Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Daugiapakopio rinkodaros programa

Daugiapakopio rinkodaros programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Daugiapakopio rinkodaros programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite daugiapakopės rinkodaros programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Daugiapakopė rinkodaros programa yra būtina skaičiavimams, planavimui, būdas sutaupyti laiko ir tik laikas diktuoja. Tinklinės rinkodaros organizacijų darbe programa atlieka ypatingą vaidmenį; be jo sunku įsivaizduoti teisingą distributoriaus mokesčio apskaičiavimą, apskaitą struktūroje, pardavimų kontrolę ir sandėlio užpildymą. Išsamiau papasakosime, kaip išsirinkti jums tinkamą programą.

Pirmiausia turite apibrėžti tikslus ir lūkesčius. Ko tikitės iš programos? Kaip tai turėtų paveikti tinklo verslą? Be savo lūkesčių, patikrinkite tipines daugiapakopės rinkodaros apskaitos programos funkcijas. Privalomos funkcijos apima darbą su didelėmis duomenų bazėmis. Net jei šiandien tinklų kūrėjas turi vos kelis partnerius ir keliolika pirkėjų, netrukus jis gali tapti filialo, kuriame duomenų bazės pastebimai augs, vadovu.

Programa turi vienu metu atsižvelgti į skirtingas rūšis – finansus, personalą, sandėlį, logistiką. Be galo svarbu, kad programa galėtų ne tik skaičiuoti statistiką, bet ir sugrupuoti ją pagal vartotojo pageidavimus, pateikti su apskaita susijusią analizę. Kelių lygių rinkodaros verslo programa turi būti pakankamai protinga, kad vadovas galėtų naudoti analitines suvestines ir ataskaitas svarbiems valdymo sprendimams priimti. Šiuolaikiniam kelių lygių rinkodaros verslui labai reikia modernių technologijų. Platinimo paslaugos, paraiškos programai, asmeninės sąskaitos yra atviros asmeninėms paskyroms, kuriose kiekvienas tinklinės rinkodaros darbuotojas gali lengvai sekti savo pasiekimus, sukauptą ir išmokėtą atlyginimą, vadovo nurodymus, planus ir nurodymus. Todėl daugiapakopė rinkodaros programa turėtų būti bent jau integruota į svetainę, o idealiu atveju turėtų būti kitų integravimo galimybių.

Ieškant programos, pirmas dalykas, kuris dažniausiai ateina į galvą dirbant tinkle, yra pasamdyti programuotoją, kuris parašytų tinkamą programinę įrangą kelių lygių rinkodarai. Čia slypi pirmoji klaida. Jei programuotojas neįsivaizduoja, kaip sukurti matematinius modelius kelių lygių tinklinės rinkodaros versle, mažai tikėtina, kad jis galės sukurti gerą programą, kuri atitiktų visus tinklo kūrėjų poreikius. Daugiapakopė rinkodaros apskaita turi daug profesinių niuansų. Todėl geriau rinktis profesionalų sukurtą programą, skirtą pramonės reikmėms. Paieška internete suteikia daug galimybių kelių lygių rinkodaros sistemoms. Iš karto pašalinkite nemokamas programas. Jie negarantuoja kokybiškos apskaitos ar teisingos veiklos. Techninės pagalbos trūkumas kelia pavojų jūsų verslui. Siūloma nemokamai, programa turi mažai funkcijų ir negali būti keičiama.

Tarp profesionalių sistemų verta rinktis programas, sukurtas kūrėjo, turinčio pakankamai patirties kuriant programas daugiapakopei rinkodarai, verslo apskaitai. Pageidautina, kad sistema iš pradžių būtų orientuota būtent į kelių lygių rinkodarą ir orientuotųsi į platų vartotojų ratą.

Atidžiai išstudijuokite funkcijų sąrašą. Daugiapakopė rinkodaros programa turėtų automatizuoti dokumentacijos ir ataskaitų rengimą, tvarkyti klientų duomenų bazes, padėti pritraukti naujų verslo dalyvių, sekti pardavimus ir automatiškai kaupti atlygį pardavėjams. Tai minimalus. Gera programa tikrai gali daugiau. Pavyzdžiui, dėl visų aukščiau išvardintų, atlieka daugiapakopės rinkodaros valdymo, finansų ir sandėlio apskaitą, padeda rengti rinkodaros ir strateginius planus, pristatymus, prognozes.

Tinklų kūrimo versle svarbu detaliai dirbti su kiekvienu organizacijos nariu, sekti jo pardavimus, sėkmę, išsilavinimą ir profesinį tobulėjimą. Programa turėtų padėti kelių lygių rinkodarai kuo detaliau įgyvendinti platintojų apskaitą. Taip pat galite paprašyti bent minimalių reklamos priemonių iš sąžiningos informacijos programos, kuri gali padėti reklamuoti parduodamas prekes. Atsakingi kūrėjai paprastai yra pasirengę pateikti nemokamą demonstracinę versiją su tvirtu testavimo laikotarpiu, nes per kelias dienas vartotojai net nespėja suprasti programos privalumų ir trūkumų. Pasirinkite galimybes ir apskaitos sąrašą, susiekite jį su daugiapakopio marketingo darbo užduotimis ir drąsiai užsisakykite programą, nepamirškite pasiteirauti apie techninės pagalbos kokybę, abonentinio mokesčio prieinamumą ir dydį bei patogumas. jūsų sąsaja. Jei standartinės kelių lygių rinkodaros apskaitos sistemų versijos netinka arba netinka, verta kreiptis į profesionalus, kad jie sukurtų unikalią programos versiją. Žinoma, tai yra šiek tiek brangesnė, tačiau funkcionalumas idealiai tinka konkrečiam verslui.

Įdomią, produktyvią, galingą ir daugiafunkcę daugiapakopės rinkodaros programą pristatė USU Software sistema. Tai profesinis tobulėjimas, skirtas konkrečiam pramonės tinklo darbui. USU programinė įranga gali būti lengvai ir greitai pritaikyta ir pritaikyta konkrečioms kelių lygių rinkodaros schemoms ir įmonės mastui. Programa nereikalauja didelių atnaujinimų ir investicijų, o plečiasi, kai verslas pradeda augti ir žymiai padidėja apskaitos apimtys.

USU Software atsižvelgia į visus pirkėjus ir platintojus, padeda pritraukti darbuotojus, automatizuoti mokymų kontrolę, skaičiuoti mokėjimus. Elektroninis dokumentų valdymas ir automatizuotos statistinės bei analitinės ataskaitos padeda efektyviai valdyti verslą. Programa atlieka profesionalią finansų ir sandėlio apskaitą, padeda laiku pristatyti užsakytas prekes klientams. Programa padeda kelių lygių rinkodarai kontroliuoti visus vidinius procesus ir atidžiai stebėti rinkos tendencijas. USU programinė įranga yra integruotas projektas. Tai reiškia, kad programa leidžia kelių lygių rinkodarai prasiskverbti į begalines žiniatinklio platybes, rasti naujų prekybos dalyvių, rasti ten pirkėjų, plėsti verslą ir dirbti tik šiuolaikiniais metodais. Kūrėjai domėjosi nemokamos demonstracinės versijos prieinamumu ir dviejų savaičių testavimo laikotarpiu. Gali būti pageidautina parodyti apskaitos, valdymo ir kontrolės gebėjimus pristatymo rėmuose. Organizacija, kuri, įsigydama licenciją, gali sutaupyti tiek programos išlaidų, tiek nebuvimo abonentinio mokesčio už jos naudojimą.

USU Software sąsaja lengva ir paprasta, visiems suprantama, o tai ypač svarbu, nes į daugiapakopę rinkodarą ateina ne tik skirtingų profesijų, bet ir skirtingų kompiuterinio raštingumo lygių. Dažniausiai specialių mokymų nereikia, tačiau verslo vadovui pageidaujant, USU Software sistema atlieka ir personalo mokymus po įdiegimo ir konfigūravimo. Programa atnaujina ir papildo informaciją bei pataiso ją klientų bazėje. Tai leidžia sekti kiekvieno prekių pirkėjo pageidavimus ir pomėgius. Daugiapakopė rinkodaros organizacija gali atsižvelgti į savo atstovus, platintojus, perpardavėjus, konsultantus. Kiekvieno pardavimų, pajamų, seminarų lankomumo ir mokymų įrašai. Programa rodo, kad kuratoriai ir jų globotiniai padeda nustatyti geriausius darbuotojus iki mėnesio pabaigos, iki metų pabaigos. Kad ir kaip toli būtų jos struktūrinės dalys, verslas yra konsoliduotas. USU Software informacinė sistema sukuria bendrą verslo erdvę informacijos mainams ir valdymo susitarimams.

Programa leidžia pagal sistemoje esančią informaciją atlikti įdomių atsitiktinių atrankų, leidžiančių identifikuoti lojaliausius klientus, patikimiausius darbuotojus, populiariausius produktus, stebėti pailgėjusius pirkimo aktyvumo laikus ir „nuosmukius“ bei daug kitos naudingos informacijos įvairiems lygiams. rinkodara. Programa automatiškai apskaičiuoja ir priskiria mokesčius bei komisinius tinklo verslo dalyviams pagal asmeninį tarifą, platintojo statusą ir atitinkamus įkainius.

Bet kokį USU programinės įrangos pardavimą lengva stebėti nuo užsakymo priėmimo iki jo pristatymo. Kiekviename etape galite valdyti programą, atsižvelgdami į kliento laiką ir pageidavimus. Programa integruojama su kelių lygių rinkodaros komandos svetaine internete. Tai leidžia sekti potencialius klientus, registruoti apsilankymus ir sekti vartotojų susidomėjimą. Iš programos galima įkelti naujas prekių kainas į svetainę, automatiškai koreguoti prieinamumą sandėlyje, taip pat priimti internetines užklausas dėl pirkimo ir bendradarbiavimo. Informacinė sistema padeda verslui kontroliuoti visus finansus, patenkančius į sąskaitas ir išleidžiamus įmonės poreikiams. Finansinės ataskaitos padeda laiku pateikti ataskaitas finansų institucijoms ir pagrindiniam biurui. Programa automatiškai surenka išsamias ir suprantamas ataskaitas, parodančias daugiapakopės rinkodaros veiklos pokyčius ir rezultatus bet kuriuo laikotarpiu bet kokia vadovo interesų kryptimi. Sistema nustato detalią apskaitą sandėlyje. Atsižvelgia į prekių gavimą ir paskirstymą, rodo faktinius likučius einamajai datai ir automatiškai įrašo prekes skelbiant išpardavimą.

Įmonei priklausanti informacija, įskaitant asmeninę informaciją apie klientus ir komercines paslaptis, neatsitiktinai patenka į internetą ir nepasiekia konkurentų. Asmeninė prieiga prie sistemos, apribota slaptažodžiu ir prisijungimo informacija, nesuteikia galimybės naudotis informacija, kuri nepriklauso to ar kito darbuotojo kompetencijai. Programa leidžia kelių lygių rinkodaros įmonėms visada informuoti klientus apie naujus produktus, akcijas ir nuolaidas. Tai nereikalauja daug pastangų, pakanka išsiųsti pranešimą iš sistemos SMS, Viber arba el. Galimas ir atsiliepimas – pirkėjai prekę ir paslaugą gali įvertinti SMS žinute, o programa atsižvelgia į nuomones. Programa automatizuoja dokumentų, sąskaitų faktūrų, sąskaitų faktūrų rengimą. Kelių lygių rinkodaros komanda gali sukurti savo įmonės dokumentus ir įtraukti juos į programą.

Kūrėjai yra pasirengę vartotojų pageidavimu integruoti buhalterinės apskaitos verslo programą su telefonu, mokėjimo terminalais, vaizdo kameromis, taip pat kasos valdymo įranga ir sandėlio technologijomis, įskaitant TSD. Nors darbuotojai ir pagrindiniai klientai vertina oficialių USU Software mobiliųjų programėlių galimybes, „Bible for a Modern Leader“ vadovui yra įdomus pirkinys.