Klientų užsakymų valdymas
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Klientų užsakymų valdymas

Klientų užsakymų valdymas • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite klientų užsakymų valdymą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Klientų užsakymų valdymas yra labai svarbus procesas. Norint jį teisingai įgyvendinti, jums reikia aukštos kokybės kūrimo, kurį sukūrė kvalifikuoti USU Software sistemos projekto programuotojai. Ši organizacija sudaro geriausias sąlygas rinkoje, nes turi geriausius klientų atsiliepimus. Valdymas gali būti vykdomas efektyviai ir tiksliai, paliekant pagrindinius konkurentus, taip įmonei suteikiant lyderio pozicijas rinkoje. Išsamus USU Software produktas efektyviausiai sąveikauja su tiksline auditorija, sumažindamas personalo darbo išteklių sąnaudas. USU programinės įrangos sistemos sudėtingumas leidžia skirti deramą dėmesį valdymui. Visi užsakymai aptarnaujami greitai ir kokybiškai, vadinasi, įmonės verslas pakilo į viršų. Atsiradus naujoms galimybėms galima padidinti biudžeto pajamų apimtis.

Užsakymų valdymas ir klientų aptarnavimas vykdomi nepriekaištingai, jei naudojate visapusišką USU programinės įrangos sistemos produktą. Ši organizacija garantuoja gerą rezultatą, nes kompleksas yra puikiai optimizuotas ir gali lengvai atlikti bet kokio sudėtingumo užduotis. Galima efektyviai atlikti kliento, kuriam taikomos tam tikros charakteristikos, sisteminimą. Vadovybei skiriamas tinkamas dėmesys. Užsakymai paskirstomi automatiškai, o tai reiškia, kad klientas yra patenkintas. Efektyvaus kliento aptarnavimo procesas, kurio dėka įmonė greitai patenka į pirmaujančias rinkos nišas. Yra puiki galimybė dirbti su klientu su kredito kortelių premijomis. Ji taip pat turi Viber programą, kuri gana efektyviai siunčia informaciją vartotojams iš mobiliųjų telefonų.

Sudėtingas, optimaliai sukurtas užsakymų valdymo ir klientų aptarnavimo produktas gali greitai susidoroti su bet kokio sudėtingumo užduotimis, nes yra tam skirtas. Programoje integruotas dirbtinis intelektas. Jis lengvai atlieka tam tikrus algoritmo veiksmus. Svarbu, kad vartotojas pakeistų algoritmus ir šis procesas ekspertams nėra sunkus. USU Software sistemos specialistai teikia kokybišką techninę pagalbą ir visapusiškas konsultacijas iškart po klientų komplekso įsigijimo. Paslauga gali būti vykdoma sklandžiai, o klientų užsakymų valdymas tampa paprasta ir nesudėtinga veikla. Yra puiki galimybė dirbti su susijusiais produktais, įgyvendinant jų veiksmingą rinkodarą. Klientų pageidavimus taip pat galima nustatyti naudojant šį visapusišką sprendimą. Programa nėra pavaldi žmogiškoms silpnybėms, nes lengvai susidoroja su bet kokiu veiksmu, atlieka jį greitai ir efektyviai. Klaidų nebuvimas leidžia žymiai pagerinti verslo veiklos objekto reputaciją.

Išsamus, gerai optimizuotas užsakymų valdymo ir klientų aptarnavimo kompleksinis sprendimas leidžia dirbti su filialų veiklos matavimu. Galima kompetentingiausiai nustatyti kliento aktyvumą ir paskirstyti krūvį. Naudojant šį visapusį sprendimą, taip pat galima sekti klientų atsitraukimo procesą ir jo išvengti. Ji taip pat turi galimybę pritraukti klientų, kurie anksčiau bendravo su verslu, bet šiuo metu nevykdo veiklos. Užsakymų valdymas ir klientų aptarnavimo įgyvendinimas užima didžiąją dalį krūvio, o specialistai gali susikoncentruoti į skubesnes užduotis. Pardavimų augimo dinamiką galite nustatyti pritaikydami šią statistiką verslo rezultatams gerinti. Didėjant verslumo grąžui, bus kontroliuojamos visos verslumo veiklos sritys. Sandėlio išteklių optimizavimas taip pat naudingas verslui. Užsakymų valdymo sudėtingumas leidžia dirbti su įvairiaspalviais kainų segmentais ir efektyviai juos valdyti. Taip pat biurų pastate yra galimybė įrengti ekraną su įvairia informacija, informuojant vartotojus apie aktualius įvykius. Klientų valdymo kompleksą galima nemokamai išbandyti atsisiuntus animacinę versiją iš USU Software sistemos.

Šis spartus darbuotojų tobulėjimas yra taip kompetentingai optimizuotas, kad jo darbo metu visiškai negalima bijoti dėl darbuotojų darbo efektyvumo. Žmonės naudojasi programa norėdami greitai atlikti savo darbo užduotis ir didėja jų motyvacija.

Demonstracinė užsakymų valdymo ir klientų aptarnavimo produkto versija atsisiunčiama iš USU Software sistemos svetainės su atitinkamomis nuorodomis. Biuro patalpų užimtumas, kuriame dirbtinis intelektas integruotas į taikomą programinę įrangą, taip pat gali būti nustatomas automatiškai. USU Software sistemos komanda taip efektyviai susidoroja su savo funkcijomis, kad sulaukia geriausių klientų atsiliepimų ir prieinamų siūlomų produktų kainų. Yra puiki galimybė organizuoti klientą naudojant tam tikras atributų kategorijas. Išsamus ir kompleksinis USU Software projekto sprendimas klientų užsakymų ir valdymo funkcijai padeda įmonės vadovybei spręsti aktualiausias problemas. Šis sprendimas leidžia pritraukti daug klientų ir efektyviai juos aptarnauti, todėl įmonės reputacija sparčiai auga. Klientų aptarnavimo užsakymų valdymo programa leidžia sąveikauti su nuotraukomis, kurias galite įkelti naudodami internetinę kamerą arba sukurti savo. USU Software sistema naudoja savo šūkį su teiginiu, kad verslo valdymas turi būti atliktas teisingai. Tam sukuriama speciali programinė įranga, kuri greitai ir efektyviai atlieka užduotis, kurios anksčiau sukėlė didelį specialistų atmetimą ir motyvacijos sumažėjimą.

Darbuotojų motyvacija tampa kuo didesnė, o tai reiškia, kad žmonės greičiau ir efektyviau susidoroja su savo tiesioginėmis darbo funkcijomis. Užsakymų valdymo procesas taip supaprastintas, kad darbuotojai gali be vargo suaktyvinti ekrane esančius mygtukus. Šis kompleksinis kūrimas yra profesionali programinė įranga, pagrįsta ilgamete patirtimi ir pažangiausiomis technologijomis. Greitas ir efektyvus užklausų apdorojimas kompleksinio užsakymų valdymo ir klientų aptarnavimo pagalba suteikia galimybę pranokti konkuruojančias struktūras.

Perjungimas į CRM režimą suteikia puikią galimybę bendrauti su tiksline auditorija pačiu kompetentingiausiu būdu. Paslauga bus puiki, kad įmonės vadovybė pagerins savo reputacijos rodiklius.