Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Tinklinės rinkodaros programinė įranga

Tinklinės rinkodaros programinė įranga • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Tinklinės rinkodaros programinė įranga
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Tinklinės rinkodaros programinė įranga leidžia audituoti ir analizuoti finansinę veiklą, įskaitant kaupimą, duomenų įrašymą ir įvedimą, fiksavimą ir skaičiavimą tiesiogiai programinėje įrangoje, atsižvelgiant į pardavimus ir komisinius tiek finansinėje, tiek sandėlyje. Rinkoje yra daugybė pasiūlymų, tačiau geriausia programinė įranga tinklinėje rinkodaroje yra USU Software sistema, kuri išsiskiria prieinama kaina, be mėnesinių mokesčių, plačiu modulių asortimentu ir galimybe kurti asmeninius. graži sąsaja su bendru aiškiu ir kelių žaidėjų režimu, neabejotinai tinka net jei komandos narių būstinė dar nėra didelė, taip pat jūsų įmonė tinklinės rinkodaros srityje.

Pagrindinė tinklo rinkodaros programinės įrangos užduotis yra sumažinti visas išlaidas, įskaitant veikimo laiko sumažinimą, valdymo ir finansinės apskaitos optimizavimą, efektyvumo, kokybės ir efektyvumo gerinimą. Visos atliekamos operacijos yra automatizuotos, o tai prisideda prie įmonės augimo ir statuso gerinimo. Lengvai naudojama programinė įranga nereikalauja daug laiko įsisavinti, tereikia priprasti prie trumpo vaizdo kurso. Darbo erdvės stilius ir dizainas derinamas pagal savo valią, kiekvienas vartotojas savo pageidavimu atlieka operatyvinius darbus. Prie kiekvieno vartotojo priskiriamas prisijungimo vardas ir slaptažodis, leidžiantis įvesti savo asmeninę paskyrą, įrašyti kiekvieną veiksmą, atsižvelgiant į visų veiksmų įrašą. Vartotojų teisių diferencijavimas ir įvairios informacijos, susijusios su klientais, naudojimas produktuose yra patikimai apsaugotas ir automatiškai saugomas nuotoliniame serveryje atsarginės kopijos pavidalu. Norimą medžiagą iš turimų sąrašo galite gauti naudodamiesi kontekstine paieškos sistema, kuri sumažina laiko sąnaudas ir prisideda prie greito darbų atlikimo.

Programinės įrangos įdiegimas leidžia prižiūrėti įvairias lenteles, žurnalus ir duomenų bazes. Pavyzdžiui, klientų duomenų bazė gali suteikti darbuotojams informaciją apie klientus, atliktas ir planuojamas operacijas, mokėjimo būseną bei užsakymų pristatymą ir kt. Jame pateikiama visa informacija apie Galite siųsti SMS ir MMS žinutes, el. paštą į mobiliųjų telefonų numerius naudodami kontaktinius numerius ir adresus. ir el.paštu informuoti apie įvairius renginius, akcijas ir nuolaidas bei prekių pristatymo ir pristatymo datas. Mokėjimai grynaisiais ir negrynaisiais pinigais bet kokia kiekvienam tinkama valiuta, programa lengvai konvertuoja pinigus. Skaičiavimas, sąskaitų faktūrų išrašymas, dokumentai, ataskaitos atliekamos automatiškai, kas maksimaliai tiksliai ir laiku sumažina darbo laiką. Programinė įranga integruojama su įvairiomis sistemomis, tokiomis kaip individuali rinkodaros programinė įranga, taip pat sandėlio valdymo ir valdymo įrenginiai bei vaizdo kameros.

Veltui nešvaistyti laiko, o pradėti dirbti su programine įranga, tačiau vis tiek abejojate, yra bandomoji versija, kuri per kelias dienas įrodo savo efektyvumą ir reikalingumą. Demonstracinė versija yra nemokama mūsų svetainėje ir galite gauti papildomų patarimų iš mūsų ekspertų. Džiaugiamės vaisingu bendradarbiavimu.

Programinė įranga atlieka įvairias operacijas pagal nurodytus terminus.

Perskaičiavus pagal kainoraštį, įvairūs mokesčiai daromi atsižvelgiant į įvestus koeficientus pagal individualias nuolaidų ir premijų reikšmes. Darbuotojai gali vienu metu įvesti ir gauti duomenis keisdamiesi duomenimis vietiniame tinkle, atsižvelgdami į kelių vartotojų režimą. Kai atidarote dokumentą, tinklo rinkodaros programinė įranga blokuoja kitiems komandos nariams prieigą prie jo, todėl nėra klaidų ar painiavos. Gauti duomenis ar dokumentus galima tik turint tam tikras prieigos prie jų teises, tai būtina tolesnei asmens duomenų apsaugai. Serveris gali saugoti neribotą kiekį informacijos. Atsarginė kopija leidžia dokumentus saugoti neribotą laiką, nesant patikimumo ir saugumo. Kontekstinė paieškos sistema pateikia reikiamą medžiagą, skaičiuodama minutes. Neriboto filialų skaičiaus konsolidavimas, kai prie tinklo prisijungia kelios organizacijos. Kiekvienam vartotojui priskiriamas asmeninis prisijungimo vardas ir slaptažodis. Programinė įranga automatiškai kuria ataskaitas ir dokumentus. Didelės CRM duomenų bazės tvarkymas su visa reikalinga informacija apie klientus. Atsiskaityti galima tiek grynaisiais kasoje, tiek negrynaisiais, per terminalus, elektronines pinigines, mokėjimo korteles ar sąskaitas.

Visi programinėje įrangoje atlikti veiksmai registruojami tolesnei analizei arba pažeidimų aptikimui. Tinklo rinkodaros programinė įranga, kuri palaiko vartotojo teisių atskyrimą. Nuotolinė prieiga, valdymas, analizė ir pardavimas gali būti atliekami per mobiliąją aplikaciją, prieinamą darbuotojams ir klientams. Pranešimų su informaciniais duomenimis siuntimas klientams SMS, MMS, el. paštu vykdomas masiškai arba pasirinktinai. Integracija su panašia programine sistema užtikrina verslo procesų teisingumą ir optimizavimą, tikslią apskaitą, premijų apskaičiavimą, mokėjimų teisingumo tikrinimą ir ataskaitų generavimą mokesčių komitetams.

Integruojant su įvairiais įrenginiais, sandėlio valdymas visada užtikrinamas tvarkingai. Inventorizacija gali būti atliekama visoms prekėms arba pasirinktinai, pildoma ir automatiškai ištrinama. Reguliarus duomenų atnaujinimas garantuoja darbo tikslumą visuose tinklo padaliniuose. Tinklinė rinkodara yra lengvai integruojama, pagreitina procesus ir pagerina pasiekiamumą bei pelningumą. Programinė įranga sąveikauja su PBX telefonu, gaudama visą informaciją apie klientus įeinančio skambučio metu.