Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM už piramidę

CRM už piramidę • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM už piramidę
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Piramidės crm pirkite

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pyramid CRM automatizuoja ir gerina visos organizacijos kokybę. Be to, piramidės CRM programa tampa nepakeičiamu organizaciniu asistentu, stebinčiu visus naujus klientus, užtikrinant, kad jų duomenys būtų fiksuojami ir saugomi. Piramidės veikloje reikia ne tik fiksuoti pardavimus ir jų kiekį, bet ir vesti kiekvieno darbuotojo pardavimų apskaitą, nustatyti kiekvieno darbuotojo veiklą.

Pyramid CRM generuoja įvairių tipų ataskaitas, taip pat galite generuoti ataskaitas pagal kai kuriuos privalomus kriterijus ir rodiklius. Jei jums reikia specialių ataskaitų nustatymų, jie gali susisiekti su mūsų techniniu skyriumi ir pridėti ataskaitos funkciją su reikiamais parametrais.

Ataskaitų generavimo programinės įrangos variantų yra daug, tačiau visos ataskaitos skirstomos į dvi grupes – pinigai ir sandėlis.

Pildydami fondų judėjimo ataskaitą galite nurodyti jus dominantį laikotarpio nustatymą. Taip pat galite nurodyti pageidaujamus ar įdomius mokėjimo būdus. Gauta ataskaita pateikiama ne tik lentelės pavidalu, bet ir, jei reikia, pateikiami grafikai arba diagramos. Galite generuoti bendrą finansinę statistiką tiek už praėjusius metus, tiek už praėjusį mėnesį ar bet kurį kitą pageidaujamą laikotarpį. Valdyti visą organizacijos, finansų ir sandėlio skyrių su Pyramid programine įranga paprasta ir patikima.

CRM piramidės programinėje įrangoje sukuriama tiek įmonės darbuotojų, tiek partnerių bazė ir fiksuojamas kiekvieno paskyrimas Jūsų platintojui. Kiekvienas darbuotojas gauna apmokėjimą priklausomai nuo nustatyto plano įvykdymo ar neįvykdymo, apskaičiavimą aptarnaujanti organizacija atlieka automatiniu režimu. Perkant, veikla yra automatinė, nes programinė įranga automatiškai apskaičiuoja distributoriui mokėtinas sumas, taip pat užpildo duomenis apie platintojo pirkimus, tai būtina tolesniam mokėjimų skaičiavimui. Piramidinėje CRM sistemoje prieiga yra padalinta į teises ir pareigas, kiekvienas darbuotojas turi prieigą tik prie informacijos, būtinos jo darbo pareigoms atlikti. Organizacijos vadovas arba atsakingas asmuo gali prieiti prie visų veiklos duomenų, peržiūrėti visų duomenų statistiką ir rengti ataskaitas apie reikiamus rodiklius ir kriterijus.

CRM for Pyramid ne tik išsaugo visus duomenis programinėje įrangoje, bet ir sukuria visų duomenų atsarginę kopiją, kad užtikrintų patikimesnį saugumą. Pyramid CRM turi laikmačio funkciją, su kuria galite efektyviausiai planuoti savo darbo valandas, prisegti visas užduotis ir automatiškai pridėti užduotis į programinę įrangą, jei esamą ar kitą darbo dieną yra pakankamai laisvo laiko.

Norint pradėti dirbti CRM sistemoje, reikia suvesti reikiamus duomenis, tai neužima daug laiko, o visa informacija ir verslo duomenys automatiškai importuojami iš anksčiau naudotų skaičiuoklių ar programų.

Priemonė turi labai patogią ir intuityvią sąsają, su kuria galite išmokti mokytis vos per kelias praktines pamokas. Kiekvienas darbuotojas individualiai konfigūruoja darbalaukio dizainą, CRM duomenų bazėje yra daug dizaino parinkčių, tarp kurių galite pasirinkti patogiausią ir patogiausią. Vienos klientų ir platintojų bazės sukūrimas. Galimybė piramidėje ieškoti kliento ar platintojo CRM pagal pavardę, telefono numerį ir kitus nurodytus duomenis. CRM for Pyramid leidžia ieškoti klientų ar platintojų pagal vieną ar kelis laukus, tai leidžia surasti žmones norimame mieste iš visos duomenų bazės ar pagal kitus reikalingus rodiklius. CRM automatiškai nustato aktyviausius ir produktyviausius darbuotojus. CRM sistema sugrupuoja visus verslo duomenis pagal reikiamus kriterijus ir rodiklius. Galimybė kurti adresatų sąrašus naudojant SMS žinutes arba el. laiškus, pranešančius klientams apie būsimas akcijas, nuolaidas ir puikius pasiūlymus. Galima siųsti laiškus ir žinutes nepriklausomai nuo šalies, kurioje gyvena klientas. Prieš išsiųsdama laišką, CRM automatiškai apskaičiuos visų adresų sąraše esančių laiškų siuntimo išlaidas. Jei reikia, sistema gali sukurti ir išsaugoti naudojamų laiškų šablonus. Naudojant automatizavimo programinę įrangą, didėja jūsų įstaigos prestižas. Piramidės CRM sistema gali automatiškai planuoti įmonės veiklą ir koordinuoti visus verslo procesus. Programa atlieka personalo darbo ataskaitos sudarymo funkciją, ataskaita gali būti bendra arba sudaryta padalinių arba individualiai kiekvienam darbuotojui. Naudojant automatizuotą programinę įrangą, net sudėtingiausius įmonės tikslus galima pasiekti per trumpą laiką.

Programinėje įrangoje galite pažymėti žmones, kurie nenori gauti naujienlaiškio savo mobiliuosiuose telefonuose ar el. Kiekvienas atliktas mokėjimas yra fiksuojamas nurodant būdą, vėliau jį rasite tam tikru būdu atliktoje mokėjimo sistemoje. Programinė įranga turi galimybę įrašyti ir palaikyti statistiką apie visų lėšų judėjimą, pvz., gavimą, siuntimą ar išėmimą. USU programinė įranga turi daug daugiau funkcijų, gerinančių veiklos kokybę ir efektyvumą!

Dešimtajame dešimtmetyje tinklinė rinkodara tapo vienu sparčiausiai augančių prekybos ir prekių bei paslaugų platinimo būdų. Jis sulaukė pelnyto pripažinimo ir paplito ne tik Amerikoje, bet ir visame pasaulyje. Savo ruožtu mes judame į priekį ir atkreipiame jūsų dėmesį į naudingą verslo piramidės sistemą USU Software.