Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM daugiapakopei rinkodarai

CRM daugiapakopei rinkodarai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM daugiapakopei rinkodarai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite CRM daugiapakopei rinkodarai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kelių lygių rinkodaros CRM optimizuoja ir automatizuoja daugybę funkcijų, kurias reikia atlikti norint sekti kelių lygių rinkodarą, piramidinę ar tinklinę rinkodarą. Kelių lygių rinkodaros CRM automatiniu režimu visi pardavimai padalijami pagal darbuotojų vardus, o tinklinėje rinkodaroje ar piramidės schemoje reikia tiksliai žinoti, kas pardavė. Remiantis gautais duomenimis, galima generuoti statistiką ar ataskaitas, kiek kiekvienas darbuotojas parduoda, ir nustatyti geriausius mėnesio ar kito reikiamo laikotarpio darbuotojus. Taip pat kelių lygių rinkodaros CRM galite sukurti kelių tipų ataskaitas bet kokiam tikslui ir poreikiams. Jei reikia pridėti kokį nors tinkintą ataskaitos tipą, galite susisiekti su mūsų technine pagalba ir reikiamą ataskaitų tipą, sukurtą individualiai.

Visos CRM daugiapakopės rinkodaros programoje sukurtos ataskaitos yra suskirstytos į dvi sritis – pinigų ir sandėlio. Galite sudaryti pagrindinio tipo ataskaitas naudodami visas ataskaitas, paruoštas kurti CRM.

Su lėšomis susijusiuose dokumentuose galite sukurti tam tikro laikotarpio, per kurį buvo atlikti mokėjimai, ataskaitą arba atlikti tam tikru būdu atliktų mokėjimų statistiką. Sukurta statistika apima ne tik skaitmeninį dizainą, bet ir, jei reikia, diagramas. Remiantis statistika, galite stebėti daugiapakopės rinkodaros įmonės lėšų gavimą ir suvartojimą, kurias galima suskirstyti į mėnesius ar metus. Vizualiai galite suprasti veiklos dinamiką ir rezultatus iš pridedamų diagramų. Įsigijus CRM, fiksuojami tik visi atlikti pardavimai ir fiksuojami juos atlikusio darbuotojo duomenys, o darbuotojui priskiriamas pirkęs asmuo. Ši funkcija reikalinga tinklinei rinkodarai arba kelių lygių rinkodarai. Įsigijus, klientas priskiriamas pardavėjui. CRM automatiškai sukuria vieną klientų bazę su savo duomenimis, atsižvelgdama į jų konsolidavimą.

CRM galima nustatyti kompensacijos lygį priklausomai nuo bet kokių asmeninių ar bendrųjų koeficientų įvykdymo. CRM programinė įranga automatiškai generuoja išmokas kiekvienam darbuotojui, atsižvelgdama į visų pardavimų skaičių, sistemoje atsiradusius naujus kontaktus ir kitus atliekamus tikslinius veiksmus.

CRM sistema užtikrina, kad išmokos darbuotojams būtų kaupiamos automatiškai, kai darbuotojai perka darbuotojo priskirtus pirkinius. Automatiniu režimu CRM ne tik apskaičiuoja prisiregistravusių žmonių pirkimo apmokėjimus, bet ir fiksuoja šiuos duomenis bei generuoja ataskaitas apie pardavimų ir išėmimų skaičių.

CRM daugiapakopė rinkodaros sistema teikia išsamias finansines ataskaitas, įskaitant išlaidas, pajamas ir pelną, taip pat kitus ataskaitų tipus ir analitinę statistiką. Kiekvienam darbuotojui sistemoje paskyręs veiksmų teises, kiekvienas darbuotojas gali matyti visą reikiamą informaciją, atsižvelgdamas į savo statusą tarnyboje. CRM pagalba kelių lygių rinkodarai, tinklo veiklos arba piramidės valdymas ir kontrolė tampa paprastu ir automatizuotu procesu bei tuo pačiu atliekama patikima ir tiksli kontrolė. Automatizuotas CRM turi daug privalumų, iš kurių vienas svarbiausių yra tai, kad visi įvykdyti pardavimai, gauti kiekiai yra teisingai apskaitomi ir negali rankiniu būdu keisti jokių duomenų. Sukurti bendrą visų darbuotojų duomenų bazę su kontaktinės informacijos apsauga. Galimybė surasti norimą klientą pagal pavardę, vardą, telefono numerį ir kitus saugomus duomenis. CRM sistemoje klientus galite rasti pagal tam tikrus duomenis, pavyzdžiui, pagal norimą miestą ir kitus. Programinės įrangos pagalba galite rasti klientus, kurie perka daugiausiai. Jei reikia, CRM duomenis galite grupuoti pagal norimas kategorijas, kriterijus ir rodiklius.

Kelių lygių rinkodaros atveju CRM gali siųsti ir atlikti masinę SMS žinutę arba el. laišką, kad informuotų organizacijos klientus apie būsimas akcijas, nuolaidas ar specialius pasiūlymus. Žinutės ir el. laiškai siunčiami neatsižvelgiant į gavėjo gyvenamąją šalį. Prieš įvykdant kiekvieną siuntimą, CRM sistema apskaičiuoja bendrą kainą ir sukuria dokumentą, kuriame rodomos visos prekės, sudarant bendrą sumą.

CRM sistemoje galima kurti laiškų šablonus. CRM sistema, skirta automatizuoti kelių lygių rinkodaros pastangas, ne tik pritraukia daug klientų, bet ir pagerina įvaizdį rinkoje. CRM sistemoje yra planavimo funkcija, kuri užtikrina efektyviausią viso verslo valdymą. Galite atsisiųsti nemokamą bandomąją versiją iš mūsų svetainės ir dvi savaites išbandyti CRM.

Tarnyboje galima susidaryti ataskaitą tiek apie viso personalo darbą, tiek apie kiekvieno darbuotojo darbą atskirai. Naudojant CRM automatizavimui, organizacijos užsibrėžtus tikslus pasiekti daug greičiau be programinės įrangos. CRM galite nurodyti klientus, kuriems nereikia siųsti žinučių ir laiškų, sistema patikrins jų numerį, ar nėra pašto. CRM turi modulį su finansine informacija. Šiame modulyje galite sutaupyti ir valdyti visus gautus ar išimtus pinigus. Arba neatsiliksime nuo pasaulinės pažangos ir atkreipiame jūsų dėmesį į naudingą USU programinės įrangos sistemą, skirtą kelių lygių rinkodaros verslui. USU programinė įranga taip pat turi daugybę galimybių kokybiškam visos organizacijos darbui ir maksimaliam darbo rezultatui pasiekti!