterinarijos klinikos gali būti siauros arba plataus dėmesio. Todėl CRM programos pasirinkimas turėtų būti individualus, nes reikia atsižvelgti į darbą su konkrečiais gyvūnais, kurie skiriasi ne tik temperamentu, bet ir dydžiu bei vaistais. Tiesą sakant, į veterinarijos klinikas reikėtų žiūrėti kaip į kompleksinę sritį, kurioje būtina parodyti ir valią, ir žinias, nes gyvūnai jaučia absoliučiai visus, įskaitant meilę ir meilę. Norėdami automatizuoti veterinarijos klinikos darbą, automatizuota ir tobula sąranka, tokia kaip USU-Soft, kuri, skirtingai nei panašūs pasiūlymai, turi prieinamą kainų politiką, įvairią modulinę struktūrą ir didelį greitį optimizuojant darbo laiką. Visi duomenys ateina automatiškai, yra saugomi daugelį metų ir lieka nepakitę nuotoliniame serveryje. Visi procesai yra susieti su veterinarijos klinikų CRM veterinarijos sistema, todėl operacijos tampa lengvesnės ir efektyvesnės.

Kiekvienam augintiniui suteikiamas individualus požiūris ir nuolatinis stebėjimas dėl CRM programos, integruotos su įvairiomis CRM programomis ir įrenginiais, veikimo visą parą, tačiau apie tai plačiau kalbame šiame straipsnyje. Operatyviai atkreipiame dėmesį į žemų kainų politiką, visišką mėnesinio atlyginimo nebuvimą, darbo grafikų sudarymą ir įvairias veiklas, įskaitant finansų kontrolę, analitinę veiklą ir gyvūnų augintinių, farmacijos ir veterinarijos įstaigų darbuotojų apskaitą. Visų skyrių USU CRM veterinarijos valdymo programinė įranga yra unikali plėtra, kuri suteikia individualų požiūrį kiekvienoje organizacijoje, su galimybėmis ir atsakomybe, pirkimu ir net modulių kūrimu, kuriuos jūs ir mūsų ekspertai pasirenkate individualizuota versija. veiklos sritis. Be to, CRM veterinarijos sistema yra kelių vartotojų, kur neribotas skaičius darbuotojų gali dirbti ir patekti į CRM sistemą, dirbti kartu, keistis informacija ir žinutėmis per vietinį tinklą. Kiekvienam darbuotojui, veterinarijos gydytojui, vadovui, kasininkui ir kitiems darbuotojams suteikiamas asmeninis prisijungimas ir slaptažodis prie paskyros, kurioje jie atlieka jiems pavestas užduotis, įveda duomenis ir automatiškai juos peržiūri. Įeinant galima automatizuoti, importuoti ir eksportuoti medžiagas iš įvairių šaltinių, be rankinio valdymo.

Informaciją galima peržiūrėti naudojant kontekstinę paieškos sistemą, kuri optimizuoja ekspertų veikimo laiką. Vartotojai gali be vargo įsisavinti CRM programą, atsižvelgdami į viešai prieinamus konfigūracijos parametrus, elektroninį vadovą ir aptarnavimo palaikymą. CRM veterinarinę programinę įrangą sudaro tik trys dalys (ataskaitos, nuorodos, moduliai), todėl ją suprasti nebus sunku, o informacija supaprastinta. Be to, CRM veterinarijos programa turi gražią daugiafunkcinę sąsają, kuri prisitaiko prie kiekvieno specialisto, atsižvelgiant į individualius reikalavimus. Taip pat CRM programinė įranga gali sąveikauti su interneto ištekliais, svetainėmis, priimti užsakymus, siūlyti meniu ir paslaugas, sąveikauti su kainoraščiu, automatiškai skaičiuoti tam tikrų paslaugų kainą, pasirinkti laisvą laiką vieno ar kito skyriaus specialisto grafike. Kiekvienam pacientui analizė ir registracija bus atliekama atskirame žurnale, įskaitant suteiktų paslaugų žingsnius, įklijuotus skiepus, gyvūno duomenis (vardą, amžių, lytį), skundus ir apžvalgas, mokėjimo sistemas ir skolas. Specialistai greitai gauna informaciją, kuri juos atpažįsta, prieš atvykstant klientams, sekdami narkotikų likutį. Atskiroje lentelėje bus vykdoma vaistų ir vaistų nomenklatūra, apskaita ir kontrolė bei inventorizacija pagal indikacijas, produktų pakeitimą ar šalinimą. Elektroniniai prietaisai naudojami atliekant vaistų ir kitų medžiagų inventorizaciją.

Stebėjimas vaizdo kameromis leidžia analizuoti darbuotojų darbo kokybę, analizuoti organizacijos kontroliuojamų produktų saugą, teikti informaciją realiu laiku. Taigi vadovas atlieka gamybinius darbus, analizuoja pavaldinių veiklą, mato lankomumo ir klientų atsiliepimus, fiksuoja finansines išlaidas ir pajamas, atsižvelgia į padalinių, sandėlių ir veterinarijos klinikų konsolidavimo galimybę, veda juos vienoje sistemoje ir 1C apskaitą, laiku pateikti mokesčių komitetams dokumentus ir rengti ataskaitas. Esant poreikiui, CRM veterinarijos sistema primena susirašyti laiką siunčiant masines ar asmenines žinutes, teikia informacinę pagalbą apie įvairias nuolaidas ir akcijas, skolų apmokėjimą ir kt. Priimti mokėjimą už veterinarines paslaugas, galima grynaisiais ir negrynaisiais pinigais. grynaisiais, naudojant įvairius šaltinius ir internetines mokėjimo programas. Norėdami įvertinti CRM veterinarinės programos darbą, naudokite nemokamą demonstracinę versiją su įvairiausiomis galimybėmis, tačiau laikinai. Iškilus įvairioms problemoms, turėtumėte susisiekti nurodytais kontaktiniais numeriais, kad gautumėte patarimų iš mūsų ekspertų.

Veterinarijos skyriams sukurta automatizuota universali CRM veterinarijos programa automatizuoja valdymo apskaitą ir kontrolę. Veterinarinėje CRM sistemoje galite sukurti bet kokį dokumentą ir ataskaitą naudodami šablonus ir pavyzdžius. Funkcinės galimybės ir įrankiai yra pritaikyti kiekvienai organizacijai, naudojant platų modulių asortimentą. Galite pasirinkti temas iš penkiasdešimties skirtingų parinkčių, taip pat atnaujinti ir pridėti jas savo nuožiūra. Greitą informacijos paiešką užtikrina integruota kontekstinė paieškos sistema. Galima vesti rodmenis tiek rankiniu būdu, tiek su pilna automatika. Nuolatinė veterinarijos kontrolė vykdoma per darbuotojų veiklą, tam tikrų skyrių klientų įtraukimą, sąveiką su apsaugos kameromis, kurios teikia informaciją realiu laiku. Naudojimosi teisių perdavimas vykdomas remiantis pavaldinių darbo našumu. Todėl valdymas turi neribotas galimybes. Integracija su 1C apskaita leidžia valdyti finansinius judėjimus, kurti ataskaitas ir dokumentus.