Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa tinklo įmonei

Programa tinklo įmonei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa tinklo įmonei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą tinklo įmonei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Programa tinklo įmonei šiuo metu yra pati svarbiausia priemonė, kuri, atsižvelgiant į vis didėjančią konkurenciją, yra tiesiog būtinybė. Paklausa sukuria pasiūlą, todėl rinkoje yra įvairus visų tipų tinklų įmonių sistemų pasirinkimas, besiskiriantis moduline sudėtimi, kaina ir papildomomis savybėmis. Rasti vertingą tinklo įmonės programą yra gana sunku, bet būtina. Siekdami nešvaistyti daug laiko ir finansinių išteklių, didžiuojamės galėdami pristatyti savo automatizuotą verslo vykdymo programą tinklo įmonėje, kuri gali lengvai susidoroti su bet kokio sudėtingumo ir apimties užduotimi. Maža kaina, jokių mėnesinių mokesčių, išplėsta modulinė struktūra, patogi ir graži sąsaja, minimumas, kurį norime jums pasiūlyti. Norėdami susipažinti su papildomomis funkcijomis ir moduliais, kurie buvo sukurti asmeniškai jums, turėtumėte susisiekti su mūsų konsultantais, kurie padės įdiegti ir atsakys į klausimus.

Daugiafunkcinė sąsaja tinka bet kuriam vartotojui, net ir nepatyrusiam, dėl patogumo ir supratimo, atsižvelgiant į programos paprastumą ir efektyvumą. Programa leidžia kompetentingai planuoti verslo veiklą, primindama anksčiau suplanuotas užduotis. Norėdami dirbti programoje, vartotojai neprivalo laukti savo eilės, tačiau tuo pačiu prisijungia su asmeniniu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu bei tam tikromis naudojimo teisėmis, kurios užtikrina papildomą duomenų apsaugą, ypač klientams. Tinklo įmonei programa taip pat gali būti integruota su bet kokia programa, kuri supaprastina užduotį, optimizuoja darbo laiką, nereikia kelis kartus įvesti duomenų, perskaičiuoja išlaidas ir pajamas bei leidžia rašyti lydinčius dokumentus, ataskaitas. dokumentus. Integracija su sandėlio įrenginiais leidžia atlikti sandėlio apskaitą, tiksliai apskaičiuoti prekių prieinamumą ir laiku papildyti reikalingas prekes. Skaičiavimas, įmokų priėmimas ir lėšų išėmimas tinklininkams, atsižvelgiant į automatiškai atliekamus priedų ir atlyginimų skaičiavimus. Priimami mokėjimai grynaisiais ir negrynaisiais pinigais. Be to, naudodamasi mobiliąja programėle patogiai ir greitai atlieka tiek platintojų, tiek klientų užsakymus, apmokėjimus, atsiėmimus, gaudama reikiamą informaciją. Naudojant duomenis iš vienos klientų bazės, pasirinktinai arba visoje duomenų bazėje gali būti siunčiamos SMS, MMS ar El. pašto žinutės apie įvairius įvykius, apie prekių atvežimą, apie poreikį mokėti, apie akcijas ir kt. Galite pranešti. Programa lengvai integruojasi su įvairiais įrenginiais ir programomis, taip pat sujungia neribotą skaičių filialų ir filialų, atsižvelgiant į kelių vartotojų režimo vykdymą siekiant nustatytų tikslų, neatsižvelgiant į pardavimų apimtį. Tinklo įmonei skirtoje programoje tokios priskirtos užduotys kaip atsarginių kopijų kūrimas, inventoriaus kūrimas, žinučių siuntimas, darbuotojo atlyginimo apskaičiavimas gali būti atliekamos automatiškai.

Naudokite demonstracinę versiją ir gaiškite laiką be papildomų spekuliacijų. Bandomoji programos versija yra visiškai nemokama, todėl nieko neprarandate, priešingai, matomus rezultatus matysite jau nuo pirmųjų dienų.

Tinklo įmonė įgyvendindama programą gali susidoroti su bet kokia užduotimi, greitai atlikti pavestas užduotis, sugaišti minimaliai laiko ir gauti maksimalią naudą.

USU Software programa gamina ataskaitas, dokumentus, pritaikytus reikiamiems dokumentų formatams. Galite sustiprinti įmonės informacinį tinklą integruodami skirtingus ryšius ir darbuotojus. Prisijungus prie tinklo, galima bendrauti per dialogo langą. Vadovas gali valdyti visus gamybos procesus tiesiai iš darbo vietos. Yra galimybė nuotoliniu būdu pasiekti programą per internetą integruotą mobiliąją programą. Automatinis SMS, MMS, El. pašto žinučių siuntimas atliekamas masiškai arba individualiai kiekvienam klientui, įvairios akcijos, premijų kaupimas, prekių atgabenimas ir kt. Nuolatinis duomenų atnaujinimas prisideda prie kokybiško darbo tinklinėje įmonėje. Moduliai gali būti kuriami ir individualiai pagal Jūsų užsakymą. Inventorizaciją galima atlikti neprisijungus. Kai tik pageidaujama prekė yra pagaminta, ji papildoma. Kelių vartotojų režimas užtikrina tinkamą neribotą skaičių vartotojų, kurie gali dirbti vietiniame tinkle ir keistis informacija bei dokumentais. Skaičiavimas, pelno ir sąnaudų skaičiavimas atliekamas integruojant bet kurią sistemos programą. Ataskaitų ir dokumentų kūrimas atliekamas naudojant šablonus ir pavyzdžius, kuriuos taip pat galima sukurti arba atsisiųsti iš interneto.

Visi programoje atlikti veiksmai automatiškai įrašomi tolesnei kiekvienos komandos komandos darbo analizei. Maža programos kaina, jokių papildomų išlaidų džiugina visas tinklo organizacijas. Programa savarankiškai atlieka palūkanų ir premijų kaupimą, skaičiuodama pagal pateiktas formules. Patikima visų tinklo įmonės duomenų apsauga užtikrina vartotojų teisių apribojimą. Programa leidžia pagerinti situaciją, pelningumą ir pritraukti daugiau klientų į tinklo įmonę. Suplanuotos užduotys visada atliekamos laiku. Tinklinė rinkodara yra teisėta veikla. Tinklinės rinkodaros etiniai principai yra nepaneigiami. Tinklo įmonių rinkodara yra labai progresyvus ir klientams palankus prekybos būdas, o mūsų USU programinė įranga yra pelninga investicija į tolesnę jūsų verslo plėtrą.