Prašymo apskaita
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Prašymo apskaita

Prašymo apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkti užklausos apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pateikiant užsakymą būtina vesti kliento užklausos apskaitą, nes nuo to priklauso darbų kokybė ir jų atlikimo laikas bei įmonės sėkmė. Paraiškų priėmimas ir paraiškų įrašymas popieriuje ne visada patogus, greitas ir efektyvus. Juk tai jau pasenęs apskaitos variantas, nes šiandien viskas automatizuota elektroniniu būdu. Naudodami automatizuotas elektronines programas ne tik automatizuojate gamybos procesus, sumažinate finansines ir laiko sąnaudas, bet ir plečiate savo klientų ratą bei didinate pelningumą ir produktyvumą. Neatidėliokite automatinės programos diegimo ir būkite atsargūs rinkdamiesi, atsižvelgiant į platų pasirinkimą ir įvairovę tiek nustatymų, tiek kainos atžvilgiu. Atminkite, kad apskaita pagal pareikalavimą turi būti ne tik paprasta, bet ir universali, patogi ir greita bei optimizuojanti gamybos procesus. Rinkoje yra platus pasirinkimas, tačiau vienas geriausių išlieka mūsų automatizuoto naudingumo USU programinės įrangos sistema su lengvai suprantama sąsaja ir kaina. Mūsų įmonės žemų kainų politika – dar ne visas taupymas, nes nėra abonentinio mokesčio, kurį gali sau leisti ne kiekvienas aukštųjų technologijų komunalinių paslaugų kūrėjas. Be to, mūsų plėtra yra kelių vartotojų ir leidžia darbuotojams vienkartinę prieigą prie reikalingos medžiagos iš įvairių padalinių ir filialų, remiantis diferencijuotomis teisėmis, siekiant patikimai apsaugoti vienoje apskaitos sistemoje saugomus informacijos duomenis. Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad jums nereikia daug laiko skirti reikalingų failų ir informacijos paieškai, nes viskas automatiškai išsaugoma nuotoliniame serveryje ir juos galite rasti per kontekstinę paieškos sistemą. Duomenys reguliariai atnaujinami, kad būtų išvengta painiavos ir klaidų. Beje, dėl klaidų. Jums nebereikia jaudintis dėl įvestos informacijos kokybės, nes duomenys yra importuojami iš įvairių šaltinių. Be to, importuojant sumažinamas darbuotojų laikas ir pastangos, o tai naudinga organizacijai. Vadovas gali didinti produktyvumą, stebėti darbuotojų darbą ir įmonės sėkmę, analizuodamas klientų poreikius ir augimą, gauti darbo valandų sekimo ataskaitas bei statistinius paklausos duomenis apie įmonės užsakymus ir pelningumą. Patogumo ir efektyvumo požiūriu mokėjimai gali būti priimami grynaisiais ir negrynaisiais pinigais. Galite be galo išvardyti USU programinės įrangos užsakymų apskaitos pretenzijų privalumus, bet kam sugaišti tiek daug laiko, nes įdiegę demonstracinę versiją galite savarankiškai išbandyti naudingumą ir susipažinti su moduliais bei galimybėmis iš arčiau ir visiškai nemokamai? Jei turite papildomų klausimų, mūsų ekspertai mielai jums patars arba spustelėkite nuorodą į mūsų svetainę ir gaus išsamią informaciją apie užduodamus klausimus.

Mūsų universalios sistemos pagalba skambučių apskaitos darbo automatizavimas tampa lengvesnis ir greitesnis, aiškesnis ir geresnis. Informacijos užklausų duomenų apdorojimas yra automatizuotas ir darbo laikas optimizuotas. Elektroninė registracijos prašymų skaičiavimo sistema leidžia patogiai ir nuolat įvesti bei fiksuoti informacinius duomenis. Medžiagas galima automatiškai išsaugoti norimose lentelėse. Įvairių dokumentų formatų naudojimas taip pat leidžia atsisiųsti duomenis iš skirtingų šaltinių. Ieškokite arba prašykite kitos informacijos naudodami kontekstinę paieškos programą. Automatinis duomenų įvedimas optimizuoja darbuotojų darbo laiką. Pranešimų sistema leidžia laiku priminti apie svarbius įvykius. Laiko sekimas leidžia koordinuoti ir drausminti darbuotojus, analizuoti darbo kokybę ir laiką, skaičiuoti darbo užmokestį. SMS žinutės naudojamos ne tik informacijai teikti, bet ir gauti grįžtamąjį ryšį, atsiliepimus apie darbo kokybę, bendraujant, vesti buhalterinę apskaitą atskiruose žurnaluose. Automatinis užduočių paskirstymas tarp darbuotojų, atsižvelgiant į gautą užklausą. Atsižvelgiant į elektroninių žurnalų priežiūrą, paklausos pokyčius galima atlikti stebint jų vykdymo būklę.

Apskaitos programoje informaciją galite kaupti neribotais kiekiais. Programa suteikia vartotojo teisių diferencijavimą. Kiekvienam vartotojui suteikiamas personalizavimas ir privatumas. Naudingi konfigūracijos nustatymai. Tinkamų mokėjimo sistemų naudojimas grynaisiais ir negrynaisiais pinigais. Yra nemokama demonstracinė versija. Maloni ir patogi sąsaja yra lengvai pritaikoma ir pritaikoma bet kuriam vartotojui.

Šiandien efektyvi santykių su klientais apskaita tampa vis sėkmingesnė ir tolimesnis šiuolaikinės verslo strategijos augimas. Verslo dėmesį į komunikacijos su klientais gerinimą lemia daugelis tendencijų, ypač išaugusi konkurencija, išaugę klientų reikalavimai siūlomų medžiagų kokybei ir paslaugų kokybei, sumažėjęs tradicinių rinkodaros galimybių efektyvumas, išvaizda. naujos technologijos sąveikai su klientais ir įmonių padalinių funkcionavimui. Todėl labai skubios pastangos organizuoti ir užtikrinti efektyvų darbą su klientais. Tai savo reikalavimus grindžia aptarnavimo pajėgumais ir, visų pirma, klientų aptarnavimo greičiu, klaidų nebuvimu ir duomenų apie kliento ankstesnę komunikaciją prieinamumu. Tokie reikalavimai gali būti patenkinti tik naudojant automatizuotą duomenų apdorojimo apskaitos programą. Šiuolaikinėje apskaitos sistemų rinkoje yra labai daug programų, skirtų fiksuoti vartotojų poreikį, skaičiuoti nuolaidų ir lengvatų skaičių, tačiau dauguma jų yra orientuotos į labai plačią dalykinę sritį ir konkrečią įmonę. Vieniems trūksta reikiamo funkcionalumo, kitiems yra keistų variantų, už kuriuos nėra prasmės mokėti, visa tai reikalauja individualaus sistemos augimo pagal įmonės poreikius. Tačiau pagal užsakymą sukurtame USU Software gaminyje naudosite tik pačias reikalingiausias ir naudingiausias apskaitos funkcijas jums ir jūsų klientams.