Programa darbui su užklausomis
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa darbui su užklausomis

Programa darbui su užklausomis • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą darbui su užklausomis

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Darbas su prieštaravimais turi vykti be klaidų bet kurioje įmonėje, visada sėkmingai siūlančioje savo paslaugas ir produktus savo klientams. Be automatizuotos kompiuterinės programos, optimizuoti darbą siekiant įtraukti klientus yra gana sunku, atsižvelgiant į įvairius veiksnius ir dirbant su įvairiais informacijos šaltiniais. Gauti duomenys leidžia tobulinti darbo kokybę atsižvelgiant į poreikius, plėsti klientų ratą, tobulinti gaminį, neprarandant produktyvumo ir klientų norų. Norint pasiekti efektyvumą, neužtenka priimti paklausą, reikia imtis reikiamų priemonių pagal įmonės veiklą. Ekonomiška, be mėnesinių mokesčių, automatizuota USU programinė įranga su pažangiais konfigūracijos nustatymais, neribota atmintimi ir kelių vartotojų režimu puikiai tinka dirbant su piliečiais ir užklausomis.

Stebėti ir analizuoti veiklą bus naudinga jūsų verslo valdymo komandai, nes šis mūsų programos funkcionalumas atsižvelgia į visų operacijų saugumą, automatinį dokumentų kūrimą ir ataskaitų teikimą, statistinius duomenis, šablonų naudojimą dokumentų valdyme ir išsaugojime. ir optimizuoti darbuotojų fizinę jėgą dirbant su skambučių sistema. Darbų seka aplikacijoje gana lengva ir glausta, atsižvelgiant į tai, kad naudojama daugiafunkcė, gražiai atrodanti, kiekvienam vartotojui lengvai pasiekiama vartotojo sąsaja, skaičiuojant kiekvieno kliento pageidavimus individualiai.

Registruojantis kiekvienam vartotojui suteikiamas prisijungimo vardas ir slaptažodis, asmens kodas ir prieigos lygis pagal jo oficialias pareigas įmonėje; tai leidžia patikimai saugoti visus informacinius duomenis ir apsaugoti juos nuo pašalinių asmenų. Mūsų universali programa leidžia optimizuoti kiekvienos funkcijos veikimą ir atlikimą be klaidų ir klaidų, atsižvelgiant į kiekvieną funkciją, nepaliekant jos be priežiūros, iš karto paskirstant darbuotojams, taisant užduotis ekspertiniame redaktoriuje.

Programų priėmimas ir įrašymas leidžia darbuotojams greitai atlikti paskirtas užduotis su minimaliomis laiko ir pastangų investicijomis, automatizuoti įprastas užduotis ir daugiau dėmesio skirti svarbiems dalykams. Sistemingas informacijos rinkimas suteiks vieną duomenų bazę, skirtą darbo pagal poreikius analizei, o tai yra svarbus veiksnys. Mūsų programos pagalba galite ne tik automatizuoti gamybos procesus, bet ir pritraukti daugiau klientų, nepalikti abejingų, padidinti savo įmonės produktyvumą ir pelningumą. Kontekstinė paieškos sistema leidžia be vargo ir negaištant laiko paieškai archyvuose per kelias minutes rasti reikiamą dokumentą ar informaciją, nes visas dokumentų srautas patikimai saugomas nuotoliniame serveryje, užtikrinant patikimą medžiagų saugumą. Elektroninė piliečių prašymų priėmimo forma yra ta, kuri efektyviausiai ir efektyviausiai veikia įmonės sėkmę.

Norėdami susipažinti su papildomais programos įrankiais ir funkcijomis, eikite į mūsų oficialią svetainę ir atsisiųskite nemokamą bandomąją programos demonstracinę versiją. Jei turite papildomų klausimų, mūsų ekspertai mielai jums padės, rekomenduodami viską, ką jums gali prireikti žinoti. Darbo automatizavimas atsižvelgiant į piliečių poreikius pagreitina informacinės medžiagos apdorojimą, visiškai optimizuojant darbuotojų darbo laiką. Visų gamybos procesų optimizavimą ir kontrolę užtikrina skaitmeninis poreikių tyrimas. USU programa gali veikti kelių vartotojų režimu.

Dokumentų tvarkymas naudojant informacinės medžiagos importą iš visų šaltinių, su teisingos informacijos įvedimu.Naudojant skirtingus Didžiosios knygos sistemų formatus, atsižvelgiant į darbo laiko optimizavimą. Galite analizuoti verslą atsižvelgdami į poreikius kurdami ataskaitas naudodami šablonus ir dokumentų šablonus, kuriuos sukūrėte patys arba atsisiuntėte iš interneto. Automatizuota programa, galinti dirbti su dideliu informacijos kiekiu, atsižvelgiant į operacinę sistemą ir atmintį. Kontekstinė paieškos sistema užtikrina tikslią ir greitą reikalingos medžiagos paiešką, atsižvelgiant į laiko ir pastangų optimizavimą. Pažiūrėkime, ką dar USU Software siūlo savo vartotojams.

Kiekvienam darbuotojui suteikiamas vartotojo vardas ir slaptažodis. Prieiga prie vienos duomenų bazės suteikiama pagal darbo pareigas. Galima bendrauti su įvairiais įrankiais, programomis ir įrenginiais. Vadovas gali ne tik kontroliuoti gamybos procesus, bet ir duoti nurodymus savo pavaldiniams, gauti įmonės plėtros dinamiką, kiekvieno užklausos apdorojimo sėkmę, statistinius duomenis. Atsisiųskite demonstracinę versiją, kad optimizuotumėte praleistą laiką ir įvertintumėte. USU programinė įranga leidžia daug kartų padidinti produktyvumą ir padidinti įmonės potencialą, neišleidžiant papildomų įmonės finansinių resursų funkcionalumui, pilnai optimizuojant veikimo laiką, finansines išlaidas ir kitus svarbius dalykus. Nėra jokių mokesčių, nes mūsų pažangią apskaitos ir valdymo programą galima įsigyti kaip patogus vienkartinį pirkinį ir jums nereikia mokėti jokių pinigų, kad galėtumėte toliau ja naudotis.