Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM tinklo įmonei

CRM tinklo įmonei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM tinklo įmonei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm tinklo įmonei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Tinklo įmonė CRM yra gyvybiškai svarbus reguliavimo veiklos įrankis, kuriame atsižvelgiama į daugiapakopės rinkodaros ypatybes. Tam tikra prasme visi tokios įmonės darbuotojai, didžioji dauguma, yra ir jos klientai (dažniausiai jie privalo kas savaitę, kas mėnesį ir pan. nupirkti tam tikrą kiekį prekių savo reikmėms). Tinklinė rinkodara yra mažmeninės prekybos koncepcija, kuri vykdoma ne parduotuvėse ar bet kuriame fiksuotame pardavimo taške (todėl praktiškai negali veikti už CRM ribų). Prekių rinka eina per platintojų-pardavimo agentų tinklą, kurių kiekvienas gali sudaryti savo agentų komandą (vadinamąją „filialą“). Šiuo atveju į filialo vadovo pajamas įskaičiuojamos jam pavaldžių komandos narių parduotos premijos sumos, be komisinių už asmeniškai parduotas prekes. Kitaip tariant, tinklo įmonė produkciją parduoda tik tiesioginio pardavimo forma, dažnai per asmeninius ryšius, tiesioginius ryšius su klientais, užmegztus pačiose įvairiausiose įsivaizduojamose vietose. Čia vėl CRM yra labai paklausus. Tinklo iniciatyvos dažnai vadinamos piramidėmis, nes kūrimo ir plėtros principas numato nuolatinį dalyvių skaičiaus augimą, susiliejantį su daugiau ar mažiau didelėmis šakomis (rajonu, miestu, regionu ir kt.), vadinamomis žemyn ir išorėje. Tiesą sakant, tinklo struktūra gali būti įgyvendinta tik esant nuolatinei plėtrai. Kai tik šis augimas sustoja, organizacijos pardavimai ir pajamos pradeda mažėti. Gamybos organizacijos, pasirinkusios tinklinę rinkodarą kaip pagrindinį savo pardavimo sistemos organizavimo principą, neišleidžia pinigų biuro ir prekybos patalpų nuomai, priežiūrai ir apsaugai. Parduodančių juridinių asmenų registravimas, tinkamos buhalterinės ir mokesčių apskaitos vedimas ir kt. Jie netgi gali sau leisti nešvaistyti laiko

CRM tampa beveik nepakeičiamu valdymo įrankiu, nes tinklo verslas yra tiesiogiai ir tiesiogiai priklausomas nuo dalyvaujančių platintojų skaičiaus ir jų pritraukiamų klientų. Tinklo struktūrose apskaita turi būti tiksli, detali ir be klaidų, nes kainų skaičiavimo ir mokėjimo sistemos yra gana sudėtingos. USU Software sistema sukūrė modernią tinklinės rinkodaros įmonės programinę įrangą, kuri apima visas tokiam verslui reikalingas funkcijas. Hierarchinėje duomenų bazėje yra visų be išimties piramidės dalyvių ryšiai ir detali darbo istorija, platinama filialų ir platintojų. USU Software CRM naudojamas matematinis įrenginys leidžia skaičiuoti ir koreguoti asmeninius mokesčių tarifus ne tik filialų vadovams, bet ir kiekvienam eiliniam dalyviui. Programa skirta einamosioms pajamoms ir išlaidoms kontroliuoti, visokius skaičiavimus (išlaidų, pelno ir kt.) taikyti, analitinių ataskaitų generavimą ir kt. Jame yra visos visavertės finansinės apskaitos priemonės, įskaitant CRM, visos operacijos (pardavimas, pirkimas ir kt.), atliekamos su automatiniu mokesčių kaupimu po tam tikro laiko. Tuo pačiu hierarchijos principas sutinka, kad kiekvienas tinklinės rinkodaros įmonės narys duomenų bazėje mato tik tą informaciją, kuri jam leidžiama.

Tinklo įmonė CRM yra pagrindinis USU programinės įrangos elementas kelių lygių rinkodaros organizacijoms. Programa suteikia apskaitos ir pagrindinių verslo procesų automatizavimą. Nustatymai daromi individualiai konkrečiai įmonei, atsižvelgiant į jos veiklos specifiką ir apimtį. USU programinė įranga sukurta profesionalių programuotojų ir atitinka šiuolaikinius pasaulinius IT standartus. Sąsaja yra labai aiški ir logiškai organizuota, o jos įsisavinimas nereikalauja daug laiko ir pastangų. Pradinė informacija CRM ir apskaitos moduliuose gali būti įvedama rankiniu būdu arba importuojama iš kitų biuro programų. Duomenų bazė sukurta hierarchiniais principais, kiekvieno dalyvio prieigos lygis yra griežtai apibrėžtas (jis negali matyti daugiau nei leidžiama). CRM įrankiai sukurti siekiant užtikrinti kuo glaudesnę darbuotojų ir klientų sąveiką, pagrįstą tiesioginiais pardavimais ir asmeniniais kontaktais. Į informacinę sistemą įtraukta visų piramidės dalyvių komunikacija, išsami jų darbo istorija bei darbuotojų pasiskirstymas pagal filialus ir jų prižiūrinčius platintojus. Skaičiuoklės su nurodytomis formulėmis leidžia laiku apskaičiuoti ir kaupti darbo užmokestį, remiantis asmeniniais koeficientais. Įmonei vadovaujančiai vadovybei būtina atsižvelgti į esamą situaciją, pardavimo planų įgyvendinimą, filialų ir atskirų darbuotojų veiklą, pardavimų dinamiką ir sezoniškumą ir kt. Pateikiama keletas atspindinčių valdymo ataskaitų. CRM registruoja visas operacijas. įvairūs klientams numatyti veiksmai ir kt. Sukuria automatinius priminimus

USU programinė įranga leidžia tinklo įmonei integruoti naujausias technologijas, kurios sukuria modernios ir orientuotos į klientus reputaciją. Naudodamiesi integruotu planuokliu, vartotojai gali sudaryti atsarginį tvarkaraštį, nustatyti analitinių ataskaitų parametrus ir planuoti bet kokius sistemos veiksmus. Pagal papildomą užsakymą CRM modulyje galima suaktyvinti mobiliąsias aplikacijas klientams ir tinklinės rinkodaros įmonės darbuotojams.