Prašymas atlikti darbus teikiant paslaugas
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Prašymas atlikti darbus teikiant paslaugas

Prašymas atlikti darbus teikiant paslaugas • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite paraišką paslaugų teikimo darbų atlikimui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Verslo taikymo atlikimas teikiant paslaugas - kompiuterinė programa, sukurta ir skirta gamybinei veiklai, susijusiai su verslo vykdymu ir paslaugų teikimu, planuoti, apskaityti, analizuoti ir kontroliuoti.

Vykdymas ir veiklos ar paslaugų teikimo programa pagal savo savybes sąnaudų ir sąnaudų apskaičiavimo forma padeda atskirti darbo atlikimą kaip tam tikrą materialųjį gamybinės veiklos rezultatą ir, kaip taisyklė, paslaugas, kurios tai daro. neturi materialaus rezultato. . Dirbdami su paslaugų teikimo darbų atlikimo programine įranga, galite sukurti aplikaciją kaip pagrindinį dokumentą, atspindintį verslo veiklą ir atliekančią įvairių dokumentų, pavyzdžiui, užsakymo iš pirkėjo, veiklos funkcijas. , užsakymas iš pirkėjo. sąskaita faktūra ir užbaigimo aktas.

Automatinis paslaugų sektoriaus sistemos teikimas, įskaitant išankstinio kreipimosi momentą užsakymo metu, ataskaitose nerodomas, neįdiegtas ir klientai negali būti planuojami.

Naudodami programą, kuri reguliuoja darbų atlikimą įgyvendinant paslaugų teikimą, turite išsamią informaciją apie dažnio santykius ir koeficientą, priklausantį nuo sudėtingumo lygio, kuris lemia darbų atlikimo skaičių. padaryta. arba specialias sąlygas teikiant paslaugas. Programinė įranga automatiškai perkelia paraišką į vykdymo fazę po išankstinio apdorojimo, bylos vykdytojų ir reikalingos medžiagos paskyrimo bei veiklos sąlygų apmokėjimo ir susitarimo su užsakovais dėl atlikimo.

Automatizuota programinė įranga padeda nustatyti darbo užmokesčio skaičiavimo tvarką, nurodydama tik su šia programa tiesiogiai susijusį gabalų įkainį. Sistema pati įveda rangos užsakymą ir suteikia prieigą prie dokumentų sąrašo, kuriame klientas nurodo informaciją apie užsakymą ir vykdomas veiklas bei kaštų charakteristikas nurodytos kainos ir sumos pavidalu. dokumentas.

Programoje programos būsena vaidina svarbų vaidmenį ir iš tikrųjų lemia, ką sistema išsaugo, kai dokumentas yra paskelbtas, tai yra, jei būsena yra aiški, siuntimo metu nieko neįvyks, o bus tik programa. rodomas sąraše. programos. Jei programa nustato dokumento būseną, kaip ir darbų eilėje, darbai suplanuoti transporto gamybos grafike, medžiagos perkeliamos iš sandėlio ir apmokėjimas suplanuotas iš užsakovo, be to, pasirodo pats prašymas . visos ataskaitos. Vykdymo būsena sistemoje yra tokia pati kaip ir siunčiant produkto dokumentaciją, taip pat siunčiant darbo užmokesčio žiniaraščius vykdytojams pagal pareikalavimą.

Dirbant programoje pagal darbo atlikimo taikymą teikiant paslaugas, atsižvelgiama į dokumento formatą, o tai reiškia, kad klientas yra susipažinęs su darbo metodais, patvirtintomis paslaugų teikimo taisyklėmis ir kitais parametrais. procesas.

Naudodami automatinę veiklų vykdymo aplikacijų programą, tiksliai nustatote įgyvendinimo sutarties sąlygas, kokia veikla turėtų būti numatyta, o tai teigiamai veikia sutaupant laiko teikiant paraiškas ir prisidedant prie užbaigtų paraiškų skaičiaus padidėjimo. programos. užsakymus ir įmonės pelningumą.

Taikymas kuriant mūsų išsamią žinių bazę apie ieškinius dėl bylų vykdymo ir jų istorijos teikiant klientų aptarnavimą, taikomoji funkcija apskaičiuojant darbo užmokestį menininkams, mokesčių ataskaitų teikimas už visas finansines ir lėšų judėjimą įmonė, užsakovo suteiktos materialinės vertybės darbo veiklai atlikti, nurodant darbo apimtį, programoje fiksuojant užsakovo medžiagas, padauginant darbo darbų laiko normos, dauginimo ir koeficiento reikšmes bei suteiktos paslaugos, atitinkamų išteklių, naudojamų planuojant užsakymo vykdymo išteklius, fiksavimas lentelės forma, automatinis duomenų apie medžiagų pavadinimus, jų kiekius ir partijų savybes įvedimas lentelės forma, duomenų apie reikalingas medžiagas pildymas pagal specifikacijas, medžiagos prieinamumas rūšiavimo funkcija sandėlyje

Be darbo sąnaudų, programoje panaudotos medžiagos ir parduotų prekių statusas klientui, kurios rašomos savikainoje sudarant sutartį. Užpildykite menininkų atlyginimų lentelės grafiką ir nurodykite procentą, jei mokėjimo sistema apibrėžiama kaip atlyginimas plius kiekvieno prašymo procentas. Prieigos prie programinės įrangos sistemos teisių diferencijavimas organizacijos darbuotojams pagal jų oficialaus įgaliojimo apimtį. Įmonės darbuotojų veiksmų atlikimo lyginamosios analizės sukūrimas. Automatinis darbų kaštų skaičiavimas kiekvienoje lentelės skyriaus eilutėje, priklausomai nuo skaičiavimo būdo. Galimybė archyvuoti dokumentus ir konvertuoti juos į bet kokį kitą elektroninį formatą. Aukšto lygio programos duomenų saugumo užtikrinimas dėl tam tikro sudėtingumo slaptažodžio naudojimo. Visų rūšių analitinių ir lyginamųjų ataskaitų kūrimas pagal pirkėjų pageidavimus bei visokių pakeitimų ir papildymų atlikimas.