Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga tinklo įmonei

Programinė įranga tinklo įmonei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinė įranga tinklo įmonei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programinę įrangą tinklo įmonei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiandien tinklo įmonei programinė įranga yra ne prabanga, o būtina normali veikimo sąlyga. Daugybė verslo programinės įrangos kūrėjų siūlo platų funkcijų rinkinių, apskaitos galimybių ir pajėgumų pasirinkimą. Taigi, tinklo įmonė šiuolaikinėmis sąlygomis buvo labai suinteresuota rasti tokio tipo programinės įrangos pardavėją, ji buvo susijusi su pasirinkimo iš daugybės galimybių problema. Kelių lygių rinkodaros įmonė šiandien dirba su skirtingais produktais ir paslaugomis, todėl jos veiklos automatizavimo programinei įrangai gali būti keliami įvairūs reikalavimai. Kadangi tikrai kokybiški programinės įrangos produktai, kaip taisyklė, turi prieinamą kainą, renkantis programinę įrangą būtina sąmoningai ir atidžiai nustatyti optimalų funkcionalumą, darbų skaičių ir kitas technines charakteristikas.

USU Software sistema kviečia tinklo įmones susipažinti su unikalaus IT sprendimo, sukurto profesionalių programuotojų pasaulinio lygio, funkcionalumu. Programa skirta tinklo rinkodaros organizacijų pagrindiniams verslo procesams ir apskaitos procedūroms automatizuoti, atsižvelgiant į jų struktūros ypatumus ir valdymo proceso specifiką. Pažymėtina, kad programinė įranga yra aiški ir logiškai sutvarkyta, paprasta ir prieinama peržiūrai. Net nepatyręs vartotojas gali per trumpą laiką susipažinti su sąsaja, įsisavinti ir pradėti praktinį darbą be papildomų konsultacijų ir privačių pamokų. Taikymo proceso metu pradinius programinės įrangos duomenis galima įvesti darbo režimu rankiniu būdu arba importuojant failus iš kitų apskaitos programų. Vykdant tolesnę tinklo įmonės plėtrą, didinant techninės įrangos lygį ir kt. Programa gali integruoti įvairią techninę (pardavimo, sandėlio, logistikos ir kt.) bei programinę įrangą.

USU programinės įrangos darbas prasideda sukūrus dalyvių duomenų bazę su kontaktais, visų įvykdytų operacijų sąrašu, klientų skaičiumi, pardavimų apimtimis, paskirstymu pagal filialus ir kt. Kiekvienas pardavimo faktas užfiksuojamas programinės įrangos dienos. Į ir iš. Tokiu atveju mokestis už kiekvieną konkretaus sandorio dalyvio tipą apskaičiuojamas akimirksniu. Skaičiuojant paskatas, skaičiavimo modulyje naudojami grupiniai ir individualūs premijų koeficientai, naudojami skirtingiems tinklinės rinkodaros struktūros lygiams. Organizuojant žinių bazes taikomas hierarchijos principas leidžia paskirstyti duomenis įvairiais prieigos lygiais. Priklausomai nuo jų vietos piramidėje, darbuotojai turi prieigą tik prie griežtai apibrėžto medžiagų rinkinio.

Buhalterinė apskaita suteikia galimybę atlikti visas verslo projektų teisinių reikalavimų numatytas funkcijas, reikalingas įmonėms visavertei veiklai vykdyti (pinigų ir negrynųjų pinigų srautų valdymas, bendravimas su bankais ir mokesčių institucijomis, ataskaitų teikimas nustatytomis formomis ir kt.). Tinklo įmonės valdymui pateikiamas valdymo ataskaitų rinkinys, kuriame atsispindi dabartinės veiklos rezultatai ir leidžia įvertinti filialų bei platintojų darbo efektyvumą, siekiant išanalizuoti situaciją įvairiais požiūriais.

Tinklo įmonei programinė įranga turėtų turėti funkcijų rinkinį, kuris geriausiai atitiktų jos poreikius efektyvaus planavimo, apskaitos ir kontrolės procesų organizavimo požiūriu.

USU programinė įranga yra optimalus sprendimas tolesniam tinklo projekto vystymui pagal funkcionalumą ir vidines galimybes. Verslo procesų ir apskaitos procesų automatizavimas programinėje įrangoje užtikrina racionalų išteklių naudojimą ir geriausią jų panaudojimą. Gamybos kaštų optimizavimas padeda sumažinti produktų ir paslaugų savikainą, lankstesnę ir pelningesnę kainodarą, o tai lemia projekto pelningumo padidėjimą. Sistemos parametrai konfigūruojami individualiai, atsižvelgiant į tinklo projekto ypatybes.

Prieš pradėdami dirbti su programine įranga, turite įdiegti kredencialus. Atsisiuntimas gali būti atliekamas tiek rankiniu režimu, tiek importuojant failus iš kitų programų ir programų.

USU Software suteikia galimybę į juos integruoti įvairius techninius įrenginius ir programinę įrangą, siekiant padidinti įmonės techninės įrangos lygį. Vidinėje duomenų bazėje saugoma visa informacija apie visus dalyvius (kontaktai, pardavimų apimtys, prisijungimas prie tinklo filialo, klientų skaičius ir kt.). Kiekvieną operaciją programinė įranga įrašo kiekvieną dieną. Mokestis, mokėtinas sandorio dalyviams, apskaičiuojamas automatiškai tą pačią dieną. Visi kaupimai vykdomi atsižvelgiant į asmeninius ir grupinius priedus, kurie nustatomi atsižvelgiant į darbuotojo pareigas tinklinės rinkodaros struktūroje. Integruotas planuoklis skirtas redaguoti nustatymus, kurti naujas užduotis programinėje įrangoje, keisti analitinių ataskaitų parametrus ir sudaryti verslo informacijos atsarginių kopijų kūrimo į patikimą saugyklą grafiką.

Papildomai pageidaujant, sistema įgalina mobiliąsias aplikacijas tinklo įmonės darbuotojams ir klientams, užtikrina didesnį ryšio tankį ir greitį bei efektyvesnę sąveiką. Apskaitos ir valdymo apskaitos įrankiai leidžia laiku ir patikimai atlikti veiksmus, susijusius su visos įmonės valdymu ir finansiniais ištekliais, ypač grynaisiais ir negrynaisiais pinigais, stebėti einamąsias įmonės išlaidas, kontroliuoti filialų darbo rezultatus. . ir platintojams, užtikrinant pardavimo plano vykdymą ir kt.