Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa tinklo organizacijai

Programa tinklo organizacijai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa tinklo organizacijai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą tinklo organizacijai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Tinklo programa yra programinė įranga, specialiai sukurta tinklo rinkodaros našumui pagerinti. Tinklų verslo paplitimas sukūrė automatizavimo poreikį, tačiau prieš pasirenkant programą turėtumėte atidžiai išstudijuoti pasiūlymus ir rasti vienintelį tinkamą sprendimą. Priešingu atveju programa tik apsunkina veiklą ir nesuteikia tokio efekto, kuriuo remiasi tinklų kūrėjai. Organizacija ir mažos komandos pirmiausia ieško tinklo prekybos programos, kad išvalytų savo klientų bazę. Darbas negali būti laikomas efektyviu, kai klientų duomenys sutelkti skirtingose rankose. Organizacija turi konsoliduoti savo turtą, tik tada gali suprasti, kokie aktyvūs yra jos klientai, kokie jų tikrieji poreikiai ir poreikiai.

Programa turėtų optimizuoti organizaciją keliais būdais. Kalbame apie tokias funkcijas kaip planavimas, einamųjų užduočių valdymas, galimybė automatiškai gauti komisinius ir premijas, premijas kiekvienam tinklo verslo pardavimo atstovui. Tinklo organizacija turėtų gebėti efektyviai dirbti su esamomis sandėlių saugyklomis ir prireikus kurti naujus sandėlius. Programa padeda kurti logistiką, apskaityti finansus, taip pat automatizuoja nepageidaujamus įprastinius veiksmus, tokius kaip ataskaitų ir dokumentų rengimas. Tinklo įmonės filialų, linijų ir struktūrų vadovams turėtų būti sudaryta galimybė realiu laiku stebėti statistiką, veiklos rodiklius, kad tik kritiniu atveju galėtų priimti teisingus verslo sprendimus. Šiuolaikinė tinklinio marketingo organizacija iš programos tikisi ne tik kokybiškos buhalterinės apskaitos, bet ir papildomų technologinių priemonių – galimybės susikurti asmenines darbuotojų paskyras, galimybės susikurti klientų aptarnavimą internete. Nebūtina turėti savo mobiliųjų programų.

Didelė klaida yra bandymas sukurti savo programą su pakviesto laisvai samdomo programuotojo pagalba. Toks specialistas ne visada yra susipažinęs su internetinės prekybos ypatumais, o baigta programa gali neatitikti pagrindinių reikalavimų. Be to, pakeitimą gali atlikti tik jį sukūręs žmogus, o organizacija gali tapti kūrėjo įkaite, visame kame nuo jo priklausanti. Nemokama programa iš interneto taip pat nėra geriausias sprendimas. Tokios sistemos neturi paramos ir dažnai yra toli nuo specifinių pramonės poreikių. Be to, kyla pavojus prarasti visą informaciją dėl gedimo arba dalijimosi su tinklu, o tai gali turėti skaudžių pasekmių tinklo organizacijai.

Programą geriausia rinktis iš atsakingo, profesionalaus, didelę patirtį turinčio kūrėjo. Tai apima bendrovės USU programinės įrangos sistemą. Jos siūloma tinklinės rinkodaros programa yra daugiafunkcė programinė įranga, skirta profesionaliam tinklinės rinkodaros naudojimui. Programa veikia su įvairaus dydžio organizacijomis, atsižvelgiant į rinkodaros schemas, kuriomis ji grindžiama.

USU Software – tai programa, kurios nereikia tobulinti verslui augant ir plečiantis, kad tinklo įmonė galėtų užtikrintai didinti apyvartą, didinti klientų skaičių ir įvairovę, savo kelyje nesusidurdama su jokiais sistemos suvaržymais ir apribojimais. Organizacija turi galimybę naudotis atitinkamomis klientų ir darbuotojų duomenų bazėmis, automatizuoja priedų ir premijų apskaičiavimą ir kaupimą, kontroliuoja kiekvieną užsakymą. USU programinė įranga padeda sandėliuoti, planuoti logistiką, automatizuoti dokumentus ir teikti ataskaitas. Tinklo komanda gali užkariauti interneto platybes, integruodama programinę įrangą į svetainę. Organizacija kelis kartus optimizuoja naujų prekybos dalyvių, galinčių reklamuoti ir reklamuoti savo siūlomas prekes, patrauklumą. Galite susipažinti su programa nuotoliniu būdu arba asmeniniam naudojimui, kurio nemokamą demonstracinę versiją galite atsisiųsti iš kūrėjo svetainės. Tinklo įmonės gali užsisakyti personalizuotą programos versiją, jei mano, kad esamo funkcionalumo nepakanka arba reikia keisti. Organizacija neprivalo mokėti abonementinio mokesčio už programą. Lengva USU programinės įrangos sąsaja leidžia greitai pritaikyti tinklo komandą veiksmams programos aplinkoje, nereikalaujant skubių mokymų. Jei organizacija išreikš norą mokytis, kūrėjai tikrai surengs mokymus ir atsakys į visus vartotojo klausimus.

USU programinė įranga leidžia sistemoje paleisti neribotą skaičių vartotojų. Tuo pačiu metu programa nepraranda greičio ir nesukuria prielaidos sistemos klaidoms. Sėkmingai tinklo įmonės veiklai sukuriama klientų bazė, kurioje išsamiai kaupiama visa informacija apie užsakymus, bendradarbiavimą ir pageidaujamus produktus. Organizacija gali sekti pardavimų atstovų veiklą, atsižvelgti į kiekvieną naują darbuotoją, nustatyti mokymų ir kvalifikacijos tobulinimo dažnumą. Programa pripažįsta geriausius darbuotojus ir aktyviausius pirkėjus. Programa automatiškai apskaičiuoja ir kaupia premijas bei premijas platintojams pagal pasirinktą tinklo kompensavimo planą. Organizacijos padaliniai ir filialai tampa bendros žinių erdvės dalimi. Sisteminio konsolidavimo metu spartėja informacijos mainai, didėja personalo produktyvumas ir didėja vidaus kontrolė. Bet koks darbuotojams prieinamas duomenų bazių pavyzdys. Leidžiama filtruoti populiarias prekių prekes pagal pajamas, apyvartą, nustatyti didžiausio pirkėjų aktyvumo laiką, pagal tinklinėje prekyboje dalyvaujančius klientus. Nei vienas užsakymas organizacijoje nėra pamirštas, prarastas ar įvykdytas prieštaraujant pirkėjo sąlygoms ir reikalavimams. Kiekvienai programai buvo sukurta aiški veiksmų grandinė, kurios būsenos pokyčiai buvo kontroliuojami kiekviename etape.

USU programinės įrangos programos derinimas su tinklo organizacijos svetaine leidžia maksimaliai efektyviai veikti pasaulinėje virtualioje erdvėje, pritraukti naujų vartotojų ir apdoroti programas internete bei padidinti darbuotojų atranką. Programos pagalba lengva ir paprasta tvarkyti finansinius reikalus, vesti pajamų ir išlaidų apskaitą, rengti finansines ataskaitas mokesčių institucijoms ir aukščiausiai tinklo įmonės vadovybei.

Vadovui visi procesai organizacijoje pateikiami ir palaikomi automatiškai generuojamomis ataskaitomis. Norint supaprastinti sudėtingus dalykus, pakanka sukurti ataskaitą diagramoje, diagramoje ar lentelėje, o tada išsiųsti, atspausdinti arba įdėti į bendrą informacijos rodymo skydelį. Prekybos atstovai programoje gali matyti realius ir objektyvius prekių likučius sandėlyje, užregistruoti prekę ir sudaryti užsakymą pristatymui. Kai prekė parduodama, ją galima automatiškai ištrinti. Griežta programos išteklių kontrolė neleidžia piktnaudžiavimo. Informacinė sistema padeda tinklo organizacijai saugoti visą darbuotojams svarbią informaciją. Prieiga prie programos ribojama oficialiai vartotojų kompetencijai, o tai garantuoja komercinių paslapčių nuostatų laikymąsi. USU programinė įranga suteikia organizacijai daugybę komunikacijos įrankių. Tinklas gali automatiškai siųsti pranešimus SMS, Viber, elektroniniu paštu, kad informuotų savo pirkėjus ir prekybos atstovus apie naują prekę, galiojančias nuolaidas ir akcijas.

Programa pagal sistemoje įvestus šablonus surašo visų rūšių pardavimui, apskaitai ir ataskaitoms reikalingus dokumentus. Dokumentai gali būti naudojami pagal visuotinai priimtas unifikuotas formas arba galite sukurti savo firminį blanką su tinklo organizacijos logotipu. Kadangi programa gali būti derinama su PBX, mokėjimo įranga, valdymo įranga sandėlyje ir vaizdo stebėjimo kameromis bei kasos aparatais, organizacija gali pasinaudoti daugybe integracijos galimybių. Tinklo organizacijos darbuotojams ir nuolatiniams klientams mobiliosios programos yra pagrįstos „Android“ interesais. Jie padeda padidinti sąveikos efektyvumą. Programą galima papildyti puikiu vadovu vadovu – šiuolaikinio vadovo Biblija. Joje visų lygių išsilavinimą ir patirtį turintys vadovai randa daug naudingų rekomendacijų, padedančių pagerinti organizacijos veiklą.