Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa daugiapakopei rinkodaros kompanijai

Programa daugiapakopei rinkodaros kompanijai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa daugiapakopei rinkodaros kompanijai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą daugiapakopei rinkodaros kompanijai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kiekvienai įmonei reikalinga buhalterinė apskaita, automatizavimas, kompetentingas valdymas, kuris yra geriausias sprendimas kompiuterinei programai kelių lygių rinkodaros organizacijoms. Daugiapakopė rinkodaros įmonės programa turėtų išsiskirti kokybišku skaičiavimo, planavimo įrankiu ir kompetentingu būdu optimizuoti darbo laiką ir finansinius išteklius. Kompiuterinė programa daugiapakopei rinkodarai USU Software sistema yra geriausias sprendimas rinkoje, atsižvelgiant į mažą kainą ir visišką papildomų išlaidų, įskaitant abonentinius mokesčius, nebuvimą. Eikime eilės tvarka.

Patogi, kokybiška ir daugiafunkcinė sąsaja kiekvienam darbuotojui suteikia individualų darbą, parenka reikiamus modulius, šablonus ir ekrano užsklandų temas, pavyzdžius dokumentus, atskiria prieigą ir darbo pareigas priklausomai nuo vietos. Asmeninė prieiga reiškia asmeninį prisijungimo vardą ir slaptažodį. Visi duomenys ir atlikti sandoriai automatiškai saugomi serveryje, kad būtų galima matyti darbo kokybę, efektyvumą ir tikslumą. Kuriant dokumentacijos atsargines kopijas, duomenys ilgą laiką nepakeisti saugomi nuotoliniame serveryje, iš kurio galite lengvai ir greitai be jokių pastangų ir laiko gauti bet kokią informaciją. Didelių kompiuterinių duomenų bazių palaikymas yra būtinas, ypač kelių lygių rinkodaros verslui, net jei pirkėjų platintojų yra nedaug. Išlaikydami vieną CRM bazę, galite atsižvelgti į įvairius duomenis ir siųsti SMS, MMS ar El. paštą (akcijose, o prekės atvežimo, pardavimo ir pristatymo metu) suteikdami įvairią informaciją klientams bet kuriuo metu, pasirinktinai arba masiškai, naudojant kontaktus. Atsižvelgiant į įmontuotą konverterį, atsiskaitymai grynaisiais ir negrynaisiais pinigais bet kokia valiuta suteikia didesnį patogumą. Skaičiavimas atliekamas savarankiškai kompiuterine programa, atsižvelgiant į kainoraštį ir tam tikras pirkėjų nuolaidas, kaip premiją platintojams. Taip pat nebeapsimoka užsiimti dokumentacija, nes visi procesai kompiuterinėje programoje yra automatizuoti, o integracija su USU Software sistema užtikrina tikslumą, efektyvumą ir aukštą kokybę. Naudojami dokumentų šablonai ir pavyzdžiai, kuriuos galima keisti arba papildomai parsisiųsti iš interneto.

Tiesą sakant, USU Software programos galimybės yra tokios didžiulės, kad viename straipsnyje jau seniai buvo aiškinama, jog jei išbandysite kompiuterinę programą savo versle, suteikite savo įmonei nemokamą demonstracinę kelių lygių rinkodaros versiją. Dėl papildomų klausimų ir dėl licencijuotos programos įdiegimo kreipkitės nurodytais kontaktiniais numeriais.

Kompiuterinė kelių lygių rinkodaros įmonės programa užtikrina darbo laiko ir finansinių išteklių automatizavimą ir optimizavimą. Automatinis duomenų įvedimas pagerina naudojamos informacijos kokybę ir sumažina darbo laiko sąnaudas. Naudojant didelę duomenų bazę. Kelių vartotojų režimas suteikia visiems darbuotojams vieną operaciją gauti, įvesti arba keistis informacija vietiniame tinkle. Skyrių ir filialų konsolidavimas neribotais kiekiais. Informacijos gavimas naudojant kontekstinę paieškos sistemą. Moduliai gali būti toliau tobulinami naudojant juos daugiapakopėje rinkodaros įmonėje.

Maža programos kaina pradžiugins jus malonia premija be papildomų išlaidų.

Informacinė programa padeda kelių lygių prekybos įmonei kontroliuoti finansus, atsižvelgiant į išlaidas ir pajamas. Finansinė atskaitomybė suteikia galimybę laiku pateikti ataskaitas mokesčių komitetams. Automatinis dokumentų kūrimas ir ataskaitų teikimas. Sandėlio apskaita vykdoma integruojant su įvairiais įrenginiais naudojant Word ir Excel formatus.

Daugiapakopė rinkodara turi savo šaknis mūsų civilizacijos raidoje. Kuo domisi kiekvienas gamintojas? pirkti savo gaminius. Tačiau pirkėjas turi tai žinoti, kad prekė rastų savo pirkėją. Reklama yra viena iš efektyviausių priemonių. Tačiau kuo daugiau panašių produktų jau yra prekyboje, tuo stipresnė turėtų būti reklamos įmonė. Visos reklamos išlaidos yra padengiamos prekės savikaina. Tai natūraliai sukelia kainų padidėjimą. Bet kuri įmonė, kuri naudoja kelių lygių rinkodarą, išleidžia nemažą pinigų sumą mokėdama ir apmokydama tuos, kurie tiesiogiai reklamuoja produktus, o ne reklamai. Pagrindinis kelių lygių rinkodaros poreikis atsirado Amerikoje. Mūsų šalyje tai praktiškai nebuvo būtina, nes problemų turėjome daugiausia gaminant produktus. Amerikoje tikroji problema yra ne gaminio gamyba, o jo platinimas, rinkos aprėpimas, kad visi žinotų. Kiekvienais metais dešimtys tūkstančių žmonių ateina į tinklinės rinkodaros iniciatyvas, siekdami įgyvendinti savo svajones, verslumo dvasią ir išlaisvinti savo jėgas. Nors daugelis iš šių žmonių nori uždirbti papildomų šimtų dolerių prie savo bazinių pajamų dirbdami ne visą darbo dieną, likusieji pradeda įgyti ir tobulinti savo, kaip profesionalių tinklų kūrėjų, įgūdžius, suteikdami jiems galimybę uždirbti vadovo lygio pajamas. . be jokių problemų. Tinklininkai dažniausiai dirba namuose, papildydami arba pakeisdami savo tradicines pajamas pajamomis iš naujų namų verslų. Be tiesioginio pardavėjo, pinigus iš sandorio tiesiogiai paima jo mentorius, to mentoriaus mentorius, ir jie tęsiasi iki pat struktūros viršaus. Jei pardavimų bus nedaug, mokestis bus nepakankamas, nes paskirstoma tik uždirbta suma, ir tik griežtai apibrėžtam žmonių ratui. Daugiapakopė rinkodara yra teisėta veikla. Daugiapakopės rinkodaros etiniai principai yra nepaneigiami.

Visa daugiapakopei rinkodarai priklausanti informacija yra konfidenciali, atsižvelgiant į klientų duomenų saugojimą, todėl visi duomenys yra patikimai apsaugoti, o darbuotojų naudojimo teisės apribotos. Šablonus ir pavyzdžius galima sukurti arba atsisiųsti tiesiai iš interneto. Produktas atšaukiamas ir papildomas mašinoje. Naudodami gavėjų kontaktinę informaciją galite atlikti atrankinį arba bendrą SMS, MMS ar el. pašto žinučių siuntimą. Reguliarus duomenų atnaujinimas prisideda prie darbo tikslumo. Mobiliosios rinkodaros programa suteikia nuotolinę prieigą prie įvairių jautrių verslo operacijų.